Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz a jobbik 2010-es...

Mit szólsz a jobbik 2010-es programjához?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 17. 10:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
27%

12.36

Kreatív szellemi tevékenységgel foglalkozok. Persze tudom, a jobbo... elnézést, nemzetieknél az ilyesminek nincsen sok becsülete, meg is értem, mert pl népmesét mesélni mindenki tud, ebből kiindulva az írás sem lehet olyan bonyolult, ugye?:).

2010. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
90%

12:04


ÚRISTEN hogy kong valakinek a feje az ürességtől! Mondja, mondja, mondja a magáét, de közbe észre sem veszi, hogy pont az olyan önző, irigy, végletekig anyagias emberek miatt mint ***Ő*** van az ország a béka feneke alatt!


Mi az hogy te nem akarsz gyereket és erre ez a szemét Jobbik nem téged a szinglit akar támogatni önmegvalősításodban, hanem azt a hülye Mancikát, aki gyermeket vállal és nevel fel?! Hát ez már micsoda fasizmus kérem!!!


Pfff na most tudnék még mást is írni, csak sajnos nem érek rá... :(


De inkább Gyurcsány Ferencet idézem neked (aki gondolom a te példaképed):

"El lehet innen menni, itt lehet minket hagyni kérem"


(ez talán neked is meg nekünk normális embereknek is a legjobb megoldás lenne)

2010. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
83%

A programból másoltam ki a jó részét, nem forgattam ki senki szavát.


Csak sajnos kisebb nagyobb átalakításokkal, holott mindenki tudja hogy az értelmezéseknek egy vessző is adhat más értelmezhetőséget.


Ezt erősen éreztem az igen csak nem a mai magyar valóságon alapuló expozédból, hiszen úgy beszélsz mintha haverok, buli, fanta, lenne itt ma az élet!

2010. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 A kérdező kommentje:

"Véleményem szerint ez nem program. Programnak azt nevezem, ami leírja, hogy hogyan hajtok végre valamit."

Igen,ez a te véleményed,de egyébként leírják hogyan képzelik el. Hány jobbikos fórumon voltál?



"szociális kártya: alkotmányellenes. Nem szabhatod meg, hogy hol, és mit vehet valaki segélyből."

Inkább a félkarú rablóban és a kocsmában kössön ki a pénz? Az alkotmányról meg ne is beszéljünk,mert kukában a helye. Egy-ha jól tudom- '48-as komcsi alkotmányunk van,de itt mindegy milyen,lényeg hogy rossz!


- Vállalkozói Magyarigazolvány: Ezen percekig röhögtem. Tehát, nem jónak kell lennie annak a vállalkozásnak, hanem magyarnak. Ez kb a Jobbik filozófiája is.

Mert 2011-től minden külföldi felvásárolhatja a magyar földet. Próbálj már 10ha földet venni mondjuk Franciaországban,Dániában olyan feltételekkel mint itt!



"- kizárólag a magyar árút 50 százalékban forgalmazó multi támogatása: Rá is fog szorulni, mert a kutya sem veszi meg kétszer annyiért a magyar terméket. Én pl cseh tejet iszom, és hetven forintot spórolok literenként."


Én meg magyar tejet iszok 150Ft/l áron. (Van egy vállalkozó aki árulja a környékünkön) Azért ilyen "drágák" a magyar termékek,mert nincsen piaca. pl: Tesco-ban se sok magyar árut látni. (Hanem cseh tejet)


- külföldi nem szerezhet földet: Ki is vágnak minket az euból. Több ismerősöm is van, aki tudott földet szerezni nyugateurópában. Ők miért nem rettegnek ennyire?

80 százalék hazai- 20 százalék magyar a multiknál: Á-há. Tehát a magyar állam jóformán kötelez arra, hogy a magyart vegyem, drágábban? Még abba is bele fog szólni, hogy mit egyek?


Az EU-ban nem sokan tartják be a törvényeket. Érdekes módon a Lisszaboni-szerződést a meghirdetése után 3nappal írtuk alá,elolvasás nélkül. (Az írek meg most-nem rég volt népszavazás-és sokkal jobb feltételekkel)



Az anyák támogatása a munkahelyen: Nagyon jó. Tehát akkor azért ne kapjon állást egy fiatal pályakezdő, mert felveszik Mancikát, akinek annyi az összteljesítménye, hogy szült. Értem.


"Érted",de nem jól!


Szociálpolitika: Munkaárt munkabér jár, nem segély. Az, hogy következetesen azt hajtogatják, hogy munkáért segélyt, azt jelenti, hogy ők is tudják, ez nem igazi munka, csak parasztvakítás, hogy lám, mindenki tud dolgozni. Persze, tud, csak kérdés van e értelme.


Azt jelenti,hogy az kap ún. segélyt aki dolgozik.



- Cigánybűnözés továbbra sincs. Bűnöző cigányok vannak. Most akkor jobbikosbűnözés is van, mert lecsuktak párat rongálás miatt?

A cigánybűnözés az egy kriminológiai fogalom,amit '94-ig tanítottak a felsőoktatásban. Vannak olyan speciálisan a cigányokra jellemző bűnelkövetési formák,mint például tömegverekedés,fatolvajlás,késelés stb.


- Az abortusz megszüntetése: Kb erre számítottam. Szülje csak meg, minden áron. Van, aki _nem_ akar gyereket, mégis becsúszik egy lyukas koton miatt. Ő akkor sem fog szülni, ha kap szociális bérlakást, megint csak az én adómból.


Mivel különb egy magzatot "megölni",mint egy embert?


- A sportoktatás óraszámának emelése: Igaz, vegyünk el egy-egy irodalomórát, az nem olyan fontos, mint hogy a mezőn futkosson a gyerek. Mert ugye, több óra a kölykök halálra terheltsége miatt nem nagyon lehet.


Be lehet tenni 0. vagy 8. órába is. Bár ez neked,lehet új!


Magyar Nemzeti Tanterv: Az állam ne mondja meg, mit tanulhatok, hanem csak ajánlásokat adjon! Ne neveljenek pártkatonákat! Ugyanez vonatkozik az óvodákra, a hányinger fog el, amikor 5-6 éves gyerekekkel úgy énekeltetik a himnuszt, hogy azok azt se tudják, miért csinálják. Gondolkodó ember kell, nem parancsra ugró.


Minden országban szinte ez van. Pl: Szlovákia. És mégis hol vannak?


Kötelező hit vagy erkölcstan: mindkettőnek az alapja a kereszténység. Nem kérek belőle, szabadgondolkodó vagyok, nem kötve a kereszténységhez, és ne vegyük el annak a lehetőségét, hogy más is szabadgondolkodó lehessen. Ha agymosásszerűen a jézus szeretet nyomjuk a gyerekek felé, elvágjuk ennek a lehetőségét is.


Magyarország keresztény ország. Kíváncsi lennék rá,hogy pl. '30-as években ezért a kijelentésedért mit kaptál volna.


- a tanulók kis létszáma esetén biztosítják a fejkvótát: MEGINT CSAK AZ ÉN ADÓMBÓL! Nem akarok azért fizetni, hogy Nyírbükkönyösön legyen vályogtetős kisiskola!


Adó nélkül nincs előrehaladás. Az adót jól kell használni,és ez az. Inkább menjen az oktatásra,mint a félkarú rablóba!


- A kultúra szerves részévé teszik a nemzettudatot, a családi életet, stb...a kultúra nem erről szól. Amiről beszélni tetszenek, az a propaganda.

Országos szoborállítási program Wassnak, Horthynak, stb... Na neee. Na neee. A "liberális diktatúrában" kinek volt tömeges szoborállítás? Nevet akarok hallani!


Nemzettudat kiépítése az fontos. pl: Nálunk heti hetes megy a világon egyedül,de Szerbiában egy adást élt volna meg. Bárki beletaposhat a magyar nemzetbe bűntettlenül.

Parlamentnél Károlyi Mihálynak van szobra,még van Szamuely Tibor utca,aki aksztotta az embereket a tanácsköztársaság idején. Bár neked semmit nem jelentenek a hősök,az a te problémád.


- Állami program a külföldön is forgalmazható, a magyar történelem dicsőséges korszakát bemutató filmek készítésére: á-há. Értem. A történelmi realizmus smafu, a lényeg, hogy mi nyertünk. Konkrétan melyik dicső eseményre gondolnak, amikor utoljára mátyás idején nyertünk csatát?

Rettenthetetlen ismerős film neked?

Fogalmad sincs milyen ereje van a filmeknek,zenéknek.


- RTL és TV2 felfüggesztése, ideológiai alapon. A kertévének nem a himnuszt kell sugároznia napi 24 órában, vagy annyi nyeresége lesz, mint az echonak, ami vastagon veszteséges. De tudom, ne is legyen kertévé, jó az állami. Mint észak-koreában.


Tudom,hogy hiányozni fog fekete pákó,meg mónika,de remélem túl leszel rajta!


A híradásokban több szó legyen a határon túliakról: Miért? Miért érdekeljen engem, hogy ukrajnában wass albert hetet tartanak?


Te magasról leszarod a határon túliakat,az a te dolgod! Tudni kellene az embereknek,hogy vannak a határon túl testvérei is!



- Magyarország keresztény gyökereinek leszögezése: Az európai unióban sem alapérték a kereszténység ( a zsidóság sem, mielőtt valaki megszólalna) akkor nálunk miért legyen?


Miért ne? Nem tudom miért vagy ennyire EU központú.


Csendőrség felállítása: Én nem akarok rendőrállamot.

Olaszországban,Franciaországban és Németországban is vaan napjainkban. A csendőrség Magyarországon 1876-1945-ig volt,és működött!


A honvédelem fejlesztése: Melyik uniós vagy nato tagállam fog minket megtámadni?

A NATO meghatározta azt,hogy a GDP-nek minimum 2%-át kell fordítani a hadseregre az adott országoknak. A magyar állam ezt jelenleg 1,5-1,6% körül teszi. (itt is "ordít" a korrupció) Ki fog megtámadni azt nem lehet tudni,de miért baj az neked,hogy egy ország meg akarja védeni magát? Hol van most a magya hadsereg szerinted?


- Magyar Nemzeti Gárda - Á-há. Keverik a szeszont a fazonnal, az amerikai Nemzeti Gárda ugyanis egy ideológiailag nem elkötelezett társaság. Kiváncsi leszek, ide hány cigányt vagy zsidót vesznek majd fel.


Mert hol említették,hogy ideológiai alapon?


Külügyek: Megint azt hiszik, hogy komoly tényezők vagyunk,és hogy ha mi mondunk valamit, az úgy lesz. A Jobbiknak nincs reális énképe.


Akkor el vagy tájolva! Magyarország mezőgazdasági,és geotermikus nagyhatalom! (bár a mezőgazdaság inkább középhatalom) Hányszor voltál Kazahsztánban?


A lisszaboni szerződés elutasítása: Igen, vágjanak ki minket az unióból. De jó lesz. Majd barátkozunk Iránnal.

A polgárok cselekvő aktív életének támogatása: Be fogok jegyeztetni egy liberális klubot majd a Jobbik alatt, és azabadidőmben tüntetgetek, békésen, teasüteményt osztogatva. Meglátjuk, meddig húzom.


Az íreket kivágták?


Csak ismételni tudom magam: nekem, a pesti értelmiséginek semmiféle "szebb jövőt" nem hozna a Jobbik, maximum annyit, hogy írhatnék Mátyás királyos mesekönyvet, amit dotálnának államilag. Rémálom amit akarnak.


Te számodra rémálom az egy dolog. Nincs olyan párt,program ami mindenkinek megfelel. Bár neked a parlamenti pártok jobban tetszenek,az is a te dolgod!


Én nem kívánok többre válaszolni egyelőre. Feleslegesen tépem a szám,hiszen aki nem jobbikos,az nem is lesz az valószínűleg!

2010. jan. 17. 12:41
 35/104 anonim ***** válasza:
53%

72 százalékos

Gyurcsányt addig kedveltem - az ország szavazóképes lakosságának negyvenvalahány százalékához hasonlóan - amég azt hittem, hogy tesz is valamit. Az öszödi beszéd után azt gondoltam, na, ezek már tutira buknak, legalább meghoznak pár népszerűtlen intézkedést. Nem így lett, a "bársonyos reformokon" sírva röhögtem. Szavazni amúgy sose szavaztam az mszp-re.

2010. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
100%

Kutatás-fejlesztés, multik behívása, a külföldi filmesek számára kedvező gazdasági környezet kialakítása, illetve off-shore tevékenység folytatása. A fentieken kívül hosszútávon a turizmus lehet még bevételi forrás, de nem a falusi, hanem a konferencia, illetve a városi. Falun nincs mit nézni, és keveset is költenek.

Mást nem nagyon tehetünk szerintem.


Mit is kutatnál és fejlesztenél, reálgazdaság nélkül?


A kutatás és az inováció, ha nincs ahová beépítsd, hamarabb romlik mint a tej.

Az az, mélyen alul árazza a piac, ha nem áll fenn az a veszély hogy te saját magad felhasználod és előnyöd lesz belőle.


Mit fejlesztenél és kinek?


A multik behívása? Nem volt még elég? Vagy a Kínai bérekkel akarsz versenyezni?

Az Off-shore cégekből mi is a hasznunk, hiszen azért azok hogy ne keljen fizetniük!

A külföldi filmesek, már itt is vannak, de mi nem tudunk versenyezni Újzéland éghajlatával ahol a filmek egy jelenős részét forgatják, nálunk létezik a szezonális fogalma.


Ez nagyon vérszegés és eddig is ez ment javarészt, amiből semmi hasznunk nem lett!


De kicsit bővebben ha írnál, lehet hogy megérteném mire is gondolsz.

2010. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
52%

12:39


Sajnos el kell hogy keserítselek, ugyanis a te szavaiddal élve én is "Kreatív szellemi munkát" végzek. Másrészt pedig nem vagyok jobbik szavazó, mert bár valóban tetszik sok gondolatuk, kizárólag érzelemből politizálnak. Kizárólag érzelemből pedig nem lehet egy országot irányítani.

2010. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
18%

"Véleményem szerint ez nem program. Programnak azt nevezem, ami leírja, hogy hogyan hajtok végre valamit."

Igen,ez a te véleményed,de egyébként leírják hogyan képzelik el. Hány jobbikos fórumon voltál?


Meg fogsz döbbenni, nagyon sok Jobbikos ismerősöm van, akik a barátaim, csak ha politikára kerül a sor, üvöltözünk orrvérzésig. Amit mondtak, az csak megerősített abban, amit írtam.


"szociális kártya: alkotmányellenes. Nem szabhatod meg, hogy hol, és mit vehet valaki segélyből."

Inkább a félkarú rablóban és a kocsmában kössön ki a pénz? Az alkotmányról meg ne is beszéljünk,mert kukában a helye. Egy-ha jól tudom- '48-as komcsi alkotmányunk van,de itt mindegy milyen,lényeg hogy rossz!


Oké, de a szent korona alkotmány meg sose volt hivatalosan érvényben, csak egy afféle ajánlás volt, törvényi szintre sose emelték.


- Vállalkozói Magyarigazolvány: Ezen percekig röhögtem. Tehát, nem jónak kell lennie annak a vállalkozásnak, hanem magyarnak. Ez kb a Jobbik filozófiája is.

Mert 2011-től minden külföldi felvásárolhatja a magyar földet. Próbálj már 10ha földet venni mondjuk Franciaországban,Dániában olyan feltételekkel mint itt!


Tudok venni, és ez a lényeg.


"- kizárólag a magyar árút 50 százalékban forgalmazó multi támogatása: Rá is fog szorulni, mert a kutya sem veszi meg kétszer annyiért a magyar terméket. Én pl cseh tejet iszom, és hetven forintot spórolok literenként."


Én meg magyar tejet iszok 150Ft/l áron. (Van egy vállalkozó aki árulja a környékünkön) Azért ilyen "drágák" a magyar termékek,mert nincsen piaca. pl: Tesco-ban se sok magyar árut látni. (Hanem cseh tejet)

A tescoban _megdöbbentően_ sok a magyar termék. Nézz utána.



- külföldi nem szerezhet földet: Ki is vágnak minket az euból. Több ismerősöm is van, aki tudott földet szerezni nyugateurópában. Ők miért nem rettegnek ennyire?

80 százalék hazai- 20 százalék magyar a multiknál: Á-há. Tehát a magyar állam jóformán kötelez arra, hogy a magyart vegyem, drágábban? Még abba is bele fog szólni, hogy mit egyek?


Az EU-ban nem sokan tartják be a törvényeket. Érdekes módon a Lisszaboni-szerződést a meghirdetése után 3nappal írtuk alá,elolvasás nélkül. (Az írek meg most-nem rég volt népszavazás-és sokkal jobb feltételekkel)


Példát szeretnék.



Az anyák támogatása a munkahelyen: Nagyon jó. Tehát akkor azért ne kapjon állást egy fiatal pályakezdő, mert felveszik Mancikát, akinek annyi az összteljesítménye, hogy szült. Értem.


"Érted",de nem jól!


Hanem, hogy kéne? Választhat Józsi, meg Húszszázalékos Mancika között. Na vajon kit vesz fel?


Szociálpolitika: Munkaárt munkabér jár, nem segély. Az, hogy következetesen azt hajtogatják, hogy munkáért segélyt, azt jelenti, hogy ők is tudják, ez nem igazi munka, csak parasztvakítás, hogy lám, mindenki tud dolgozni. Persze, tud, csak kérdés van e értelme.


Azt jelenti,hogy az kap ún. segélyt aki dolgozik.


Nem. Aki dolgozik, az Un. munkabért kap. Amiből adózik.


- Cigánybűnözés továbbra sincs. Bűnöző cigányok vannak. Most akkor jobbikosbűnözés is van, mert lecsuktak párat rongálás miatt?

A cigánybűnözés az egy kriminológiai fogalom,amit '94-ig tanítottak a felsőoktatásban. Vannak olyan speciálisan a cigányokra jellemző bűnelkövetési formák,mint például tömegverekedés,fatolvajlás,késelés stb.


Hejj de sok cigány volt az MTV-nél.


- Az abortusz megszüntetése: Kb erre számítottam. Szülje csak meg, minden áron. Van, aki _nem_ akar gyereket, mégis becsúszik egy lyukas koton miatt. Ő akkor sem fog szülni, ha kap szociális bérlakást, megint csak az én adómból.


Mivel különb egy magzatot "megölni",mint egy embert?


Teljesen más. Amég nem jön ki anyuciból, nem élőlény, legfeljebb a katolikus egyház szerint, de a papok ne szóljanak már bele a szexbe.


- A sportoktatás óraszámának emelése: Igaz, vegyünk el egy-egy irodalomórát, az nem olyan fontos, mint hogy a mezőn futkosson a gyerek. Mert ugye, több óra a kölykök halálra terheltsége miatt nem nagyon lehet.


Be lehet tenni 0. vagy 8. órába is. Bár ez neked,lehet új!


Te, édes fiam. Tudsz olvasni? Azt írtam, hogy a kölykök halálra vannak terhelve, ezek után akarsz adni egy nulladik órát nekik?


Magyar Nemzeti Tanterv: Az állam ne mondja meg, mit tanulhatok, hanem csak ajánlásokat adjon! Ne neveljenek pártkatonákat! Ugyanez vonatkozik az óvodákra, a hányinger fog el, amikor 5-6 éves gyerekekkel úgy énekeltetik a himnuszt, hogy azok azt se tudják, miért csinálják. Gondolkodó ember kell, nem parancsra ugró.


Minden országban szinte ez van. Pl: Szlovákia. És mégis hol vannak?


Olyan akarsz lenni, mint az szlovákok, ahol állami szinten van a paranoia Én nem.


Kötelező hit vagy erkölcstan: mindkettőnek az alapja a kereszténység. Nem kérek belőle, szabadgondolkodó vagyok, nem kötve a kereszténységhez, és ne vegyük el annak a lehetőségét, hogy más is szabadgondolkodó lehessen. Ha agymosásszerűen a jézus szeretet nyomjuk a gyerekek felé, elvágjuk ennek a lehetőségét is.


Magyarország keresztény ország. Kíváncsi lennék rá,hogy pl. '30-as években ezért a kijelentésedért mit kaptál volna.


Nem, nem az. Nincs államvallás, tehát nem az. És baromira nem érdekel a harmincas évek, nem ott vagyunk, bármennyire is szeretnék egyesek.


- a tanulók kis létszáma esetén biztosítják a fejkvótát: MEGINT CSAK AZ ÉN ADÓMBÓL! Nem akarok azért fizetni, hogy Nyírbükkönyösön legyen vályogtetős kisiskola!


Adó nélkül nincs előrehaladás. Az adót jól kell használni,és ez az. Inkább menjen az oktatásra,mint a félkarú rablóba!


Az adó hogyan megy a félkarú rablóba?


- A kultúra szerves részévé teszik a nemzettudatot, a családi életet, stb...a kultúra nem erről szól. Amiről beszélni tetszenek, az a propaganda.

Országos szoborállítási program Wassnak, Horthynak, stb... Na neee. Na neee. A "liberális diktatúrában" kinek volt tömeges szoborállítás? Nevet akarok hallani!


Nemzettudat kiépítése az fontos. pl: Nálunk heti hetes megy a világon egyedül,de Szerbiában egy adást élt volna meg. Bárki beletaposhat a magyar nemzetbe bűntettlenül.

Parlamentnél Károlyi Mihálynak van szobra,még van Szamuely Tibor utca,aki aksztotta az embereket a tanácsköztársaság idején. Bár neked semmit nem jelentenek a hősök,az a te problémád.


Wass mitől volt hős? Mert egy középiskolás gyerek szintjén fogalmazott? Amúgy nem értetted a kérdést, kinek emeltek államilag az elmúlt 8 évben tömegesen szobrot?


- Állami program a külföldön is forgalmazható, a magyar történelem dicsőséges korszakát bemutató filmek készítésére: á-há. Értem. A történelmi realizmus smafu, a lényeg, hogy mi nyertünk. Konkrétan melyik dicső eseményre gondolnak, amikor utoljára mátyás idején nyertünk csatát?

Rettenthetetlen ismerős film neked?

Fogalmad sincs milyen ereje van a filmeknek,zenéknek.

A Rettenthetetlen egy baromság. Nem történelem. Pontosan ez a baj a Jobbikkal: nem értelmet akar, hanem érzelmet.


- RTL és TV2 felfüggesztése, ideológiai alapon. A kertévének nem a himnuszt kell sugároznia napi 24 órában, vagy annyi nyeresége lesz, mint az echonak, ami vastagon veszteséges. De tudom, ne is legyen kertévé, jó az állami. Mint észak-koreában.


Tudom,hogy hiányozni fog fekete pákó,meg mónika,de remélem túl leszel rajta!


Nem, de pl a híradó, amit nem egy pártkáder rak össze, igen. A választás elvétele nem demokratikus gyakorlat.


A híradásokban több szó legyen a határon túliakról: Miért? Miért érdekeljen engem, hogy ukrajnában wass albert hetet tartanak?


Te magasról leszarod a határon túliakat,az a te dolgod! Tudni kellene az embereknek,hogy vannak a határon túl testvérei is!


Tudom. Hurrá. Ez miért szerepeljen naponta a híradóban?


- Magyarország keresztény gyökereinek leszögezése: Az európai unióban sem alapérték a kereszténység ( a zsidóság sem, mielőtt valaki megszólalna) akkor nálunk miért legyen?


Miért ne? Nem tudom miért vagy ennyire EU központú.


Mert egyedül nagyon nagy bajban lennénk. Ha nem lennénk eu tagok, már csődbe mentünk volna, mint ukrajna.


Csendőrség felállítása: Én nem akarok rendőrállamot.

Olaszországban,Franciaországban és Németországban is vaan napjainkban. A csendőrség Magyarországon 1876-1945-ig volt,és működött!


Igen, remekül vegzálták a kisebbséget, és bámulatos ügyességgel deportáltak.


A honvédelem fejlesztése: Melyik uniós vagy nato tagállam fog minket megtámadni?

A NATO meghatározta azt,hogy a GDP-nek minimum 2%-át kell fordítani a hadseregre az adott országoknak. A magyar állam ezt jelenleg 1,5-1,6% körül teszi. (itt is "ordít" a korrupció) Ki fog megtámadni azt nem lehet tudni,de miért baj az neked,hogy egy ország meg akarja védeni magát? Hol van most a magya hadsereg szerinted?


Kb a reális szintjén.


- Magyar Nemzeti Gárda - Á-há. Keverik a szeszont a fazonnal, az amerikai Nemzeti Gárda ugyanis egy ideológiailag nem elkötelezett társaság. Kiváncsi leszek, ide hány cigányt vagy zsidót vesznek majd fel.


Mert hol említették,hogy ideológiai alapon?


Tekintve, hogy a magyar gárda egyfajta továbbélésének tekintik, nem lőttem olyan nagyon mellé.


Külügyek: Megint azt hiszik, hogy komoly tényezők vagyunk,és hogy ha mi mondunk valamit, az úgy lesz. A Jobbiknak nincs reális énképe.


Akkor el vagy tájolva! Magyarország mezőgazdasági,és geotermikus nagyhatalom! (bár a mezőgazdaság inkább középhatalom) Hányszor voltál Kazahsztánban?


Akkora nagyhatalom, hogy erről rajtunk kívül senki sem tud.


A lisszaboni szerződés elutasítása: Igen, vágjanak ki minket az unióból. De jó lesz. Majd barátkozunk Iránnal.

A polgárok cselekvő aktív életének támogatása: Be fogok jegyeztetni egy liberális klubot majd a Jobbik alatt, és azabadidőmben tüntetgetek, békésen, teasüteményt osztogatva. Meglátjuk, meddig húzom.


Az íreket kivágták?


Megszavazták.


Csak ismételni tudom magam: nekem, a pesti értelmiséginek semmiféle "szebb jövőt" nem hozna a Jobbik, maximum annyit, hogy írhatnék Mátyás királyos mesekönyvet, amit dotálnának államilag. Rémálom amit akarnak.


Te számodra rémálom az egy dolog. Nincs olyan párt,program ami mindenkinek megfelel. Bár neked a parlamenti pártok jobban tetszenek,az is a te dolgod!


Nem, nem tetszenek jobban.


Én nem kívánok többre válaszolni egyelőre. Feleslegesen tépem a szám,hiszen aki nem jobbikos,az nem is lesz az valószínűleg!


Én biztosan nem.


Ja, és nem gondolom, hogy "haverok, buli, fanta" de lehet ennél sokkal rosszabb is. Nézd meg Ukrajnát.

2010. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan gyerekek, egy olyan pártot védetek, ami leírta, és ki is emeltem, hogy a gazdasági kapcsolatoknál valami olyat akar felhasználni érvnek, hogy " végül is mi is ázsiaiak vagyunk"?


Látod mennyire egy demagóg szemét vagy, aki csak kiforgatni akar mindent az ideológiája beigazolása miatt! Ennyi vagy, egy piti hazudozó!


Ki állította hogy ázsiaiak vagyunk?


Itt a kiragadott szöveg, és ezért nem akarsz te bemásolni, csak kiforgatni.


A gazdasági kapcsolatok bővülésének segítése érdekében megerősítjük a politikai és kulturális kapcsolatokat a fent

említett országokkal, népekkel. A kapcsolatépítésben kiemelten alapozunk az ázsiai népekkel meglévő, általuk máig számon

tartott rokonsági kötelékekre, közös civilizációs örökségünkre.

2010. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
0%

Látod mennyire egy demagóg szemét vagy, aki csak kiforgatni akar mindent az ideológiája beigazolása miatt! Ennyi vagy, egy piti hazudozó!


Ki állította hogy ázsiaiak vagyunk?


Itt a kiragadott szöveg, és ezért nem akarsz te bemásolni, csak kiforgatni.


A gazdasági kapcsolatok bővülésének segítése érdekében megerősítjük a politikai és kulturális kapcsolatokat a fent

említett országokkal, népekkel. A kapcsolatépítésben kiemelten alapozunk az ázsiai népekkel meglévő, általuk máig számon

tartott rokonsági kötelékekre, közös civilizációs örökségünkre.



Nem akarok le menni a te szintedre, de ha mondjuk felhasználod azt, hogy jobb jegyet kapj egy tanárnál, hogy azt hiszi, hogy a rokona vagy, közben nem, azt minek neveznéd? A Jobbik azt hiszi, hogy ezzel a marhasággal szerez majd magának piacot ázsiában, ami elég komoly baj.

2010. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!