Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz a jobbik 2010-es...

Mit szólsz a jobbik 2010-es programjához?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 17. 10:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:

és Pörzse Sándor aki már belépett a pártba

Gaudi Nagy Tamás


szóval... erről ennyit


éljen a Jobbik

2010. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:

"Sokan mondják,hogy a jobbik csupa idiótákból áll!

Az elnök történész,Morvai Krisztina Jogász stb.

Töb neves közgazdász dolgozott a programon"


És???


Több neves közgazdász nem vette észre a program írása közben, hogy a jegybank független (amit minden 14 éves újságolvasó fiatal tud)? Vagy ha észrevették, de ezt a függetlenséget el akarják törölni, akkor a "neves közgazdászok" véletlenül nem foglalkoztak azzal a kérdéssel, hogy hogyan fog menni egyszerre a forint stabilizálása és a kamatszint mindenáron csökkentése? Kiváló jogászok keverik a szezont a fazonnal (önkormányzati és állami tulajdon)? Kiváló mérnökök írnak olyan hülyeségeket, hogy a villamoson és a metrón történjen áruszállítás (ez 2-3 megállóban, bizonyos esetekben lehetséges, de tömegméretekben nem)? Kiváló közgazdászok szerint nem áru a föld, hogy aztán egy mondattal arrébb már a föld "igazságos piaci ár"-áról elmélkedjenek? (segítek: ha nem áru, akkor nem lehet ára, az ár pedig ha piaci, akkor piaci és punktum, ha mást tartanak igazságosnak és az ár igazságos, akkor meg nem piaci).


Én elhiszem, hogy a programot nagyon okos emberek írták, akkor viszont egyben bűnözők is, mivel szemrebbenés nélkül HAZUDNAK. (A többi párt programja legalább nem hazudik ilyen nyíltan, mivel általános lózungokból állnak.) Még az lenne a jobbik eset, ha tényleg olyan hülyék lennének, mint a program alapján naivan feltételezhető, mert akkor legalább a Jobbik tényleg az elégedetlenkedő csürhe pártja lenne. Így viszont az egész egy demagóg, megtévesztő disznóság.

2010. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
Még sosem bíztam abban, hogy egy párt nem tartja be a programját. Ha a Jobbik hatalomra jut, adja az ég, hogy így legyen!
2010. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:

A magyar földet 2011-től vásárolhatják már a külföldiek, (igaz, erről még a Fidesz-kormány döntött így) úgyhogy ha azon nem változtaunk a föld adásvétel tárgya lesz. Már így is nem elhanyagolható földmennyiség van külföldi tulajdonban. Ezen kíván a Jobbik változtatni.

A multikról egy dolgot a Fidesz (nem a Jobbik!) honlapjáról:

[link]

Mi lenne, ha azoknak a támogatásoknak, ami összesen tehát 682 milliárd Ft, egy részét másra költenék?

Máma lesz a Jobbiknak lakossági fóruma Zuglóban, ott majd megkérdezem, hogy hogyan gondolják azt a dolgot a jegybankkal kapcsolatban, aztán holnap megírom az arra adott választ itten.

2010. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
Akartam írni: "változtatunk,"
2010. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre, hogy mióta bemutatta a jobbik a programját, azóta nincs annyi "hajrá jobbik, szebb jövőt" meg ezek ! Szóval kevesebb jobbikosokat látni !
2010. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 A kérdező kommentje:
Attól hogy nem írják ki,nem azt jelenti,hogy nincsenek jobbikosok. És nem is attól lesz valaki jobbikos,hogy kiírja.
2010. jan. 23. 18:13
 98/104 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó előtti válaszadó. Szóval tegnap ott voltam a zuglói fórumon, ott a jegybankkal kapcsolatban feltett kérdésekre a következő válaszokat kaptam:

A jegybank elnökét az államfő jelöli ki. Ha Morvai Krisztina, a Jobbik jelöltje lenne az államfő, akkor ő tenné ezt meg, a Jobbik számára kívánatos embert nevezne ki arra a posztra.

Szegedi Csanád elmondta azt is, hogy a Kádár-rendszer több tekintetben jobb volt a mostaninál. Így például a jegybank alapkamata is alacsonyabb volt a mostaninál, és akkor hosszú távú hiteleket folyósítottak. Most azonban hol ekkora, hol akkora a jegybanki alapkamat. Véleménye szerint ez okozta azt, hogy a forint tavaly akkorát zuhant, hogy az euró értéke 250 Ft-ról 300 fölé ugrott.

2010. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:

lehet bármilyen hülyén hangzik de valakiknek meg az a jó hogy 1 euró 300 Ft

és az a rossz ha 1 euró 240


méghozzá az exportáló cégeknek pl, az exportnak jó ha 1 euró 300 Ft

a hiteleseknek meg pont az a rossz


tehát ha gyenge a forint az jó az exportnak


és valakiknek nagyon megéri hogy a Forint soha sem stabil hanem akkorákat ugrál mint a fene

valakiket ez sok sok milliókhoz/milliárdokhoz juttat


nem olyan egyszerű ez a dolog :/


egy jobbikos :)

2010. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:

_____________SZEBB JÖVŐT MINDEN MAGYARNAK!_____________



(18:06, még neked is)

2010. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!