Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz a jobbik 2010-es...

Mit szólsz a jobbik 2010-es programjához?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 17. 10:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
89%

Sok beszólogatóval szemben én tényleg átlapoztam a programot. Őszintén megmondom, hogy nem olvastam el minden szót, de különösen figyelmes voltam azokon a részeken, amihez értek vagy ahol tájékozottnak tartom magam. Nem találtam komolyabb hibát és ez nagy szó.

Lehet azt mondani, hogy túlzottak az ígéretek, álmodozásszerű az egész. Igen, az.

Pont ez az álmodozás, a "szebb jövő" ábrándja az, ami hiányzik ma a többségnek (s egy demokráciában a többség az nem szitokszó, ugye?). Ez a remény tudja ki kiemelni az ország szekerét ebből a fojtogató mocsárból, ahol sárdobálással tölti az időt a bal és jobboldal zöme.

Tiszta lappal, tiszta kézzel és emelt fővel lehet csak nekiugrani a nemzetmentésnek.

Isten óvja a jószándékot!


(Egy voluntarista)

2010. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
12%

Voluntarista

Keresztény-paraszt magyarországot akarnak, amiből szerintem az ország nagy része nem kér. Ezek nem egy boldog országot akarnak, hanem egy rendezettet, nagy különbség.

A mammutméretű hozzászólás írója.

2010. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
94%

Csak ismételni tudom magam: nekem, a pesti értelmiséginek semmiféle "szebb jövőt" nem hozna a Jobbik, maximum annyit, hogy írhatnék Mátyás királyos mesekönyvet, amit dotálnának államilag. Rémálom amit akarnak.


Viszont az ország 70% a számára ez a liberális 20 év volt a rémálom, és talán ideje lenne hogy a túlburjánzott szabadságvágyad mellett, felfogd hogy a liberalizmus szülte neoliberális imperialista felfogás megöli a társadalmakat. Nem fenntartható ami most van.

Lehet hogy nem mindenki számára 100% ez a program, d e az eddigieknél nagyságrendekkel jobb. Az meg nevetséges hogy az Eu majd bezsarol, hogy ha nem tejelünk extrán, akkor ez lesz vagy az. Elég volt abból hogy itt Magyarországon nem a magyarok érdekei az elsők, és ha az imperialista hatalmi tábor, nem akar eggyel hátrébb lépni, akkor lépjenek ki az életünkből, mert lassan már a gyerekeink életét jövőjét is követelik!

Legközelebb meg ha valamivel vitatkozni akarsz, akkor ne kiforgatott szavakat írogass, hanem linkelj, vagy másolj be, mert akkor nincs lehetőséged a torzításra, csak hogy demagógiákkal kötekedhess!


Jahh, és mutass jobb programot!

2010. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
6%
A programból másoltam ki a jó részét, nem forgattam ki senki szavát.
2010. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
96%
A 12.04-es pesti értelmiségi őszintén és hosszan kifejtette, hogy mi minden nem tetszik neki. Joga van hozzá. A hozzá hasonló hontalan és gyermektelen kozmopolitáknak azt kellene csak elfogadnia még, hogy vannak olyanok is, akiknek jelent valamit ez a szó: "Magyarország".
2010. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
100%

Keresztény-paraszt magyarországot akarnak, amiből szerintem az ország nagy része nem kér. Ezek nem egy boldog országot akarnak, hanem egy rendezettet, nagy különbség.

A mammutméretű hozzászólás írója.


Akkor hogy is van?

A mezőgazdaság nem jó! A magas technológiához, nincs tőke és nyersanyag.

A neoliberalizmus csak azoknak kedvez akik befektetnek, ami szintén nem járható!

A tőke teljesen szabályozhatatlan és a saját törvényeinek megfelelően kihasznál.


Akkor most mindenki legyen kollektív öngyilkos?


Vagy mis javaslatod, ha már ennyire érzed a dolgot?

2010. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
22%

Kutatás-fejlesztés, multik behívása, a külföldi filmesek számára kedvező gazdasági környezet kialakítása, illetve off-shore tevékenység folytatása. A fentieken kívül hosszútávon a turizmus lehet még bevételi forrás, de nem a falusi, hanem a konferencia, illetve a városi. Falun nincs mit nézni, és keveset is költenek.

Mást nem nagyon tehetünk szerintem.

2010. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
88%

12:04


Értelmiségi? Hát nálam ez lefordítva kb. annyit jelent: elvégeztem valami büfészakot, nem értek semmihez, de én vagyok a világon a legokosabb... Ezt a fogalmat az szdsz értelmezte újra, mikor állandóan arra verték a mellüket, hogy ők az értelmiség pártja, aztán tele volt költőkkel, filozófusokkal meg hasonló bohócokkal... Persze ha estleg orvos, mérnök, stb. vagy akkor már más a helyzet. Szóval csak szerényebben...

2010. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
94%

"Ezek nem egy boldog országot akarnak, hanem egy rendezettet, nagy különbség"- ezt a pesti írta.


"Két veszedelem fenyegeti a világot: a rend és a rendetlenség" - ezt egy francia költő írta.

A rendetlenségből már nagyon elegem van, jöhet a másik, a jobbik.


Voluntarista

2010. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 anonim ***** válasza:
33%
De most komolyan gyerekek, egy olyan pártot védetek, ami leírta, és ki is emeltem, hogy a gazdasági kapcsolatoknál valami olyat akar felhasználni érvnek, hogy " végül is mi is ázsiaiak vagyunk"?
2010. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!