Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka a zsidóellenes...

Mi az oka a zsidóellenes antiszemitizmusnak?

Figyelt kérdés

#antiszemitizmus fajtái okai
2014. aug. 30. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 La Tigra válasza:
17%
Egész évben holokausztoznak, lassan minden hónapban van egy megemlékezés. Közben ők meg gyilkolják az embereket a saját hazájukban. Ők a 21. század legnagyobb terroristái, Amerikával az élen. Röviden ennyi.
2014. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy a kérdezőnek mondom , hogy NEM a zsidókat utáljuk , hanem a cionistákat , lehet , hogy már elmondtam ezt , de így van .
2014. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
12%
ők ellenséges felsőbbrendű emberek, akik leigázzák a magyarságot
2014. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
86%

"Egész évben holokausztoznak, lassan minden hónapban van egy megemlékezés."

ez egyáltalán nem egy jellegzetesség, a magyarok meg egész évben Trianonoznak, ez minden népre igaz, biztos mindegyiknek megvan a maga Trianonja/holokausztja


"Közben ők meg gyilkolják az embereket a saját hazájukban. Ők a 21. század legnagyobb terroristái, Amerikával az élen."

igazából ez sem egy olyan dolog, amit ne lehetne egy csomó más országra rásütni, de ezért Izrael államot kéne utálni nem? egy átlag zsidónak ehhez mi köze lenne?

a mi első királyunk meg a saját rokonát felnégyeltette, két kézzel rombolta az akkori magyar kultúrát, ráerőltette mindenkire a kereszténységet, ezért miért nem utáljuk a sarki vegyesboltban dolgozó nénit? végül is ő is magyar ugyanúgy

2014. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló egyrészt akkor holokausztozzanak izraelben , másrészt meg Szent István azóta a nemzeti identitás része lett , ma már nagyon nagy változások árán lehetne máshogy .
2014. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 La Tigra válasza:
36%
Szent István óta azért eltelt egy pár évszázad...ezt butaság összehasonlítani a XXI. század politikai, diplomáciai módszereivel. Trianon ugyanannyira volt jogtalan és tisztességtelen mint a gázai területek elfoglalása de szerintem ez sem túl jó hasonlat. Tök jó, hogy a nemzeti ünnepünkön, augusztus 20.-án is holokauszt megemlékezéseket tartottak...aminek ugye elvileg az a lényege, hogy ne ismétlődhessen meg a tragédia de közben a Gázai ővezetben meg megy a gyilkolás ez kicsit nonsense szerintem. Értem én, hogy nem minden zsidó cionista meg izraelita stb. Mint ahogy a romák közt is találni tisztességeset :D :D :D
2014. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 La Tigra válasza:
36%
De persze nem a zsidókkal van a baj, hanem a cionistákkal meg aki gyakorolja azt a vallást, hogy a goj nem ember stb... Amerikának és az EUnak is van bőven Izraeli érdekeltségük, én szerintem nagyon rossz irányba halad a világ. Minket, magyarokat már teljesen ellehetetlenítettek a nagy nyugati, kizsákmányoló hatalmak. Hiszek egy istenben, hiszek egy hazában, hiszek Magyarország feltámadásában!
2014. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:

Hát igen!

Talán cionellenességnek kéne neveznie a problémát mindenkinek!

2014. szept. 2. 22:44
 59/61 A kérdező kommentje:

Vagyis nem a cionellenesség a probléma, hanem a cionisták!

Tehát én anti-cionista vagyok, és ezzel nem sértem a zsidókat!

2014. szept. 2. 22:46
 60/61 anonim ***** válasza:
A moderátorokat is alaposan át kéne világítani. Rendszeresen törölnek normális válaszokat. Azt hittem nekik pártatlannak kéne lenniük és nem az ő ízlésüknek megfelelő választ kell írni!
2014. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!