Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka a zsidóellenes...

Mi az oka a zsidóellenes antiszemitizmusnak?

Figyelt kérdés

#antiszemitizmus fajtái okai
2014. aug. 30. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
32%
Az , hogy a zsidók sokat hazudtak nekünk , mindig a holokauszt miatt csesztetnek minket , meg antiszemitáznak , fel akarják vásárolni az országot , övék az agymosó média (pl:index,444.hu,origo). Igazából csomó ok van , valószínűleg nem adtam kielégítő választ . Bár szerintem ez egy hülye kérdés , mert valaki már biztos feltette , ha annyira érdekel olvass kuruc.infót .
2014. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
39%
Mert vannak akik erre biztatják az embereket, és sokan vevők rá.
2014. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván ok nélkül utálják őket mi ? Gondolom mi vagyunk a hülyék ezért is . Ők meg ártatlanok . Első voltam .
2014. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Ha ez IGAZ, akkor a nem antiszemita emberek ezekkel NEM értenek egyet, vagy NEM tudnak mindezekről?
2014. aug. 30. 19:43
 5/61 anonim ***** válasza:
47%
A nem antiszemita emberek nem vesznek róla tudomást, de sok az agymosott aki elhiszi a zsidó propagandát . Első voltam , megint .
2014. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
50%

az az oka, amiért utálják a melegeket, a feketéket, a füveseket, a ..., mert mások, mert különböznek, mert megrendíti őket a világnézetükben, mert valakit mindig gyűlölni kell


minden ilyen gyűlölet a félelemből ered

2014. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
45%

A nem antiszemita emberek mind hülyék, csak a falusi józsi tudja, hogy mi folyik a bankokban. Neki szabad bejárása van a multikhoz, és amikor leszopja a felsövezetőket, akkor látja, hogy mind körül van metélve.

Érdekes módon a legalsó társadalmi rétegben vannak legnagyobb arányban az antiszemiták.


A kérdésedre a válasz:

A zsidókat már nagyon rég óta utálják. Nagyon elzárkózva éltek, ha egy zsidó volt a szomszédod, mondjuk az 1700-as években, akkor a nevén kívül nem sok mindent tudtál volna róla, mert annira zárkózottan éltek. Ha valami baj van, akkor nem azt fogod okolni, akit ismersz, hanem a zsidót, akiről nem tudsz semmit. A másik, pedig, hogy kereskedelemmel foglalkoztak, ezért pénzes, befolyásos emberek voltak.

2014. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
59%

#6-os hát,te nagyot tévedtél


#7-es az,hogy csak a csórók utálják a zsidókat az egy rohadt nagy téveszme .

2014. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk sem szereti őket senki a családból.

De nem hangoztatjuk állandóan.


Mióta az eszemet tudom, nem szeretem őket.Persze, nem zárnám őket munkatáborba, vagy gázkamrába, de egyszerűen nem szeretem őket.


Mielőtt valaki mondaná, hogy "mert irigyek vagyunk", közlöm, hogy jómódú családból származom.


Akár külföldi, akár hazai médiában, könnyen megállapítom, hogy ki zsidó és ki nem, azelőtt mielőtt bepötyögném a nevét a Wikibe.

A zsidók, nem is tudom, olyan idegenek, hűvösek, éreztetik, hogy ők egy felsőbbrendű klikk.


Az, hogy Izraelben mit csinálnak, az nem érdekel, de amit Magyarországon ügyködik némelyik, az igen, mivel engem is érinthet.

2014. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
18%

"#6-os hát,te nagyot tévedtél"

érvelj kérlek, testvérem, mert ettől a kijelentéstől egyikünk sem lett előrébb

2014. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!