Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka a zsidóellenes...

Mi az oka a zsidóellenes antiszemitizmusnak?

Figyelt kérdés

#antiszemitizmus fajtái okai
2014. aug. 30. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
63%

ajánlom a témában a Hitetlen (angolul talán Believer) című filmet, egy antiszemita zsidó srácról szól


abban hangzik el a gondolat, hogy az emberek egymással szögesen ellentétes érveket hoznak a zsidók ellen, pl. van, aki azért utálja őket, mert mindenhol ott vannak, és csak őket látja, van aki meg pont azért, mert megbújnak és a háttérből irányítanak mindent, és van még néhány ilyen ellentétpár, szóval ezek az érvek csak egymást teszik egyre komolytalanabbá

2014. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
40%

"ez a különleges képesség annak tudható be, hogy a válaszoló valójában nem a zsidókat utálja, hanem az általuk utált embereket azonosítja zsidóként, így nem is kell tudni az illető származását, vallását, ha olyan nem szimpatikus az arc, akkor ő bizonyára zsidó lesz"


Ez nem így van.

Lázár Jánost sem szeretem, mégsem mondom rá, hogy zsidó.


Azoknál, akiknél megtippelem, hogy zsidó, az esetek 90 százalékban igazam van, hiszen utána megnézem, hogy tényleg zsidó-e.

2014. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy itt a kulcs?

A zsidók összetartanak!

Mi meg irigykedünk, ha a másik elért valamit!

Ők egymást segítik kizárólagos kasztként!

Nekünk meg, dögöljön meg a szomszéd tehene is!

Miért?

2014. aug. 30. 20:47
 24/61 anonim ***** válasza:
37%
A zsidó egy kirekesztő nép, aki nem zsidó azt nem engedik be a közösségükbe. Egész életükben, mivel mással nem, hát kereskedelemmel, pénzügyekkel foglalkoztak és sokszor túlzásba is estek. Aki kicsit járatos volt itthon az építőiparban az tudja, hogy rendszeresen a zsidók által irányított cégekre volt jellemző a késedelmes fizetés vagy, hogy egyáltalán nem fizették ki a vállalkozókat. Nekem több zsidó ismerősöm van, néha röhögök magamban, hogy mennyire igazak tudnak lenni a zsidó viccek. Nekem nincs problémám velük, de üzletelni nem szívesen üzletelnék velük.
2014. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
61%

de azért a kedvenc színészedről/zenészedről/focistádról el sem tudnád képzelni hogy zsidó, ugye?


persze, lehetséges, hogy nincs igazam, és te egy nagyon tehetséges zsidófelismerő vagy, de engem a tény önmagában elborzaszt, hogy te szabadidődben más emberek származását tippelgeted :D

2014. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 tetro ***** válasza:
57%
na áruld már el, hogyan ismered fel a zsidókat. mert én az egyik legjobb barátomról évekig nem tudtam hogy zsidó. aztán kiderült hogy a nagyapja rabbi volt... mire kellett volna figyelnem?
2014. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
67%
hát onnan, Tetro, hogy a barátod bizonyára kapzsi, gonosz, számító, kirekesztő, csak magával törődik, meg esetleg a hozzá hasonlókkal, neki semmi sem szent, csak a pénz... ja, hogy az emberek többsége pontosan ilyen? :D
2014. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 tetro ***** válasza:
63%

21.28

nem. épp az a furcsa, hogy kettőnk közül ezek sokkal inkább rám jellemzőek... :D

2014. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 tetro ***** válasza:
63%

:()

lehet hatalmas zsidó vagyok csak nem tudok róla?

2014. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
67%
akkor a haverod kamuzik, te viszont vérbeli zsidó vagy! :(
2014. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!