Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az Orbán királyra szavazot...

Aki az Orbán királyra szavazott, miért tette?

Figyelt kérdés

Egyszeáborító,felháborító,amit művel.

Diktatúrát folytat,nem veszitek észre ? Miért vagytok ekkora birkák ? Az Uniót szidja,miközben onnan van pénz mindenre ? Stadionokat építtet,minek?Most jött a nyugdíj baromsága..én biztosan nem fogok neki több gyereket szülni..szomszédék érve Orbánra : 3 gyerek van,olcsóbban nyaralok.hát gratulálok.

Én elhúzok ebből az országból,gyűlölöm..köszönöm,magyarok,hogy rájuk szavaztatok :)


Csak szegény öcsémet sajnálom,aki még csak most megy gimibe..még pár évet ki kell itt birnia.


És ti,annyira jól éltek itt ?


2014. júl. 29. 11:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom ezek az orvosok (tisztelet a kivételnek) már rosszabbak, mint a szicíliai maffia.

Ezeket semmi esetre sem szabad marasztalni. Nincs rosszabb egy duzzogó orvosnál, többet árt, mint használ.

2014. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Jazert vagyok duzzogo,mert szeretnek magamnak egy elheto eletet?hogy el tudjam magam tartani es segiteni a csaladomnak?en kerek elnezest
2014. júl. 29. 13:49
 33/37 Sün!! ***** válasza:
40%

Az élhető élet egyeseknek 3000 Eurónál kezdődik. Aki így gondolja, az semmiben nem jobb egy Lázár-féle politikusnál. Jó orvosként amúgy itthon sem lehet éhen halni.


Nem tettél semmit. Élvezed az ingyen oktatás nyújtotta lehetőségeket. Aztán elhúzol. Ez aztán a jó gondolkodás. Jó orvosként itt is meg lehet élni.


Ezek szerint elég fiatal lehetsz, ha ott tartasz, hogy az élethez csak pénz kell. Az se árt, de akinek van, az se biztos, hogy boldog.

2014. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"A 600 ezer kivándorló meg elég nagy probléma, sokan nem veszik észre mennyire."


Jajj, dehogy probléma!

Ők csakis azért léptek le innen, mert mindannyian balliberálisok, akik keresztbe akarnak tenni Viktor Viktornak és különben is azok a mocsadékok csak dologtalan, lusta semmirekellők, akik azzal akarják lejáratni Hazánkat és Kormányunkat, hogy itthon szándékosan keveset keresnek, külföldön pedig sokkal többet.


Ezt csak így mondom, mert látom, hogy nem mindenkinek megy a fideszes gondolkodás. :D

2014. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 gebasz1 ***** válasza:

Menjél én maradok hogy véleményt nyilvánítsak választásokkor az eddigiekről , amíg ezt meg tehetem demokrácia van.Gyereket eredj Ausztriába szülni és ezt tanácsként mondom nem rossz indulatból ha úgy alakulna én is azt tenném ,mert annak a nyugdíját nem tudják lenyúlni stadionra.Az unióról meg csak annyit,hogy legutóbbi pl:

A kvóta rendszernek /Gyurcsánynak /köszönhetően 10 cukorgyárból 9-et bezártak , vagy amikor hektáronként 1000000 ft a gazdáknak hogy számolják fel a szőlősöket.

Mi csak piac vagyunk, meg droidok

2014. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

""""""""""""""""""""Azért arra kíváncsi leszek, hogy tényleg "elhúzol" ebből az országból, vagy csak itt szájhősködsz."""""""""""""""""""""


vagy mindenképp elmenne

2014. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

" Akinek nem lehet gyermeke,az így járt ?"


Örökbe fogadott lehet.



Milyen 600 ezer kivándorlo? Csak 350 ezer.

2014. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!