Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány közmunkás, aki a...

Vajon hány közmunkás, aki a Fideszre szavazott, számított erre?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 17. 16:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
67%
Én is közmunkás vagyok és sohasem szavaznék a fideszre. A fidesz a közmunkások legnagyobb ellensége, ők csökkentették le a fizetést 47 ezerre és nyirbálták meg a rendes éves szabadságot is 20 napra.
2014. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
34%
Sok. A Fidesz éveken át még a szemét is kilopta a közmunkásoknak.
2014. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy a gondolkodni képes közmunkások nem szavaztak a Fideszre, mert átlátják a közmunka csapdáit, és hátrányait.(én is voltam közmunkás, tudom mivel "jár")
2014. ápr. 17. 16:36
 4/48 anonim ***** válasza:
83%

Már megint egy ferdítés!!!!!


Akiknek lejárt a szerződése azokat mar nem foglalkoztatják.

Helyettük újakat vesznek fel.

Én május másodikától kezdek Ózdon.

2014. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
51%
Akinek nem tetszik a közmunka, ne csinálja! Ilyen egyszerű! Azonban akkor ne is kérjen semmilyen juttatást sem!
2014. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Na ez a ferdítés: Akiknek lejárt a szerződése azokat mar nem

foglalkoztatják.

Ugyanis nem mindet rúgják ki, hanem hosszabbítják a közmunka szerzödését, így akár egy èvig is közmunkás lehetsz, mert arra jó vagy évekig, de ahhoz túl drága lennél hogy felvegyenek normálisan, normális fizetésért. Egyébként sok sikert a közmunkához, ha benne leszel, meg fogsz világosodni, hogy te egy "eldobható és OLCSÓ" munkaerö vagy.

2014. ápr. 17. 16:49
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek nem tetszik a közmunka, ne csinálja! Ilyen egyszerű! Azonban akkor ne is kérjen semmilyen juttatást sem!"


Addig pofázol csak ilyen könnyen míg a fidesz át nem sorol téged is közmunkás státuszba.

2014. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

"Akinek nem tetszik a közmunka, ne

csinálja! Ilyen egyszerű! Azonban akkor ne

is kérjen semmilyen juttatást sem!"

Milyen juttatásra gondolsz? Közlöm veled hogy szociális segély és az önkormányzat általi Tb fizetés magyarnak csak kivételes esetben jár. Holott valszeg az a magyar több évtized munkaviszony után lett munkanélküli, szemben azokkal akik soha nem dolgoztak, vagy max hébe-hóba, mert igen, az ilyeneknek csak gyereket kell produkálniuk és hopp járnak a segélyek, mert rászoruló.

2014. ápr. 17. 16:53
 9/48 A kérdező kommentje:

"Addig pofázol csak ilyen könnyen míg a

fidesz át nem sorol téged is közmunkás

státuszba."

Jól mondod! Igazad van, és az ilyeneknek kívánom is hogy megtudják milyen az, amikor éveket ledolgozola munkakörödben, kirúgnak, majd visszavesznek uoda közmunkásnak. Sebaj, mindennek eljön az ideje, és ennek el is fog jönni nagyon-nagyon hamar!

2014. ápr. 17. 16:56
 10/48 anonim ***** válasza:
41%

Én ugyan nem vagyok közmunkás, de mi az, hogy lejár a szerződés?

Onnantól munka nélkül kap segélyt, vagy felkötheti magát éhhalál előtt?

2014. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!