Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány közmunkás, aki a...

Vajon hány közmunkás, aki a Fideszre szavazott, számított erre?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 17. 16:28
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Ha önkormányzati dolgozó, ha nem, hogy hazudik mint a vízfolyás az biztos.
2014. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Vannak munkahelyek (pl kiváltképp önkormányzat) ahol hazudni KELL!, és titkolni KELL!,dolgokat, pl képviselök vagyonnyilatkozata. :-)
2014. ápr. 17. 18:24
 33/48 anonim ***** válasza:
60%

"Onnantól munka nélkül kap segélyt,"


Munka nélkül <kellene> hogy kapja a segélyt, mivel aki dolgozik, annak nem segély, hanem <fizetés>más néven munkabér jár! Segélyért azonban nem járna munka, mert a segély, segély.Csak magyarisztánban kell segélyért dolgozni és nem fizetésért, mert a birka magyarral mindent lehet.Tapsol akkor is, miközben a vágóhídra megy!

2014. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
73%

Gondolkozó ember már a közmunka beindításakor anno sejthette, hogy ez lesz én is tudtam, de többségben voltak a habzó szájú majmok, akik boldogan ugrándoztak hogy "de jóóó, most majd meg lesz dolgoztatva segílyírt a sok naplopó cigány!"

Nyilván most az akkori örvendezők közül is sokan az utcán sepregetnek.Így járnak a kárörvendők.Az az ebben az országban nagyon igaz, csak olyasmit kívánj másnak, amit magadnak is kívánnál.Igaz? :)

2014. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
60%

"a közmunka egy cél, és nem végcél!!! "


Ha nem végcél lenne, akkor nem cserélnék az állandó dolgozókat közmunkásra!! Ez nem ferdítés, ez így van!Erről vajon tudnak az önkormányzatok?Miért nem tesznek ellene?

És azt kiszámolta valami "okos" mire elég az a kb 23000 Ft???Mert azt már ugye tudjuk, 45000 ből meg lehet élni!

2014. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
72%

"a munka világába kíván visszavezetni, főleg a közmunka rendszerén belül működő képzési rendszerek. "


Nem hinném, hogy levélsepregetés, árokásás és egyéb, 8 általánossal rendelkezőket is néha megszégyenítő munka pár hónapos végzése után kapkodnak majd az emberért a munkáltatók.Én hogy őszinte legyek, inkább eltitkolnám, hogy valaha ilyesmit csináltattak velem.


"közmunka keretében képzési rendszerek"

Megtanultak napocskát rajzolni, köszönni és 1-10 ig számolni?Most nagyot nőttek a munkáltatók szemében, az biztos!


Ki kellene lépni a kényelmes irodából kicsit a valóságban is körülnézni!

2014. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

"Ha nem végcél lenne, akkor nem cserélnék

az állandó dolgozókat közmunkásra!!"

Teljesen igaz! Ez közintézményekben gyakori, söt, a kirúgott embert hívják vissza közmunkára. Erröl is nagy a hallgatás.

2014. ápr. 17. 19:08
 38/48 anonim ***** válasza:
73%

18:00 válaszoló lenne az Eltés önkormányzati dolgozó?

Ez a stílus hátborzongató!De őt minősíti.Hiába, nem minden a diploma.Manapság már diplomával is sepernek utcát közmunkásként elegen.Holnap ő is ott lehet, akkor majd meglátja a különbséget a gyakorlat és az elmélet között.

2014. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudom honnan veszitek hogy a kirúgott dolgozókat felveszik közmunkára. Már sokadszor hallom de ez totál nem így van.


A közmunkán dolgozók legnagyobb része 80% nem rendelkezett bejelentett munkahellyel legalább egy éve. A másik meg igen sokakkal tanulmányi és munkaszerződést is kötöttek de ennek elárulom mi az oka. Az hogy dolgoznak és tanulnak is a saját szakmájukban.

nagyanyám falujában rengeteg közmunkás van egyáltalán nem rúgták ki őket és nem is fenyegetik, inkább teljes állású munkásként átveszik a közintézmények.


Rengeteg, kőműves, hegesztő, villanyszerelő, festő dolgozott az első néhány hónapban utcán, pl gyepet gondozott, gazolt, utcát sepert és közben pedig a szakmájában tanult. Most ha önkormányzatoknál helyezkedtek el ha valamit meg kell csinálni akkor nem külön szerelőt dolgoztatnak hanem velük mint állandó munkásokkal csinálják meg. Nem kell külön munkaóráért fizetni csak az anyagokért.

2014. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

"Én nem tudom honnan veszitek hogy a

kirúgott dolgozókat felveszik közmunkára.

Már sokadszor hallom de ez totál nem így

van."

Ha többször hallottad akkor nem a fantázia szüleménye nem gondolod?

2014. ápr. 17. 19:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!