Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány közmunkás, aki a...

Vajon hány közmunkás, aki a Fideszre szavazott, számított erre?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 17. 16:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ebben semmi hogy leírtad, de most már szinte biztos hogy vetítesz, és közöd nincs ahhoz amit írtál és magadról előadtál.

tudod azt nem értem a hozzád hasonlók esetében, hogy ilyenkor mi a célja?

Ennyire unatkozik otthon, vagy rossz neki hogy a pártja nem győzött?

De mindegy is, nem akarom megérteni milyen motivációid vannak.

2014. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Még valami önkormányzati dolgozó! Munkaügyis tanfolyam: érettségivel és egy szakmával rendelkezö 23 éves ismerösöm jelentkezett rá. A feltétel a tanfolyamhoz a 8 általános volt. Elment "tesztet" írnu. 150-en voltak, ebböl kb 20 "fehér". Plussz voltak akiknek a 8 általánosa sem volt meg. Szerinted az ismerösömet ilyen "arányok" mellett fel fogják venni a tanfolyamra?
2014. ápr. 17. 17:41
 23/48 A kérdező kommentje:
Sebaj önkormányzatis! Mobdhatsz amit akarsz, én nem papíron láttam azt ami van, hanem tapasztaltam a valóságot veled ellentétben. Mondom nem a te hibád, mert neked el kell hinned hogy amit leírnak az úgy is van. :-)
2014. ápr. 17. 17:43
 24/48 A kérdező kommentje:

"Nincs ebben semmi hogy leírtad, de most

már szinte biztos hogy vetítesz, és közöd

nincs ahhoz amit írtál és magadról

előadtál."

Ugye hogy hihetetlen mi megy ebben az országban? Még éretlen vagy a szomorú valóságra, még naiv vagy. Ezért sem hibáztatlak.

2014. ápr. 17. 17:46
 25/48 anonim ***** válasza:
Mert nem önkormányzati dolgozó, csak ideírta. De amiket összehordott abból semmi sem igaz. Én 10 éve vagyok közmunkás, csak ismerem a rendszer működését.
2014. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%

Jól gondoltam amikor azt írtam hogy közöd nincs a valóságban ahhoz, amit írsz.

Egy sor válaszra is 3 szor írsz és kisregényeket.

provokálni akarsz itt embereket, akiknek más a politikai nézete, mint neked, és még a munkahelyi stresszt is it akarod levezetni, szinte süt az írásaidból, hogy veszekedni akarsz!

De ha jobban belegondolok, inkább 17-20 év körüli diák lehetsz, vége a sulinak és itt ütöd el az időt.

Ez a legegyszerűbb magyarázat.

A viselkedésedre és a válaszaidra.

2014. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%

"Mert nem önkormányzati dolgozó, csak ideírta. De amiket összehordott abból semmi sem igaz. Én 10 éve vagyok közmunkás, csak ismerem a rendszer működését."


Jah a kérdező írása se semmi, de ekkora troll ne akarj már lenni.

2000 ben végeztem az ELTE-n, állam és jog tudományi karon!

utána helyezkedtem el a közszférában.

Kiscsillagom!

Szóval régebb óta dolgozom közigazgatásban, mint ahogy te idebüffentetted a közmunkás titulosod.

Ennyi ideje meg biztos nem vagy közmunkás.

2014. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Kedves Önkormányzati dolgozó!,32 éves vagyok, közmunkásságom elött 8 évet dolgoztam közalkalmazottként. Remélem kielégítettem érdeklödésed. Egyébként tapasztalattal semmit nem tudsz megcáfolni arról amit írtam. Mert tapasztalatod az nincs, csak papírok, statisztikák amiket eléd tolnak, és te azt munkaköri kötelességedböl adódóan nem cáfolhatod meg, nem gondolkodhatsz el azon hogy vajon valós-e, és a valóságban is így müködik-e mint a papíron amit fentröl küldtek.
2014. ápr. 17. 18:05
 29/48 A kérdező kommentje:

"Jah a kérdező írása se semmi, de ekkora

troll ne akarj már lenni.

2000 ben végeztem az ELTE-n, állam és jog

tudományi karon!"

Erre mondják, hogy diploma mellé nem jár "ész", szociális érzékenység (ebböl te megbuktál) és empátia. (ebböl is megbuktál)

Egyébként pontosan mi a munkaköröd ha már így lekezeled a közmunkásokat, és olyan emberek szavait kérdöjelezed meg, akik tapasztalták a dolgokat?

2014. ápr. 17. 18:08
 30/48 anonim ***** válasza:
Leírtam mióta vagyok, te diszlexiás.
2014. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!