Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány közmunkás, aki a...

Vajon hány közmunkás, aki a Fideszre szavazott, számított erre?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 17. 16:28
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Válaszom, tudod sokan olyanba is belepofáznak amihez nek értenek de a tv-ben bemondták meg fenn van az interneten ezért igaz......
2014. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

"Rengeteg, kőműves, hegesztő, villanyszerelő,

festő dolgozott az első néhány hónapban

utcán, pl gyepet gondozott, gazolt, utcát

sepert és közben pedig a szakmájában

tanult. "

Ezt nem értem. Egy már pl festö szakmával rendelkezö ember, mit tud tanulni a szakmájában, ha már képesítve van?

2014. ápr. 17. 19:37
 43/48 A kérdező kommentje:
És ha azt mondanám a városban ahol élek több példa is van arra hogy elküldik a közalkalmazottat, megvárják amig lejár a munkanélküli segélye, és visszaveszik ugyanabba a munkakörbe közmunkásnak? Úgysem hinnéd el. Azt gondolnád, ez kitaláció.
2014. ápr. 17. 19:42
 44/48 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt a kérdező, és a 75%os jól elbeszélget egymással és meg is érti egymást.Ez kell az ilyen embereknek.

A 79 %os, meg jól látja a dolgokat.

2014. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Igen, BIZTOS jól látja, az ö szemszögéböl, az irodából, aktatologatások között.
2014. ápr. 17. 22:02
 46/48 anonim ***** válasza:

Én is benne vagyok, tavaly nyáron járt le a gyesem, régi munkahelyem rég megszűnt abban a formában, amiben dolgoztam, maradt a munkakeresés, de egy 2-3 éves, utána épp ovit kezdő kisgyerekes anyuka kinek kell? Senkinek. Szociális ellátásra nem voltam jogosult a férjem végett, így még a tb-ém is fizethettem magam után a 0 jövedelmemből. Mikor jött a téli közmunkaprogram magam mentem utána és sikerült bekerülni, jó helyre, irodában dolgozom, nettó 65-ért, a munkát szeretem, nagyon jó a társaság, legalább ebben a 4 hónapban hasznosnak éreztem magam, most lejár, bármennyire is szeretnének minket megtartani, nem tudnak. Ez után a pár hónap munka után nem jár majd munkanélküli segély, nem leszek továbbra sem jogosult a fht-ra és újra fizethetem magam után a tb-ém, addig míg nem találok új munkahelyet.


Kedves önkormányzati dolgozó! Határozatom van róla, hogy megtagadják a tb fizetését egy a férjem nevén levő 900ezer ft érő autó végett, holott az akkori fizetése 4-5 ezer ft/fővel volt alacsonyabb, mint a határ. Az a baj, hogy az ilyeneknek van állása, mint te, és hányan vannak, azt se tudják minek ülnek ott, ahol, ez a szomorú.

2014. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

jo vicc 20 nap szabi, nalam 0...

hiaba dolgozok 1.5~2 eve 1 helyen papiron kb 7. ez ido alatt, segelyt nem kapnek 1 fillert se.

de meg igy is jobb mint kozmunka, de azert rohadt szegyen, h ezert tanult az ember, 8 alt al is lehetnek itt.

sot volt ahol, a 10 osztalyt vegzettet vettek fel, nekem azt mondtak tulkepzett.

2014. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Egy már pl festö szakmával rendelkezö ember, mit

tud tanulni a szakmájában, ha már képesítve van?

erre: 1 idos ismerossel melozgattunk, korabol adodoan, nem akarja senki felvenni, vilag eleteben hegesztett, es jol nekem is segitett, meg mas is hivja.

lenyeg, munka nelkulin, ot is hegesztonek akartak kepeznz.

na mer? meglegyen a norma gondolom....

2014. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!