Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az Orbán királyra szavazot...

Aki az Orbán királyra szavazott, miért tette?

Figyelt kérdés

Egyszeáborító,felháborító,amit művel.

Diktatúrát folytat,nem veszitek észre ? Miért vagytok ekkora birkák ? Az Uniót szidja,miközben onnan van pénz mindenre ? Stadionokat építtet,minek?Most jött a nyugdíj baromsága..én biztosan nem fogok neki több gyereket szülni..szomszédék érve Orbánra : 3 gyerek van,olcsóbban nyaralok.hát gratulálok.

Én elhúzok ebből az országból,gyűlölöm..köszönöm,magyarok,hogy rájuk szavaztatok :)


Csak szegény öcsémet sajnálom,aki még csak most megy gimibe..még pár évet ki kell itt birnia.


És ti,annyira jól éltek itt ?


2014. júl. 29. 11:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%

# 9:

Azért mert valakinek nem tetszik amit a Fityesz művel, nem feltétlenül jelenti azt, hogy egyből MSZP-s... Tudod, alig a lakosság egyharmada ment csak el szavazni. Ez nálam azt jelenti inkább, hogy 2/3 egyszerűen kiábrándult a politikából, ez pedig nem dicséret a fidesznek, vagy mszp-nek...

2014. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
52%

"Tudom, hogy egyesek nem tudják elképzelni, hogy az mszp-n túl is van demokrácia és nem csak akkor van demokrácia, ha az mszp adja a kormányt, de hát ez a tézis megdőlt most kétszer is."


Neked meg azt kellene elképzelned, hogy a jelenlegi politikai eliten (beleértve a Fideszt is) kívül is van demokrácia.


"Tessék elfogadni. Vége elvtársak."


Vicces, hogy itt elvtársazol, közben a Fidesz nagyobb kommunista, mint az MSZP volt (ez nem kis teljesítmény ám!).


Kedves kérdező, igazad van, menekülj ebből az országból, amíg lehet! Itt nem lesz semmi, a társadalom éretlen, bezárkózó, nem akar szabadságot és demokráciát, elég nekik, ha az Erős Vezető megmondja, hogy mit kell tenniük és gondolniuk.

2014. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Ez már nem nagy szám, ha valaki EU-n belül mocorog. Ezért találták ki az EU-t, hogy a népek egy kicsit jobban összejöjjenek elsősorban a fiatal generáción keresztül. Az már lassan nevetséges lesz, hogy ezt valaki kiírja a kéményre, meg az országra fogja. Én is tanultam külföldön, egy kicsit dolgoztam is, folyamatosan járkálok vissza az ismerőseimhez. Volt aki minden felesleges szájtépés nélkül azért költözött le a Földközi-tengerre, mert nem szereti itthon a telet.

Ennél már csak az "Apuka levele" volt nevetségesebb, ami a neten keringett. A liberális sajtó minden nyelvi bravúrját bevetve megszületett a nagy mű az apukáról és a lányáról aki a 'messzi' Angliába kényszerül. Csak azért nem kaptam sírógörcsöt ezen az érzelmes búcsún, mert volt, hogy 7500Ft-ért vettem repülőjegyet Angliába.

2014. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mondjuk azt én is viccesnek tartom, hogy olyanok ülnek most is a politikában, akik az előző rendszerben kéz a kézben építették a kommunizmust. De arra is már rájöttem, hogy rövid a magyarok emlékezete...
2014. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

akik ennyire imádják a Fideszt,kiváncsi lennék mi a munkájuk vagy esetleg anyuci tartja el őket,támogatást kapnak tőlük.De gondolom mindenki vezető pozicíót tölt be :)

és nem tudom megérteni mit lehet támogatni a nyugdíjon is.Akinek nem lehet gyermeke,az így járt ?

2014. júl. 29. 12:02
 16/37 anonim ***** válasza:
41%

"anyuci tartja el őket"


Ezek szerint anyuci olyan jól él Magyarországon, hogy a gyereknek már dolgoznia sem kell és még támogatni is tudja? Miért akarsz innen elmenni?

2014. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék és fogok is elmenni a tanulmányaim befejezte után,mert ez az ország nem élhető.
2014. júl. 29. 12:08
 18/37 anonim ***** válasza:

"mert ez az ország nem élhető."


Ilyenkor mindig tett hozzá, hogy 'számomra', mert anélkül nincs értelme ilyeneket kijelenteni.

2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
*tedd
2014. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Sün!! ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, hogy már egyetemen/főiskolán tanulsz? És mit tanulsz ha meg szabad kérdezni? Azt ugye tudod, hogy nyelvtudás és megfelelő végzettség és munkatapasztalat nélkül "kint" is csak mosogatni és takarítani meg esetleg felszolgálni leszel jó.
2014. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!