Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az Orbán királyra szavazot...

Aki az Orbán királyra szavazott, miért tette?

Figyelt kérdés

Egyszeáborító,felháborító,amit művel.

Diktatúrát folytat,nem veszitek észre ? Miért vagytok ekkora birkák ? Az Uniót szidja,miközben onnan van pénz mindenre ? Stadionokat építtet,minek?Most jött a nyugdíj baromsága..én biztosan nem fogok neki több gyereket szülni..szomszédék érve Orbánra : 3 gyerek van,olcsóbban nyaralok.hát gratulálok.

Én elhúzok ebből az országból,gyűlölöm..köszönöm,magyarok,hogy rájuk szavaztatok :)


Csak szegény öcsémet sajnálom,aki még csak most megy gimibe..még pár évet ki kell itt birnia.


És ti,annyira jól éltek itt ?


2014. júl. 29. 11:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
Jó utat.
2014. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%

Nekem vannak Fideszes ismerőseim, elmondom miért szavaztak, szavaznak rá.


-Magas a fizetésük,több gyerek van, jól járnak az 1 kulcsos adórendszerrel, illetve az új családtámogató rendszerrel.A nyugdíjjal kapcsolatos tervek is kedveznek nekik.

Ők a Fidesz alapbázisa


-A Fideszt a legkisebb rossznak tartják, a baloldalt, liberálisokat rühellik, a Jobbikot pedig nem tartják partyképesnek.

2014. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Sün!! ***** válasza:
16%

1. Nem szavaztam Orbánra, a fideszre szavaztam.

2. Demokratikus választásokon nyert egy demokratikus berendezkedésű párt. (Amikor az mszp nyert, akkor meg arra fogták, hogy hazudtak a kampányban, ami egyébként így is volt, de aztán készültek 8 évig a kormányzásra.)

3. Nem birka senki. Miért, amennyiben te az mszp re szavaztál egy 2006 és 2008 után 2010-ben is, te miért voltál akkora birka?

4. Az Unio nem szeretetszolgálat. Mi oda befizetünk. Amit onnan kapunk azt az Unió szerződésben vállalta hazánkfelé.

5. Stadionépítéssel én sem értek teljes mértékben egyet. A kisebb településeken pályaépítésekkel egyetértek, persze arról senki nem beszél az ellenzék oldalán, mert azok rendkívül sikeresek és mindenki örül nekik.

6. Igen, Orbánék bevezették az első kormányuk alatt a családi adókedvezményt ill. otthonteremtési támogatást és még számos, a gyermekáldást esetlegesen elősegítő intézkedést vezettek be. Ezeket aztán az mszp rögtön eltörölte és inkább emelte a nyugdíjakat és segélyeket osztott, hogy támogassa választótáborát.


Elhúzol? Tedd azt. Nem hinném, hogy a családodon kívül érdekel bárkit is :)


Mindig lehet elégedetlenkedni. Vagy tenni. A magyar nép már csak ilyen, visszahúzza a másik magyart, dögöljön meg a szomszéd tehene is, lopjuk meg az államot ahol tudjuk, semmi nem jó mindig legyen még jobb effektus uralkodik.


És aztán ilyen provokatív kérdések születnek ide. Abból lehet választani, ami van. Mármint ami a politikát érinti. Elmész a választásra, választasz. Azok közül, akik közül lehet. Hát volt egy-két vállalható alternatíva. És az egyik most kormányoz. Mégis kedves kérdező, te mit vársz egy kormánytól? Aki szerencsétlen, az kormánytól függetlenül az

2014. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
16%

Orbán apára szavaztam^^ nálunk így hívják

Fideszre szavaztam mert a legjobban az általuk képviselt politikával értek egyet, nem akartam, hogy a jobbik túl nagy hatalomhoz jusson...


Viszlát kedves kérdező remélem megtalálod a helyed egy jobb országban

2014. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
22%

"Egyszeáborító,felháborító,amit művel."


Sokaknak meg Gyurcsány dolgai voltak felháborítóak. Olyannyira, hogy Viktor megnyerte a választásokat. Majd négy év múlva megint. Ki akadályozta meg az ellenzéket, hogy úgy politizáljon, hogy ő nyerjen?


"Diktatúrát folytat,nem veszitek észre ?"


Nem folytat diktatúrát. Tiszta választásokon nyert. Én sem támogatom sok elképzelését, de nincs diktatúra.


"Miért vagytok ekkora birkák ?"


Ezt én is kérdeztem, mikor Gyurcsány nyert.


"Az Uniót szidja,miközben onnan van pénz mindenre ?"


Tilos az úniót kritizálni? Egy állítólagos diktátornak?


"Stadionokat építtet,minek?"


Mondom, ott az ellenzék,akadályozza meg a tevékenységét. Szervezzen tüntetést, kezdeményezzen népszavazást, senki nem fog a tömegbe lövetni.


"Most jött a nyugdíj baromsága..én biztosan nem fogok neki több gyereket szülni.."


Magánügy ki mennyit szül, de az ország lakossága csökken, valamit tenni kell.


"szomszédék érve Orbánra : 3 gyerek van,olcsóbban nyaralok."


Ez egy jó érv. Mégis mit mondjon? Nem jó a gyerekei testi - lelki fejlődésének és majdani hasznos polgárrá válásának ha nyaralhatnak?


"Én elhúzok ebből az országból,gyűlölöm..köszönöm,magyarok,hogy rájuk szavaztatok :)"


Nincs mit, minden jót szép új hazádban - ha kellesz ott.


"Csak szegény öcsémet sajnálom,aki még csak most megy gimibe..még pár évet ki kell itt birnia."


Esetleg a pénzt visszautalhatná majd, amibe a tanulmányai kerültek mielőtt kitántorog.


"És ti,annyira jól éltek itt ?"


Aránylag jól, de nem a Viktor vagy Gyurcsány miatt, hanem aki akar megél ma Magyarországon, a lúzerek keresik sikertelenségük okait másokban.


Egyébként egy gyerekem van és nem a Fideszre szavaztam.

2014. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
azért demokráciáról ne beszéljünk ;)
2014. júl. 29. 11:37
 7/37 anonim ***** válasza:
17%

"azért demokráciáról ne beszéljünk ;)"


Olyanról ne is amilyenre te gondolsz :-D

2014. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
52%

Öreganyámék rájuk szavaztak. Az LMP-t zsidóknak, a Jobbikot náciknak, a baloldali pártokat komcsiknak szokták nevezni. De ők könnyen elvannak, mert 56-os menekültek és a német nyugdíjból simán megélnek. (Németországban a nyugdíj 1000 euró körül alakult nekik. Magyar viszonylatban még egy mérnök sem mondhatja el magáról, hogy több mint 300k-t keres...)


Egyébként a dögöljön meg a szomszéd tehene hozzáállás inkább az itteni válaszolókra vonatkozna. Sokan jó utat kívántok a kérdezőnek, de az már nem jut el a pici bucitokba, hogy nektek ki fogja fizetni majd a nyugdíjat, ki fogja fizetni a gyerek iskoláját, ki fogja igénybe venni a munkahelyetek szolgáltatásait...


Kérdező: Szerintem is menj és én is megyek hamarosan. Meg lesz az állami pénzen elvégzett egyetemi diplomám és vígan meg fogok élni Ausztriában angol és német nyelvtudással, mérnökként. De majd akkor se számítsatok rám és örüljetek, ha elmentünk; amikor szükség lenne a mi általunk befizetett adókra és járulékokra.


Végezetül annak, akit érdekel:

[link]


[link]


Kérdező, te mindenképpen olvasd el ezeket, hogy kapj még egy löketet a kiköltözéshez.

2014. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Sün!! ***** válasza:
17%
Tudom, hogy egyesek nem tudják elképzelni, hogy az mszp-n túl is van demokrácia és nem csak akkor van demokrácia, ha az mszp adja a kormányt, de hát ez a tézis megdőlt most kétszer is. Én sem mondtam azt, hogy 2002ben diktatúra lesz, mert nem a fidesz nyert. Persze sokkal rosszabb lett mint vártam, de inkább az mszp egyre idősödő szavazótáborának volt köszönhető. tehát én 12 évvel ezelőtt úgy gondoltam, hogy az idő nekünk dolgozik. Így is lett. Tessék elfogadni. Vége elvtársak.
2014. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%
Azért arra kíváncsi leszek, hogy tényleg "elhúzol" ebből az országból, vagy csak itt szájhősködsz.
2014. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!