Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az Orbán királyra szavazot...

Aki az Orbán királyra szavazott, miért tette?

Figyelt kérdés

Egyszeáborító,felháborító,amit művel.

Diktatúrát folytat,nem veszitek észre ? Miért vagytok ekkora birkák ? Az Uniót szidja,miközben onnan van pénz mindenre ? Stadionokat építtet,minek?Most jött a nyugdíj baromsága..én biztosan nem fogok neki több gyereket szülni..szomszédék érve Orbánra : 3 gyerek van,olcsóbban nyaralok.hát gratulálok.

Én elhúzok ebből az országból,gyűlölöm..köszönöm,magyarok,hogy rájuk szavaztatok :)


Csak szegény öcsémet sajnálom,aki még csak most megy gimibe..még pár évet ki kell itt birnia.


És ti,annyira jól éltek itt ?


2014. júl. 29. 11:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

# 18:

Meg még több mint 600k magyar embernek kb..

2014. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Itt is azt tapasztalom, hogy nagyvonalúan mindenki figyelmen kívül hagyja az alátámasztott és bizonyított tényeket és csak abba kötnek bele, amibe tudnak. Ez nem párbeszéd gyerekek, csak okoskodás.
2014. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Sün!! ***** válasza:
Mire gondolsz?
2014. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Mert ostoba.
2014. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

#3


Ez a beszólásod,hogy:


"Aki szerencsétlen, az kormánytól függetlenül az"


Nagyon emlékeztet Lázár elvtárs beszólásához,miszerint

"Akinek semmije nincs, az annyit is ér."


Szerintem ez mindent elárul rólatok.

Azt rühellem a legjobban,mikor ki merik jelenteni,hogy 150 ezer a netto átlag jövedelem. Nem kell tudósnak lenni ahhoz,hogy az ember rájöjjön,hogy több száz minimálbért, pár milliós kereset pikk-pakk felnyomja. De attól,hogy papíron "jól élünk" még a többség éhen döglik.

ÉS,ha már az én tehenem megdöglik dögöljön meg a Tied is! XD

2014. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
62%

Azért szavaznak rá mert nincs alternatíva. Én nem rájuk szavaztam, jobb lett volna ha nem 2/3-al nyernek, sajnos sikerült törvénymódosításokkal összehozniuk azt. Inkább stagnálna az ország, minthogy hátrafelé menjen, a Fidesz ugyanúgy folytatja az ország tönkretételét amit az MSZP megkezdett.


Amúgy menj külföldre, én is azt fogom tenni pár éven belül. Magyarországon nem lesz javulás az elkövetkező évtizedekben sem, az itteni demokrácia össze sem hasonlítható a nyugatival. Ott azért viszonylag kultúráltan tudnak egyeztetni a kormányon lévők és ellenzékiek, itt meg csak az egymásra mutogatás, lehúzás, bűnbakkeresés megy meg hogy ki mennyire tudja meglopni az embereket.


A 600 ezer kivándorló meg elég nagy probléma, sokan nem veszik észre mennyire. Főleg, hogy többségük 20-30 év közötti fiatal, ezért itt hiányozni fognak az adófizetők, utánpótlás se lesz mert külföldre szülnek gyereket. Persze sokan visszajönnek, de annál többen maradnak.

2014. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Sün!! ***** válasza:
"ÉS,ha már az én tehenem megdöglik dögöljön meg a Tied is! XD" Na látod, helyben vagyunk :) Egyáltalán nem hasonlít lázárra az amit mondtam. Nyavalyogni mindig könnyebb.
2014. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Orvosnak tanulok es ketto felsofoku nyelvvizsgaval rendelkezem ( nemet,angol )koszonom a valaszokat,de nagyon elszomorit,hogy mennyire butak az emberek.
2014. júl. 29. 13:14
 29/37 Sün!! ***** válasza:
Engem meg elszomorít, hogy orvos leszel és mennyire nincs empátiád azok felé, akik nem úgy gondolkodnak, mint te.
2014. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Empatia azok fele,akik itt leirtak,hogy senkinek nem fogok hianyozni?vagy majd te kifizeted nekem azt a tobbletet,amit ott kint megkapok ugyanannyi munkaert? Te mit dolgozol?
2014. júl. 29. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!