Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engem miért nem támadnak meg...

Engem miért nem támadnak meg soha?

Figyelt kérdés
Hogy van az, ha előjön hogy ki rasszista, ki nem, mindig jönnek az ilyen megszólalások, hogy "csak azért nem utálod a ciprusiakat, mert olyan helyen élsz, de ha lejönnél vidékre tátva maradna a szád" stb. Gondolom már többen találkoztak hasonlóval. Csakhogy elég gyakran járok vidékre, konkrétan Borsodba, de még eddig soha semmilyen atrocitás sem ért. Sem vidéken, sem Pesten. Pedig Pesten is voltam már a nyócker "olyan" részén. Nem mondom, hogy nem féltem egy kicsit amikor befordulva az utcába, hát finoman szólva is olyan érzésem volt, mintha Új-Delhiben kötöttem volna ki, de mint utóbb kiderült a félelmem teljesen alaptalan volt. Senki nem szólt hozzám, és nem történt semmi. Szerintetek ennek mi lehet az oka?
2014. jún. 2. 20:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%
Mert túlontúl szembeötlő rajtad a faji jelleg.
2014. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Addig jár a korsó a kútra, amíg meg nem b..zák a vízhordó lányt.
2014. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%
engem sem támadtak meg soha, pedig vidéken lakom. soha nem adok rá okot. a megtámadottak nagy részénét, az idősek kivételével okkal találják meg. (öltözködés, cigaretta, beszólás, nézés, stb.) Nekünk magyaroknak is van szerepünk abban, ami történik. Ha mész az utcán, minden feltűnést mellőzve, 99,9%-ban nem lesz bajod. De ha uszítasz az öltözködéssel, viselkedéssel, akkor esélyes vagy a bajra.
2014. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Borsodban élek 26 éve, 15 éves korom óta Miskolcon tanulok. Eddig 3szor jöttek nekem cigányok, egyszer elvették a mobilomat, egyszer csak úgy beütöttek nekem és egyszer "csak" lökdöstek.

Ne úgy képzeld el, hogy itt a magyarok csak futva közlekednek, nem minden cigány kötekedik.

Ha itt élnél és nem csak 1-2 napra jönnél le, te is utálnád őket. Ez van, aki azt mondja, hogy nincs velük baj és miskolci, az vagy a Palotaszállóban lakik, vagy mindenhova kocsival közlekedik.

2014. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
engem még középsulis koromban támadtak be mikor elővettem nekik a "mennyi az idő" kérdésre a Blaha aluljáróban a Sony Ericsson D750i-t (lol). negyed óráig követtek és nem tudtam lerázni őket, 2en voltak. a járókelőket nem zavarta hogy 2 cigány egy 15 éves fiút lökdös, húzza a ruhását és meg is ütik. Egy idősebb fazon állította csak le őket, majd el tudtam szaladni. Belváros, délután 2 óra. Aztán elkezdtem gyúrni és 100 kg-ra nőttem, azóta nem lett ilyennel gondom.
2014. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
58%

# 13/14

....

Éppen ez a baj. A csapból is az folyik, hogy senkit sem szabad bántalmazni a kinézete, ruházata, stílusa stb.-je miatt. Erre a cigány csürhe már csak azért agyonver, mert nem tetszik neki a hajad, a ruhád vagy az, hogy rá néztél. Ezek miatt tartják a cigányokat alsóbbrendűnek.

Én azt gondolom, hogy csak a bunkók és a primitívek húzzák fel magukat amiatt, hogy az egyik embertársuk rájuk nézet. Nézd meg, a szellemi lemaradottak között is sok az olyan, akik mérgesek lesznek, ha rájuk nézel.

Az a hülyeség a liberalizmussal, hogy azt mondja, hogy mindenki egyenlő, de mindenki soha nem lehet egyenlő. Belőlem sem lehet soha sem 5-6 nyelven beszélő diplomata, mert nincs érzékem a nyelvekhez, és ezen semmi sem változtathat, természetesen megtörténhet, hogy egy-két nyelvérzék nélküli ember valami csoda folytán megtanul jól 5-6 nyelven, és diplomata lesz, de ez ritka mint a fehér holló. A cigányok alsóbbrendűbbek. Bármit is teszel velük, a többségük megrekedt azon a szinten mint az 1500 évvel ezelőtti őseik.

2014. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:05


az erőszakos, buta, primitív emberekkel ezt olyan megértetni, mint az oroszlánt rábeszélni a vega étrendre.

2014. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenném: 20:22-kor írtam ki a kérdést. Most 21:36-van. Mégis hogy a f@*szba képzeled, hogy számon kéred tőlem a komment hiányát?! Alig több mint 1 azaz egy óra telt el! Kiváncsi vagyok, hogy fogsz-e erre válaszolni, és elnézést kérni.


Szívesen megválaszolok bármi féle kérdést, csak tegyétek fel konkrétan.


És nem 1-2 napot szoktam vidéken lenni, hanem huzamosabb ideig. Ha érdekel valait a falu neve Tiszakeszi (a híres neves Ároktőtől 10 km), a lakosság több mint fele ciprusi. És nem, a történet nem kitalált. Érdekes, ha valaki nem rasszista, az csak kitalált történetet mondhat?

2014. jún. 2. 21:41
 19/28 anonim ***** válasza:
54%
Mert te az a tipikus büdöspösti burokban élő nyikhaj vagy, de ha a hozzád hasonlóak kinyitogatnák a kocsányosaikat és szétnéznének a burkon kívül akkor rájönnének, hogy nem mindenhol olyan fenékig tejfel az élet az ország különböző részein.
2014. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Utolsó:

1) Tanulj meg tiszteletteljesen beszélni, és csak akkor kezdj el sértegetni, ha téged is megsértettek. A Budapestiek nevében kikérem magamnak a "büdöspesti"-zést. Ezzel csak magad égeted.


2)Tanulj meg olvasni, a kommentemből egyértelműen kiderül, hogy nem burokban nőttem fel!

2014. jún. 2. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!