Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engem miért nem támadnak meg...

Engem miért nem támadnak meg soha?

Figyelt kérdés
Hogy van az, ha előjön hogy ki rasszista, ki nem, mindig jönnek az ilyen megszólalások, hogy "csak azért nem utálod a ciprusiakat, mert olyan helyen élsz, de ha lejönnél vidékre tátva maradna a szád" stb. Gondolom már többen találkoztak hasonlóval. Csakhogy elég gyakran járok vidékre, konkrétan Borsodba, de még eddig soha semmilyen atrocitás sem ért. Sem vidéken, sem Pesten. Pedig Pesten is voltam már a nyócker "olyan" részén. Nem mondom, hogy nem féltem egy kicsit amikor befordulva az utcába, hát finoman szólva is olyan érzésem volt, mintha Új-Delhiben kötöttem volna ki, de mint utóbb kiderült a félelmem teljesen alaptalan volt. Senki nem szólt hozzám, és nem történt semmi. Szerintetek ennek mi lehet az oka?
2014. jún. 2. 20:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Lehet nem találtak semmi feltűnőt rajtad a ciprusiak.


Ha látnak valami különlegeset rajtad, akkor beléd kötnek.

Mondjuk drága telefon, ezüst nyaklánc.Esetleg magasabb vagy az átlagnál, érdekes frizurád van...stb...stb

2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

Akkor van kedved eljönni Borsodba legközelebb is és találkozni velem?

Szervezek neked egy-két programot, megnézem mennyire leszel aktív;)

2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk az lehet az oka, hogy nem mész az ilyen elemek közelébe vagy ha igen, akkor gyorsan otthagyod őket és mész tovább.
2014. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Ami késik, nem múlik.

.....

+ a ciprusiak arról híresek, hogy öregeket vagy gyerekeket támadnak le csoportosan, vernek meg, és rabolnak ki.

+ leggyakrabban az ottaniakat szívatják: csirkelopással, áramlopással, internetlopással, stb. .

2014. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Mert annyira ruppótlan vagy, hogy nem lenne tőled mit elvenni és annyira nyámnyila, hogy szégyen lenne megverni
2014. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Ne félj, ami késik, az nem múlik.
2014. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Ami késik, nem múlik.


Ha cigivel mentél volna akkor az első leállított volna.

Gyere Győrbe, állj valamelyik lakótelepre egy mobillal és cigivel a kezedben, rögtön rádmennek.

2014. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Bándy Katát és Szögi Lajost sem támadták meg még annak idején előtte, aztán egy nem túl szép napon meg mégis. És elég volt nekik egyszer.
2014. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Mert más a rossz környékeken járni egy-kétszer , mint huzamosabb időt eltölteni ott , esetleg ott élni.
2014. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a kérdezőről egy olyan ember jut eszembe, aki megnyitja a gázcsapot otthon és egy gyertyát is meggyújt, amit letesz a gázszivárgástól 10 méterre és azzal szórakozik, hogy ő 5 percig tudja úgy engedni a gázt, hogy a gyertya nem robbantja be a lakást. Aztán kipróbálja, hogy milyen 6 percig engedni és még mindig semmi.


Jót röhög azokon, akiknél felrobban otthon a ház, nem érti őket, hogy lehetnek olyan szerencsétlenek. Aztán nagy bátran elhatározza, hogy ő most 10 percig fogja engedni a gázt, de a 8. percben egy istentelenül nagy robbanás keretében a levegőbe repül az egész kóceráj.

2014. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!