Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem hagy hidegen a...

Csak engem hagy hidegen a szavazás?

Figyelt kérdés
Ti elmentek?
2014. máj. 24. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Én elmegyek, engem érdekel, mert szeretem az eu-t.

De persze ezt szerintem csak én gondolom így:)

Amúgy te elmész? (mert ezt nem írtad le konkrétan a kérdésedben)

2014. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Elmegyek, de csak azért, mert nálunk ez egy több évtizedes családi rutin. Mi mindig minden szavazáson ott voltunk, még akkor is, ha tudtuk előre, hogy semmi értelme nem lesz. A 90-es években még meggyőződésből szavaztunk, most már egyre inkább csak megszokásból.


Teljesen hidegen azért nem hagy. Én fontosnak tartom, hogy fontos kérdésekben állást foglaljak, legyen az országos vagy magánügy, akkor is, ha tudom előre, ha nem veszik figyelembe vagy nincs jelentősége.

2014. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Dehogy megyek. Mi a francért? Az Európai Parlamentnek igen kurták a jogkörei. Tökmindegy kit küldünk oda.

A lényeges dolgokat úgyis Merkel, meg Hollande döntik el, aztán rádumálják a többieket.

Azért nem megyek szavazni, hogy a hazai pártok egóját növeljem.

2014. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Helyesbítenék... Merkel, meg Hollande felettesei döntik el, a sötétben búvó pénzurak.
2014. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Mivel folyton szidom a rendszert,ezért az egyetlen lehetőséget megragadom arra hogy beleszóljak.

Lehet azon agyalni itt hogy mennyit ér egyáltalán a szavazat,meg úgyse változik semmi.

Ennyit tehetek,hát megteszem.

2014. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Nem csak téged.

Sokakat hidegen hagy még.

Köztük engem is.

2014. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Elmegyek, mert megtehetem.
2014. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Az országgyűlésire elmentem meg, és bár érdekel a politika, mivel a szavazókör nem itt van a szomszédban és kocsim sincs, ezért csak ezért nem fogok elmenni. Ha úgy alakul hogy útba esik viszont biztos benézek és tudom is kire szavazók.
2014. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát kicsit is is. Sok beleszólás nincs úgy sem... Ahogy a szovjet unióban itt is két tucat soha meg nem választott ember irányít. Persze lehet azt mondani de itt van európai parlament. Ott is volt Szovjetunió Legfelsőbb Tanácsa akinek a dolga annyi volt hogy lepecsételje amit mondanak neki aki ellenkezett azt elintézték ahogy ma is.

Szóval.. Nincs sok értelme.

2014. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem hoz lázba, de elmegyek :)
2014. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!