Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem hagy hidegen a...

Csak engem hagy hidegen a szavazás?

Figyelt kérdés
Ti elmentek?
2014. máj. 24. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Engem se izgat annyira, de valószínűleg elmegyek.
2014. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
" eu választás érdeklődés " dobd be googleba, az emberek 60%-át egyáltalán nem érdekli a választás.
2014. máj. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Én sem most, sem előzőleg nem szavaztam pedig most szavazhattam volna először. Bár egy ideje olvasgatok politikai cikkeket nem igazán köteleződtem el egyetlen párt mellett sem, már akik közül választani lehet/lehetett. Azt tudom, hogy melyek azok a pártok amelyek eszmerendszerét alapból elítélem, de azok amelyek elvileg vallják az én nézeteimet azok pedig már leírták magukat, tehát nem megbízhatók. Igazából marad egyetlen egy párt akire szavazhatnék, de róluk érdemben nem sokat tudok.

Mivel nekem a szavazásnál fontos, hogy tudatosan és tiszta szívvel tudjak szavazni, ezért inkább nem szavaztam, illetve most sem szavazok.

2014. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem mész el, akkor az +1 szavazat előnyt jelent a szélsőségeseknek!

Szavazz a Jobbik ellen, amíg nem késő!

2014. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a jobbik ellen szavaztam:)

Menjetek a francba, neonácik!

2014. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem mentem el szavazni. S... az egész párt. A Jobbik náci, a DK és az MSZP kommunista párt, a Fidesz kétszínű párt, a Munkáspárt meg egy vén kommunista párt, ami sosem jut be. Zöldek Pártja olyan mint az LMP, A Haza Nem Eladó Mozgalom Párt meg devizahitelekkel próbálkozik, Seres Mária Szövetségesei is kétszínűek, MIÉP soha nem fog bejutni, mivel nincs reklámjai és nincsenek plakátjai, A JESZ (MDF) egy kamupárt és a Szociáldemokraták meg gagyi párt.
2014. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!