Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál és miért?...

Kire szavaztál és miért? Esetleg nem szavaztál? Megbántad a döntésedet?

Figyelt kérdés
Kort, nemet és egy rövid indoklást. Köszönöm.

2014. máj. 20. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
19 LMP Mert az MSZP, Fidesz 24 év alatt oda vezette az országot ahol most tart ideje lenne újaknak helyet adni.
2014. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem szavaztam senkire, mert a Fidesz korrupt, és mindent a hazai oligarchák kezére juttat, az MSZP-Együtt-DK korrupt és mindent külföldi oligarchák kezére juttat, a Jobbik az emberek legalantasabb érzéseire játszik rá, betonfejű gyűlölködőkből áll, az LMP-nek naív, buta elképzelései vannak a világról. Röviden ennyi. 27/F
2014. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Fidesz, szavaztam volna jobbra is de nincs.
2014. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem szavaztam, beteg voltam, nem tudtam elmenni.

Hasonló okok miatt, mint amit a kedves előttem szóló, én is Fideszre szavaztam voltam.

Lány vagyok és huszonéves.

2014. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
De amúgy a másodikkal is tökéletesen egyetértek.
2014. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%

Miaz, hogy az LMp tenne valamit ?

Még több jog a melegeknek, a gyilkosoknak, politikusoknak ?

Inkább még több lámpaoszlop az LMP-nek. :D

Már nevetségesek vagytok...

Méghogy a Fidesz, ti mazohisták, az MSZP-sekkel karöltve.

Az LMP-nek nincs jövője, kis 5-6%-os párt, max 10 lehet, de szerintem feloszlik 2018-ig.

Akkor most kirakózhattok ki maradt még a pályán, aki elfoglalja a valódi jobboldalt.

Amúgy ez a Munkápárt miért nem tesz semmit ?

2014. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Fidesz, nem bántam meg, 33, férfi. Szívesen.
2014. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Munkáspárt:-) ne röhögtess.
2014. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Munkáspártra szavaztam, nem bántam meg. 19 éves fiú vagyok.

Meglepő lehet, de így van. Igazából ez az egyetlen párt, ami egyértelműen hangoztatja, hogy ki kell lépnünk a NATO-ból és az EU-ból. Különben nem vagyok kommunista, sőt, valószínűleg több hungarista és fasiszta szavazott a pártra, mint kommunista (kommentek alapján).

Most pedig, hogy elejét vegyem a szokásos kérdésnek " és miért nem a jobbik" , el kell mondanom: sok jobbikos ismerősöm van és van párttag is, hát, mondtak pár érdekességet. (pl, a kezdeti MSZP-sa finanszírozást).

Persze a Jobbik programja szakértői program és a legátfogóbb, ezt elismerem.

Egyébként hallgattam már Thürmer és Vona-beszédet is, Thürmer egyszerűbb és szókimondóbb.

2014. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os: a Munkáspárt bojkottálja az EP-választást, mert EU-ellenes. Ha kimész az utcára, minden plakát a választásra buzdít. Félnek a leégéstől, az alacsony részvételtől. 50% alatti részvétel nem legitim, csak éppen érvényes, mert azzá tették. 10 év után megerősítő népszavazást kellett volna tartani az EU-tagságról. Az egyetlen, hogy kifejezd a nemtetszésed, az, hogy nem mész el szavazni.
2014. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!