Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántad a 2010 -es szavazatod?

Megbántad a 2010 -es szavazatod?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért nem?
2013. dec. 6. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Mert nem igazán tettek semmit amivel én előrébb léphettem volna, inkább 2 lépéssel taszítottak vissza + az édesapám a fasza egészségügy miatt halt meg. (lusta pénzéhes Istent játszó orvosok garmadája nyugodtan mehetnek külföldre engem már nem érdekelnek)

"Nem hagyunk senkit az út szélén, belelökjük az árokba"

2013. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, igaz nem is Orbánra voksoltam.
2013. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Pont ahogy a második. Nem a Fideszre szavaztam, nincs mit miért bánkódnom.
2013. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen, mert nem jutott be a Munkáspárt.
2013. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
4:Te tudod mit csináltak Munkáspárt alatt?
2013. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
18%
Én azt bánom, hogy egyáltalán szavaztam. legközelebb nem fogok ilyen hülyeséget csinálni...
2013. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Tönkrement a malév, egészségügy, tűzoltók, rendőrök,tanárok, mi lesz még? Máv, stb. Mindent eladnak tönkretesznek. Tök mind1 hogy hívják a pártot. Leépítés infláció. Ezeket nem érdekli semmi. Pénzt akarnak összelopni négy év alatt ás annyi. Ha megválasztják valamelyiket folytatja ha nem akkor vár négy évet mer a másik ugyanezt csinálja és folytatja.

Mind egy pénzéhes marha. Az emberek meg vannak olyan ostobák hogy elhiszik hogy jobb lesz.

2013. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 6.!

Ez aztán a megoldás!!! De akkor ne is károgj, hogy neked ez nem jó, meg az nem jó!!!

2013. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ozmium42 ***** válasza:
Az akkori szavazatomat nem bántam meg, jó tapasztalat volt, de legközelebb én sem megyek, és kikérem magamnak, hogy a közélettel való foglalkozáshoz való jogom annak függvénye legyen, hogy legitimálok-e a szavazatommal egy korrupt, kontraszelektív közjogi rendszert.
2013. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Természetesen jogod van így is foglalkozni vele. Csupán kicsit furcsa, ha olyan van a legjobban kiakadva, aki nem is voksolt, holott adva volt az esély.
2013. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!