Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem megyek szavazni, és sokan...

Nem megyek szavazni, és sokan támadnak emiatt. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, sosem szavaztam, sosem érdekelt a politika, azt sem tudom melyik párt mit képvisel, és nem is akarom tudni. Volt pár vitám emiatt.

Ti hogy álltok hozzá? Szavaznátok az én helyemben?

(bocsi, ha nem jó helyre írtam, megkérem a moderátorokat, hogy ez esetben tegyék át a megfelelő témakörbe)


2014. ápr. 5. 22:29
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Pocskondiázást nem kérek, beszélgetni szeretnék nem mocskolódni :)
2014. ápr. 5. 22:29
 2/34 anonim válasza:
100%
Engem nem zavar :D
2014. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
4 évente egyszer van jogunk belepofázni a politikusok dolgaiba. Ezt ki kell használni. ;)
2014. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%

Elég ha annyit tudsz, nincs esély arra, hogy normális vezetése legyen az országunknak.

Elég ennyit mondanod, és leszállnak rólad.

2014. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hármas, teljesen igazad van :)

Igazából mindkét ember jobbikos akikkel vitáztam és nagyon elfogultak, sehogy sem tudnám leállítani őket.

2014. ápr. 5. 22:36
 6/34 A kérdező kommentje:
mármint arra gondoltam aki harmadiknak válaszolt, az én kommentemet nem beleszámítva
2014. ápr. 5. 22:37
 7/34 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek veled. Én sem megyek holnap szavazni, mert felesleges. Sajnos már sikerült olyan körökbe is betekintést nyernem, ahonnan látszik, hogy bizony az összes párt csak az üzletről szól.


Ez a színjáték pedig, amit választásoknak hívnak, csak azért zajlik le négy évente, hogy az emberek ne panaszkodhassanak az miatt, hogy diktatúrában élnek... Pedig egyszerűen oligarchák irányítanak itt mindent úgy, ahogy nekik jó.


Jobbikosok meg... gondolkodjanak el azon hogy Vona és Orbán régen puszi pajtások voltak (talán még most is)... Na meg a Szegedi Csanád ügyén is.

2014. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem érdemes elmenni.

Ha elégedett vagy a mostani vezetéssel, az életeddel, akkor ne menj szavazni! Mert ezzel szavazol a Fideszre.


Ha sokan mennek el szavazni, akkor gondban lesz a Fidesz a nagy részvételi arány miatt.


Bár a legutolsó becslést most közölte az Ipszos, már magyarázzák, hogy lehet, hogy nem fedi a valóságot.

2800 emberből 1000 volt hajlandó válaszolni. Beszédes.


Hétfőn nagy tisztogatások lesznek szerintem, a közvélemény kutatóknál.

2014. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

4 évvel ezelőtt én sem voltam. Amikor éppen politikáról beszélgettünk, és szidtam a rendszert, többen mondták nekem, hogy én jobba ha befogom pici számat, és nem panaszkodom, nem ócsárolok egy pártot sem. Ugyanis semmit nem tettem azért, hogy esélyt adjak valamelyik pártnak. Így nincs jogom panaszkodni sem. Végül is igazuk volt. Gondolj bele. Lehet, hogy csak 50 szavazaton múlik, hogy az adott párt nyerjen. Ha az az 50 személy szavazna, akár a politikai helyzet is változhat.

Holnap elmegyek, mert bár 1 fecske nem csinál nyarat, de lehet, hogy pont az én 1 szavazatom lesz a döntő.. sosem lehet tudni.


Azt, hogy te nem mész szavazni a te szíved joga (Ausztráliában kötelező szavazni) de ahogy nekem is mondták, én is azt mondom majd neked:

Ha később bármilyen panaszod lesz a rendszerrel kapcsolatban fog be pici szádat, ne panaszkodj, mert semmit nem tettél érte..

2014. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%

ha zavarnának azok a dolgok amik mennek az országban, akkor elmennél szavazni.


2 tippem van.

Egyik, hogy olyan jó vagy szar életed van, hogy nincs időd/kedved foglalkozni ezekkel a dolgokkal.


pl akinek milliárdjai vannak vagy csak 100milliói, az letojja, aki meg napi 12 órát robotol valahol, hogy ehessen a gyereke, a maradék időt meg alvással tölti el, annak nincs ereje rá.


A másik, hogy annyira burokban élsz, bezárva a lakásba, soha nem lépsz ki, néha ajtó alatt becsúsztatnak kis zabkását, akkor szintén nem fogsz ezzel foglalkozni.

2014. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!