Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerettek Magyarországon élni?

Szerettek Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
Indoklást is! Ha nem akkor miért? Politika, pénz, munka... stb.
2014. máj. 3. 22:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem.


Indoklás ami a címben van: politika, pénz, munka.

2014. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Igen! Gyerekekkel rengeteg lehetőség van Budapesten. Nagyon gazdag kultúrális programok, igényes játszóterek, parkok.

Nagyon szépen fejlődik Budapest.

2014. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Ez elég nehéz kérdés,több szempontból is meg lehet vizsgálni.

Szerintem ahol születik az ember és életének első 10-15 vagy több életévét tölti odanő teljesen a szíve,mert oda köti minden szeretett emlék.

Szóval valószínűleg mindenki szeret ott élni ahol most él,a hazájában,legyen az Brazília Németország vagy Magyarország.

Másfelől megközelíthetjük úgy a dolgot,hogy hol a legszebb.Gondolom sokan költöznének a görög tengerpart közelébe,hogy minden nap láthassák a csodás természetet.

Vagy akinek fontosabb hogy könnyen tudjon keresni akár 2-3000 eurót havonta az gazdagabb országokban.

Ez a választék.....mégis inkább a holdon laknék,hogy egyszerre lássam nem csak a hazám,hanem az egész bolygónk;)

2014. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek, nagyon szeretem a természeti környezetét, nagyon egyedi. Itt élni egyedul az emberek mentalitasa miatt nem jo, es nagyon faj, hogy pont a hazam az, ahol az eddigi tapaszatalaimat tekintbe a leginkabb nem szamitanak a jogszabalyok, a tisztesseg, igazsagossag es az empatiat sokan hirbol se ismerik. Sajnos mar ez is altalanositaskent hangzik, de itthon mindenki szeret panaszkodni es a sogor-koma-jonarat orszaga vagyunk, akarhogy is tagadjuk.

De epp szeretem az embereket is, azokat, akik nem fasultak el, akikben ott van a magyar otletesseg, a harci kedv es az emberszeretet, a kalandvagy es okossag.

Idehaza akkor jo, amikor elotte egy nalunk sokkal szegenyebb es rosszabb helyzetben levo orszagban voltam, de még ott is vidamabbak az emberek, mint idehaza :-(.

A természet. Az itthon a legszebb :-)!!!

2014. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

magyar vagyok ide születettem.

olyannyira szeretem kis hazánkat, hogy külföldre se mennék nyaralni, abból pénzből inkább valamelyik hazai hotelt gazdagítom, hogy itthon maradjon a pénz!

2014. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

Annyira nem mint szeretném

Indoklás a politika,pénz,munka

2014. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen. (Nem vagyok Jobbikos. Üzenem nekik, hogy igen, ilyen baloldali is létezik)
2014. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes, hogy pont Budapestet dícsérik többen. Ott születtem, gyerekkoromban elköltöztünk aztán a tavalyi évet megint ott töltöttem. Undorító, mocskos, elhanyagolt, le van rohadva minden. Tényleg fertő az egész, az emberek meg.... Mintha a középkorban lennél. Belvárosban laktam. Egy életre elég volt Mo-ból.

1. Rasszizmus

2. Homofóbia

3. Mocsok mindenhol az utcákon

4. Gyalázatos keresetek

5. Folyamatos jobberkedés-kereszténykedés


Ezek miatt nem szeretem Mo-t.

2014. máj. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha kevesebbet szemetelnének az emberek, akkor jobban szeretnék.
2014. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 madáretető válasza:
100%
a xii ker nagyon normalis nincs budos, kosz stb. a varosba meg tok jo bemenni a sok felujitas utan
2014. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!