Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a nagy...

Miért van az, hogy a nagy nemzeti érzelmű, igaz hazafiak nem tudnak helyesen írni?

Figyelt kérdés
Csomó embert látok ezen az oldalon, akik hű de nagy hazafiak, és mindenkiről megmondják, hogy mekkora hazaárulók, zsidók stb., de egy mondatot nem tudnak helyesen leírni, miközben elvileg ők az igaz magyarok. Nem azért mondom, nekem se tökéletes a helyesírásom, de nem verem a mellem, hogy én mekkora nagy hazafi vagyok(persze szeretem a hazám), és hogy mások meg mennyire nem azok. Hogy van ez?
2009. dec. 14. 02:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

19:45-nek félreértetted én nem vagyok zsido. Azt akartam mondani,hogy aki a zsidok f@szát szopja meg eszi a zsido kormány szavait,akkor beszélje a nyelvüket! Azzal ércelődjön.

Szebb Jövőt!

2009. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

20:53 Ugye direkt írtál ennyire helytelenül?

Egyébként pártállástól függetlenül pocsék a helyesírásunk.

A "hazafiak" egyetlen közös hibát vétenek: mindenütt nagy kezdőbetűvel írják a MAGYAR szót, még akkor is, ha az jelző. Pedig hát nem attól vagyunk magyarabbak.

2009. dec. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a 19:45-höz beszéltem.
2009. dec. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Ha fiatal, tizenéves, akkor ne várd, hogy tökéletesen írjon. Szerintem még magának Kossuthnak is voltak gondjai ifjú korában a helyesírással... Kinek nem? Ez normális.


Viszont az, aki 20-30 éves, és helytelenül ír, közben nem tud értelmesen vitatkozni, leírni egy mondatot, na, az elbújhat.

Nem azt mondom, hogy nem ejthet egy hibát sem, mert én is írok el dolgokat. Ez mindenkivel előfordul. De igyekszem helyesen írni, hiba nélkül.


Jah igen, emellett szeretem a hazámat is.

14|F

2010. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Ha fiatal, tizenéves, akkor ne várd... Kinek nem? Ez normális."



Ez egyáltalán nem normális. Nem is olyan rég még 0,2 jegy levonás járt hibánként. Szép volt, jó volt, és most is így kéne. Talán nem lenne ennyi ennyi szerencsétlen, aki egy értelmes mondatot se tud összerakni.

2010. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ismerős köröknél azt látom,hogy kézírásban remek,de a billentyűkkel hadban áll.Ez van nálam is...

Meg sokszor hallottam azt a védekezést, hogy " inkább írom rosszul,mint hogy azt irjam hogy : csá itt vok azt h asszem uncsizok,meg hábibavagyunk a szomszéddal"


De tényleg nagyon sok a tarkopasz divatanalfavédta műveletlen szekrény.

2010. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!