Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a nagy...

Miért van az, hogy a nagy nemzeti érzelmű, igaz hazafiak nem tudnak helyesen írni?

Figyelt kérdés
Csomó embert látok ezen az oldalon, akik hű de nagy hazafiak, és mindenkiről megmondják, hogy mekkora hazaárulók, zsidók stb., de egy mondatot nem tudnak helyesen leírni, miközben elvileg ők az igaz magyarok. Nem azért mondom, nekem se tökéletes a helyesírásom, de nem verem a mellem, hogy én mekkora nagy hazafi vagyok(persze szeretem a hazám), és hogy mások meg mennyire nem azok. Hogy van ez?
2009. dec. 14. 02:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Te nagyon veszélyes vagy, de csak annyit mondok Magyar Bálint és az általa kialakított megoldások.
2009. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
62%

Hát én jobbikos vagyok, és tudok helyesen írni. Egyébként nem verem a mellemet azzal, hogy én milyen nagy hazafi vagyok, sohasem mondtam ilyent, bár nem is láttam még olyan hozzászólót, aki hasonlót állított volna magáról.

Itt pedig nem írunk, hanem gépelünk. A gépelésbe gyakran belecsúszhatnak hibák, ha a klaviatúra nem tökéletes.

2009. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

"Hát én jobbikos vagyok, és tudok helyesen írni. Egyébként nem verem a mellemet azzal, hogy én milyen nagy hazafi vagyok",

Akkor a kérdés nem rólad szólt, szerintem ez egyértelmű. "sohasem mondtam ilyent, bár nem is láttam még olyan hozzászólót, aki hasonlót állított volna magáról."

Akkor igen ritkán látogathatod ezt az oldalt.

"Itt pedig nem írunk, hanem gépelünk. A gépelésbe gyakran belecsúszhatnak hibák, ha a klaviatúra nem tökéletes."

Igen, de ha vlaki ilyen hikbákat ejtett vlona mint én ebben a mondatban, akkor nem írtam volna ki a kérdést, inkább az ilyenekre gondolok: ijen, ki az elnők romániába?

Magyarul beszélek stb. tehát ami nyilván nem elgépelés, hanem hiányos tudás.

2009. dec. 14. 10:41
 14/36 anonim ***** válasza:
11%

Jobbiskosnak sem kell lennem, hogy lássam, hogy te mennyi kérdést teszel fel ebben a témában, amely csak provokál.

Jó hülyének lenni?

2009. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
47%

Általános probléma ez napjainkban. Egy fiatal sem tud már helyesen írni, könyvet meg csak a boltban látnak.

Mellesleg az én álláspontom szerint, ennek köszönhető a mostani szélsőjobb megerősödése. Hisz a műveletlen embereknek azt mondassz amit akarsz, csak azt hallja amit szeretne hallani.

Számomra aki nem olvas könyveket és bizonyos alapművekről fogalma sincs az lelkileg és szellemileg szegény ember.

2009. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

"Jó hülyének lenni?"

Nem tudom, még sose voltam, majd talán az időskori elhülyülés utolér.

2009. dec. 14. 11:11
 17/36 A kérdező kommentje:

"Számomra aki nem olvas könyveket és bizonyos alapművekről fogalma sincs az lelkileg és szellemileg szegény ember.2

Egyetértek.

2009. dec. 14. 11:11
 18/36 ceri ***** válasza:
54%

"Szemét liberálisok, még a jobbikosok primitívsége is az ő bűnük! Nagyon vicces a kolléga."


Én ezt írtam:

"Általános jelenség a fiatalok kulturálatlansága - sajnos.


Nos, röviden válaszolva, a liberális oktatáspolitika sikerre vezetett."


És még mást is írtam, nem fogom idemásolni az egészet. aki nem akarja érteni, az a másolatot sem fogja. Szakvéleményekre meg tojok. Tudod mindenről és az ellenkezőjéről.......

Itt laktál 20 éve és itt laksz most is Magyarországon? Akkor nyisd ki a szemed és láss!


A puding próbája az evés, nem a szakvélemény.

2009. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
27%

"Szakvéleményekre meg tojok."


Gratulálok. Akkor éljen a hozzánemértés. Éljen az analfabéták véleménye! Csak az a kérdés, hogy miért higgyek pl. egy analfebétának? Miért higgyek neked?

2009. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

A 10:19-es válaszadó vagyok.

Köszönöm, kedves kérdező, hogy elismerted, hogy én nem olyan vagyok. Viszont láttam már több jobbikos hozzászólót, és egyiknél se tapasztaltam, hogy az 'ly'-t és a 'j'-t összekeverte volna. (Abban nem kételkedek, hogy van ilyen is.) Azt se olvastam egyiküknél sem, hogy a nagy hazafiságával dicsekedett volna.

A jobbikosok jó része egyetemista vagy főiskolás, sőt, sok diplomás is van közöttük, így nem tanulatlan bunkók.

2009. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!