Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a nagy...

Miért van az, hogy a nagy nemzeti érzelmű, igaz hazafiak nem tudnak helyesen írni?

Figyelt kérdés
Csomó embert látok ezen az oldalon, akik hű de nagy hazafiak, és mindenkiről megmondják, hogy mekkora hazaárulók, zsidók stb., de egy mondatot nem tudnak helyesen leírni, miközben elvileg ők az igaz magyarok. Nem azért mondom, nekem se tökéletes a helyesírásom, de nem verem a mellem, hogy én mekkora nagy hazafi vagyok(persze szeretem a hazám), és hogy mások meg mennyire nem azok. Hogy van ez?
2009. dec. 14. 02:06
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

ma 12:28

Nincs mit, a tények elismerése nem egy nagy hálára okot adó cselekedet. Viszont te szerintem valamit összekevertél, ugyanis kérdésem egyáltalán nem a Jobbikosokra vonatkozott, a kérdés kiírásában sehol sem szerepelt leírva a Jobbik neve. Igaz, hogy szerintem a Jobbikosok között IS vannak ilyen emberek, de örülök, hogy te még nem találkoztál velük, mert ezek szerint, csak egy kis kisebbségről van szó, akikbe pont belefutottam. A példák, amiket írtam, nem konkrét idézetek, csak mutattam, hogy milyen jellegű dolgokra gondolok.

2009. dec. 14. 12:36
 22/36 A kérdező kommentje:
És ugye a nem Jobbikosok között is akadnak szép számmal, olyan emberek, akikre a kérdésem vonatkozott.
2009. dec. 14. 12:37
 23/36 ceri ***** válasza:

12:10-nek


Hát elég analfabéta vagy. Ui. én nem azt írtam, hogy higgy nekem, hanem hogy nézz körül, és higgy a saját tapasztalataidnak. Különben ha nagyon akarnék, citálhatnék ide összehasonlító adatokat a magyar diákok teljesítményének alakulásáról. Ha kíváncsi vagy keresd meg te.


Nekem nem kell minden vajas kenyér mellé használati utasítás.

2009. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre a válasz: bárki írhat helytelenül, még te is akár :). Pl. én is "nagy nemzeti érzelmű, igaz hazafi" vagyok, mégis helyesen írok. A helyesírás nem köthető politikai nézethez.


Egyébként a "Miért van az..." kezdetű kérdések túlnyomó többsége provokatív céllal lett feltéve.

2009. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen akkor szokott az írási-helysírási dolog előjönni, ha valaki már abszolút nem tud felhozni észérveket valami ellen. Ugyanilyen a "pedig tegnap barna sapka volt rajta", stb.
2009. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek még 14 évesek sem:)
2009. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nemsokára tanuljuk a hébert,remélem az itt magukat agyonfaszázók azt is majd hibák nélkül kezelik:))))
2009. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
36%
19:45 : tényleg? Zsidó suliba jársz?
2009. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ez mind azért van, mert az ilyenek nem "nagy nemzeti érzelmű, igaz hazafiak", hanem pattogó kis hülyegyerekek.
2009. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem túl iskolázottak. :S Az IQ-juk csak a gyűlölködésig és a gyűlöletkeltésig terjed. A lényeg, hogy gyűlölhessenek valakit (valakiket) és az utcán tombolhassanak a vélt igazukért. :(
2009. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!