Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják már megunni az...

Mikor fogják már megunni az állandó Trianon-ozást itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy szinte minden nap van itt legalább egy Trianonnal foglalkozó kérdés és szerintem ez már kissé unalmas és szánalmas. Amúgyis el kellene már fogadni, hogy így történt és túl kellene lépni ezen az egészen.
2014. febr. 18. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:

[link]


Érdekes lehet mondjuk akit emiatt lesitteltek mikor szóba kerül ki miért ül...

2014. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
16%
Mert nem magyar az akinek nem fáj trianon. Azért.
2014. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
39%
Akkor kb. aki nem iszik pálinkát, nem eszik paprikáskrumplit meg a többi, az se magyar, ezen az alapon.
2014. febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
66%

Tudod hogy hívták azokat akik 1630-ban azt mondták hogy el kell fogadni hogy Budát elfoglalta a török?


Hazaáruló.

2014. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
6%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__544..


Érdekes, de a mai trianonozóst is egy hozzád hasonló antimagyar tette fel. :)


De azt se tartom kizártnak, hogy ezeket te írogatod ki, esetleg egy-két haverod is "besegít".

2014. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
Ha nem tünt volna fel már senki sem foglalkozott ezzel a kérdéssel, szerintem hagyjuk mielőtt megint emgindul a szócséplés...
2014. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
83%

Csak szégyelleni tudom azt akinek nem fáj trianon és magyarnak meri vallani magát.Ajánlom költözz Erdélybe a székelyek közé s ott megtanulod mi az a hazaszeretet és garantálom ,hogy ilyet soha ki nem ejtesz az ujjaidból többé.Szégyen ,hogy ma a határokon túl ahol a magyarokat le hazátlanozzák ott a magyaroknak jobban fáj trianon mint,akik itt élnek.

Sokkal inkább az szánalmas,hogy te így állsz hozzá a kérdéshez.Kíváncsi vagyok nagyapád vagy dédapád mit mondana erről ha itt lenne.Nem volt az olyan régen mint gondolod.100 nem sok idő.Voltunk már sokkal rosszabb helyzetben is ,mikor még ilyen kicsi országunk sem volt,mert feldaraboltak minket,sa látot a történelem megmutatta,hogy még onnan is vissza tudtuk venni az egész kárpát-medencét.

2014. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
76-nak igaza van, kár nekiállni rajta megint vitatkozni, mert ahogy látom rekordhosszú " eszmecserét " sikerült összehozni... mindenki tartsa magában a véleményét és akkor nem esnek egymásnak páran. :)
2014. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
59%
Igazad van kérdező. Végülis...akkor a zsidók is fejezzék már be az állandó holokausztozást, meg hogy milliárdokat csengessen nekik az állam, MI, kárpótlás gyanánt, hisz mi még lóvét se kaptunk senkitől. Ejj,de cudar világ ez-e. És szó,mi szó, ez is elég unalmas már.
2014. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
51%
Mikor fogod megunni az ilyen kérdéseiddel a magyarok provokálást... ? Ilyen jól fizet érte a mazsihisz.. ?
2014. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!