Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják már megunni az...

Mikor fogják már megunni az állandó Trianon-ozást itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy szinte minden nap van itt legalább egy Trianonnal foglalkozó kérdés és szerintem ez már kissé unalmas és szánalmas. Amúgyis el kellene már fogadni, hogy így történt és túl kellene lépni ezen az egészen.
2014. febr. 18. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, te is csak egy aljas magyar gyűlölő féreg vagy. Minden magyarnak tragédia Trianon. Van aki meg is említi van aki magában tartja, de az nem vita tárgya, hogy Magyarország és a magyar nép legnagyobb tragédiájáról van szó. Neked kéne elfogadni meg a hozzád hasonlóan nemzetellenes kommunistáknál, hogy egy népből nem tűnik el 50 év alatt a nemzeti öntudat.
2014. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
34%
Trianon nem 50 éve volt, még kicsit nézz utána! :)
2014. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
86%
A kérdést értelmezni sem ártana: A lényeg azon volt, hogy attól nem lesz jobb, ha ezen sopánkozik mindenki, megtörtént, visszacsinálni nem lehet, akkor talán a sopánkozás helyett tenni kéne valamit, hogy jobb legyen és nem mindent Trianonnal magyarázni, ahogy fentebb is említették, ilyen egyszerű.
2014. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
52%

Mert álomvilágban élnek. Az életben nem fogjuk visszakapni azokat a területeket. Egyrészt nem engednék meg az érintett országok, másrészt pl. az osztrákok, szlovákok hülyék lennének vissza csatoltatni magukat.

Arról nem is beszélve, hogy a kapzsiságunknak köszönhetjük Trianont. Nem érdekel minek leszek elhordva, akkor is ez a véleményem. Sőt, még szépítettem is rajta.

2014. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
63%

12

Igazi ostoba vagy. Szerintem csak te értelmezted úgy, hogy Trianontól eltelt időre vonatkozik az 50

2014. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
74%
év a kommentben.
2014. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
23%

PL. te is feltettél egy trianonos kérdést.

Nem unod?

2014. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
74%

Te kérdezõ és a többiek mikor fogjátok megunni az értelmetlen kérdések kiírását, amibõl jó néhánnyal több van, mint a Trianon-ból?


7# Mi van el kell felejteni?

El kell felejteni a több 100 százezer magyart, akik kint rekedtek idegen országokban.


10# Azért hanyatlik az ország, mert foglalkozunk a múltunkal?

Magyarországot a történelem egyik legnagyobb igaszságtalanabb dolga érte, az lenne durva, ha nem foglalkoznánk fele így 90 és 70 év után.

* 70 év alatt a Bécsi döntéseket értem, kedves 12-es válaszoló.



5# Ja, és ha valaki boldog az sz#rja le hazáját és honfitársait?

Hát szerintem ezt hívják hazaárulásnak!


15#

"Gyûlöli a halál a magyarokat, elvégre én is az vagyok."

Igen, sajnos te is magyar vagy.

2014. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:

Azért hanyatlik, mert ahelyett, hogy sopánkodik mindenki, talán inkább tenni kéne, hogy jobb legyen.

Építjük a sok emlékhelyet, trianon, holokauszt meg minden, de kérdem én, abból a pénzből nem lehetett volna mondjuk munkahelyeket teremteni, vagy esetleg kórházaknak, segélyszervezeteknek adni? Nem, mert attól nagyon előrébb vagyunk, hogy mindenre megy a pénz, mert, hogy emlékezés stb.

Más országokat nem viselt vajon meg a háború? Dehogynem, elég csak NO-ra gondolni, na ha valaki veszített akkor NO pont benn van a top3 ban, mégis képesek voltak talpra állni, érdekes mi nem...

Mikor vannak a nagy tüntetések, jön a sok feketébe öltözött zászlót lengető ember, ordibálják, hogy szebb jövőt, meg a többi, de mikor tenni is kéne valamit, akkor érdekes mind eltűnik, fura példa, de tessék Romániára gondolni, ami most ott megy, tüntetnek mert nem tetszik nekik, itt nálunk mi van? Mikor meg kéne szólalni akkor mindenki fülek-farkak tövig behúzva, aztán megy a sírás, hogy nem változik semmi.

2014. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogják. Ez nekik egy pótcselekvés.
2014. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!