Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják már megunni az...

Mikor fogják már megunni az állandó Trianon-ozást itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy szinte minden nap van itt legalább egy Trianonnal foglalkozó kérdés és szerintem ez már kissé unalmas és szánalmas. Amúgyis el kellene már fogadni, hogy így történt és túl kellene lépni ezen az egészen.
2014. febr. 18. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
36%
Megmondom: soha nem hagyják abba. Szerinted csoda, hogy akinek nincs jövőképe, az a múltban él?
2014. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
85%
Fizetett politikai hirdetésünket olvasták...
2014. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
71%
Mikor azok akik okoztak dupla Trianon-ban reszesulnek a biblia alapjan.Hisz a Jelenesek konyvebe benne van hogy hasonlo mertekkel merj es dupplan....a francba...ha FR 2/3 elcsatolnam mi a fenebol keritenek meg 2/3 hogy kiteljen a boszu.....Pedig de jo volna akkor talan a magyarnak is megjonne az eletkedve....addig sajna nem de ha igy telepulnke be az arabok mig delrol jonnek az albanok talan 50 ev mulva vege lesz a magyarok sirankozasainak....akkor meg biztos azt fogod kerdezi meddig rohog meg a magyarsag....remelem orokre rohogni fog.
2014. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
36%
Megint egy Trianonnal kapcsolatos kérdés amit nem magyar tett fel.
2014. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
20%
Nekem semmiféle terület nem hiányzik, és szerencsére nagyon boldog vagyok. Sajnálok mindenkit, akinek ez a legnagyobb problémája, hogy ilyen pici országunk van.
2014. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
61%

Foglaljuk vissza Trianont!

(amúgy inkább napi 100 kérdés Trianonról, mint az eszement ajvékolás a holoizé miatt)

2014. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is el kellene felejteni.


Ki kell törölni az emberek memóriájából és fontosabb dolgokra, mint mondjuk a Holokausztra koncentrálni.

2014. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
55%
Nem kötelező az oldalt látogatni. Ha unod, olvasgass mást.
2014. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
62%
Mikor fogják már megunni az állandó holokausztozást itt az oldalon? :))
2014. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az a kategória, hogy van mire fogni a ma sérelmeit, hányszor lehet olvasni net szerte és nem csak itt, hogy " Ha Trianon nem lett volna... ", de volt, el kell fogadni, a mai problémákat, meg nem elintézni egy múltbeli eseménnyel hanem tenni ellene. Ahogy ma az ország áll, nemhogy " Szebb jövő " felé nehézünk, hanem csak hanyatlás felé.
2014. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!