Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják már megunni az...

Mikor fogják már megunni az állandó Trianon-ozást itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy szinte minden nap van itt legalább egy Trianonnal foglalkozó kérdés és szerintem ez már kissé unalmas és szánalmas. Amúgyis el kellene már fogadni, hogy így történt és túl kellene lépni ezen az egészen.
2014. febr. 18. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
13%

Ki fújol?

Azért mert én nem abban látom a jövőképet, hogy újra a mieink legyenek az elcsatolt területek, az nem fújolás, azt gondolom.

2014. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
20%

Mért fáj sokszor az igazság? nyilván, ha minden olyan jó lenne, hogy nem lehetne rá panasz akkor nem szólna senki semmi rossz szót, de attól még senki se antimagyar, hogy ki meri mondani a véleményét, és nem úgy áll hozzá, hogy nem szól rá egy rossz szót se csak mert az " antimagyaros ".

Nem azért költöznek ki más országokba sokan, mert nekik az olyan jó dolog, hanem mert gondolom szeretnének a családjuknak vagy maguknak megfelelő életkörülményeket biztosítani, és itt nem a luxusra gondolok, hanem csak simán az, hogy ne az legyen hónap végére, hogy miből lesz ebéd az asztalon és hasonlók.

2014. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
33%

"Árpádsávosok"!


Nem tudom, hogy jöttök ti ahhoz, hogy bárki magyarságát megkérdőjelezzétek vagy hazaárulónak minősítsétek, csak mert nem tesz ki 10 trianonos -árpádsávos kitüzöt, meg nem teszi tele a lakását ilyen jellegű gicsekkel!?


AKKOR MILYEN 10/15 MILLIÓS NEMZETRŐL BESZÉLTEK???


Mondjátok azt, hogy csak az "árpádsávos" szavazók a nemzet.

2014. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
25%

Az antimagyarozást a legjobbaktól tanultuk:D


Van egy másik nép is akik szeretik mindenre/mindenkire rámondani, hogy anti__ anti__.

2014. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
34%

És az "antimagyarozást" is be lehet fejezni!!!


Tudtommal még itt senki nem döntött le Kossuth szobrokat, vagy semmisített meg Petőfi köteteket!!!

2014. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
78%
33. Íme Te vagy a legszebb példa arra, mért ismernek minket úgy a külföldiek ahogy, mert nem kell abba a hitbe rengetni magunkat, hogy a paprikáról, meg a pálinkáról... Aztán sokan csodálkoznak mikor ferde szemmel néznek a magyar túristákra.
2014. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
79%

", hogy bárki magyarságát megkérdőjelezzétek vagy hazaárulónak minősítsétek, csak mert nem tesz ki 10 trianonos -árpádsávos kitüzöt, meg nem teszi tele a lakását ilyen jellegű gicsekkel!? "


Úgy mint ahogy ti is, említsük példának úgy is a kérdéshez kapcsolódik a határon túliakét.

2014. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
88%

"Nem tudom, hogy jöttök ti ahhoz, hogy bárki magyarságát megkérdőjelezzétek vagy hazaárulónak minősítsétek, csak mert nem tesz ki 10 trianonos -árpádsávos kitüzöt, meg nem teszi tele a lakását ilyen jellegű gicsekkel!? "


Honnan veszed ezt a hülyeséget?


Nem a matricák, a ruha a lényeg, hanem az érzés.

Senki nem is gondolja, hogy csak azok magyarok akik kitűzőket hordanak.


Itt sokkal többről van szó.

Magáról a magyarságtudatról.


Én például divatosan öltözködöm, de magyar érzelmű vagyok.


A lényeg, ami belül van, de bennetek belül általában semmi magyarságra utaló nyom sincs, max magyarul beszéltek, annyi.

Ti internacionalizmust/multikulturalizmust szeretnétek, meg a múltat végképp eltörölni, ahogy az internacinonáléban szoktátok énekelni.

2014. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
38%
Meg amúgy mint jobb lenne, az mikor a sok divatmagyar parádézik, bakancs, feszes nadrág fekete nadrág, tar fej, meg ami kell, zászlót lebegtet, meg bandában hatalmas hanggal vonulnak, de ehet megkérdezné valaki egyiküket, hogy ki írta a himnuszt, akkor csak pislogna, meg mikor felvonuláson kell tombolni akkor nagy a szája, vagy ha interneten kell mondani a magáét akkor ismét.
2014. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
27%

39!


Ezt honnan veszed? Nem is ismered ezeket az embereket akik ide írnak!


Akkor itt a 10/15 M "lakosból" végül is mennyi felel meg a Ti mércétek szerinti magyarnak?


A többi milliók mik? Hazaárulók? Díszletek? Antimagyarok?

2014. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!