Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják már megunni az...

Mikor fogják már megunni az állandó Trianon-ozást itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy szinte minden nap van itt legalább egy Trianonnal foglalkozó kérdés és szerintem ez már kissé unalmas és szánalmas. Amúgyis el kellene már fogadni, hogy így történt és túl kellene lépni ezen az egészen.
2014. febr. 18. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
84%

Ha rajtad múlik soha!

Megjegyzem ez a történelmünk szerves része dédapáink élete és fél Budapest trianon előtti időben épült... Ha mindennap szembesülsz a kor gazdagságával és a jelen szegénységével, akkor akaratlanul is felmerül a kérdés, hogy történhetett ez meg? Mert az okos ember tanulni akar elődei hibáiból. Ezért beszélünk trianonról, hogy tanuljunk.

A legtöbb turista eljut erre a felismerésre, hogy ez a város egy sikeres kor emlékeit hordozza.

Muszlim, zsidó, katolikus, református, ortodox... A legtöbb felekezet békében élt egymás mellett a Kárpát-medencében évszázadok óta, mikor Európa nyugati végén még mindig egy vallás volt elfogadott. A legkisebb falvakban is egymás mellett látni olyan 400 éves különböző felekezeti templomokat, amik a kor Európájában elképzelhetetlen lett volna.

2014. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
66%
De látom neked is csak azzal van bajod, hogy valaki egyáltalán meg meri említeni azt a szót, hogy trianon... Mert semmi konkrétumot nem fűztél hozzá, csak annyi zavar, hogy trianon. Legközelebb tegyél panaszt, ezért is, hogy egyesek 2 világháborúról beszélnek vagy 56os forradalomról vagy rendszerváltásról, vagy a Gyurcsány korszakról ... minek azzal foglalkozni elmúlt már ... semmi hatása nincs a jelenünkre.
2014. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
65%

Azért, hogy összegyűltek már az antimagyarok, nem hiába a haverjuk megásta a kis provokatív kérdésével a gödröt hozzá.



Egyet tudok nektek tanácsolni: Ha nem tetszik kerüljétek az ilyen jellegű kérdéseket (bár én nem nagyon találkoztam minden nap legalább 1 Trianonozós kérdéssel), vagy esetleg kattintsatok a x-re a jobb felső sarokban!


Elvégre a "demokráciában" a Trianonozók is trianonozhatnak, nem csak ti fröcsöghetitek tele a hülyeségeitekkel az étert!

2014. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
81%
Most kérdezõ menj a politikai fõoldalra és nézzd meg hány kérdés szól a múltról, mert hogy én egyet se láttam!
2014. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes a "trianon" szót tartalmazó kérdések többsége, pont azért fogalmazódott meg, mert a kérdező nem érti, hogy miért van ilyen sok trianonról szóló kérdés...

Ez egy ördögi kör, állandóan egymás elé dobjátok a csontot közben ész nélkül, vakon elszaladtok az igazán zsíros falatok mellett.

2014. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező biztos DK-s fizetett provokátor. Egy igazi hazátlan antimagyar aki direkt emiatt a kérdésért regisztrált.
2014. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
83%

Trianonnal kapcsolatos kérdést pontosan 7 napja tettek fel.


A Trianoni békeszerződés következményeinek megemésztése nem egyszerű.


Ez olyan a magyaroknak, mint a zsidóknak a Holokauszt.


Nem egyszerű az ilyen dolgokon túllépni.


A magasabb életszínvonal képes elterelni az emberek figyelmét a Trianon békeszerződés következményeiről, de nem örökre.

2014. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
79%

27#

Mert mik vagytok, ilyen válaszokkal?

2014. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
77%
Bocs 27-es nem neked írtam amit, csak közben kitörölték az elõtted lévõ válaszolót.
2014. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
85%

" antimagyaroznának. Attól, hogy nem a nácikra szavazunk, ugyanúgy magyarok vagyunk."


Nem attól vagytok "antimagyarok" mert nem a "nácikra" szavaztok, hanem az örökös magyarokra való fújolásotok miatt (tehát azt csináljátok mint akiket ki nem állhattok csak fordítva), amelyeknek nem biztos, hogy értelmes indoka van, és a kritikától is elég messze vannak már.


És ne tagadd le, szoktam néha balos oldalakat is olvasgatni, miket írogatnak egyesek, aztán ott is kb. ugyanígy megy!


Ha fordítva tett volna fel itt is valaki ilyen stílusú kérdést nem kellett volna neki szerintem fél óra és már törölve lenne.


Már volt olyan is ebben a kategóriában aki kipróbálta azt, hogy feltette a 2 verziójú provokatív kérdést és érdekes módon a "magyarozós" maradt fent ami ugyanúgy egyértelműen csak a vitázásban, sárdobálásban végződött.

2014. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!