Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért állítják a jobbikosok...

Mért állítják a jobbikosok hogy nem nácik?

Figyelt kérdés

Ami úgy jár mint egy kacsa.... Akik zsidóznak és cigányoznak mért nem nácik mért csak antiszemiták egyébként hitler is csak antiszemita volt?


Az oldalon lévő jobbikos hozzászólás:

"Hülye zsidó.A Jobbiknak semmik köze sincs a nácikhoz."

Megfér ez a 2 dolog egymás mellet?


2009. dec. 9. 03:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

"Ugy akarsz vitatkozni"


Ki akart? Leírtam, hogy miért nem lehet. Lehetetlent meg nem akarok, nem vagyok bolond :))


"Honnan tudod, hogy olyan jobbikossal vitatkoztál"


Ismerem a legértelmesebb jobbiknyikokat is. A felső vezetést is ismerem valamennyire, középvezetői szintet méginkább. Pontos elképzelésem van a jobbikosok értelmi színvonaláról, érzelmi világáról, egész pszichológiájáról. Pontosan értem a reakcióikat, a gondolkodásukat.


"Rengeteg kósza információt terjesztenek itt"


Mint mondtam, nem vagyok rászorulva kósza információkra.

2009. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Legalább megvédted az álláspontodat.Ennyi fontos információval nem is itt kellene töltened a drága idődet. A tévedéshez viszont jogod van neked is.
2009. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

"Legalább megvédted az álláspontodat."


Semmiféle álláspontot nem védtem, ha nem vetted volna észre. Arról beszéltem, hogy miért nem folytatok vitát itt a jobbiknyikokkal. Szövegértés!


"Ennyi fontos információval nem is itt kellene töltened a drága idődet."


Hanem hol? A jobbik vezetésében? Nem lenne hozzá gyomrom.


"A tévedéshez viszont jogod van neked is."


Neked is jogod van a duzzogáshoz :)

2009. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
42%

Mert a cigánybűnözés elég komoly probléma. Miért rasszizmus az,ha valaki felhívja erre a figyelmet? Akkor egész európa "rásszistá"? Menjetek már ki Szerbiába,Olaszországba,Szlovákiába hogyan bánnak ott a cigányokkal! Zsidókkal sincs semmi probléma,csak van egy bizonyos %,aki kárt tesz a gazdaságban. (Vajon ezt a válságot is ki(k) robbantották ki?)


Meg zsidózni nem lehet,de köcsög magyarozni meg lehet. Gyönyörű párosítás.

2009. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!