Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért állítják a jobbikosok...

Mért állítják a jobbikosok hogy nem nácik?

Figyelt kérdés

Ami úgy jár mint egy kacsa.... Akik zsidóznak és cigányoznak mért nem nácik mért csak antiszemiták egyébként hitler is csak antiszemita volt?


Az oldalon lévő jobbikos hozzászólás:

"Hülye zsidó.A Jobbiknak semmik köze sincs a nácikhoz."

Megfér ez a 2 dolog egymás mellet?


2009. dec. 9. 03:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
69%

Először poénból valami holokausztos viccet akartam írni, de végülis felhúztad az agyam annyira, hogy válszoljak rendesen.


Szóval kedves drága túlművelt embertársam:

- A nemzetiszocializmusnak (nácizmusnak) csak egy része a rasszizmus, de nem teszi ki az egész nácizmust! Rasszizmus a nácizmus előtt is volt már, sőt megsúgom, faji utálat minden népnél a világon mindenhol létezett, évezredekkel ezelőtt is. Nem hinném hogy a tuszik nácik lettek volna azért mert utálták a hutukat Ruandában (és a végén le is mészárolták őket). De az amerikaiak sem hiszem hogy nácik lettek volna az 19. sz. második felében, azért mert az indiánokkal szemben rasszista intézkedéseket hoztak (hogy finoman fogalmazzak). Nem tudom kezded e már érteni valamennyire a kicsi fejedben, hogy azért mert valaki nem szeret (vagy egyenesen utál) egy népet (legyen az cigány, zsidó, kínai vagy miegymás) attól mondhatod rá hogy rasszista, de azt nem, hogy náci! Hogy miért nem? Azért nem, mert a náci ideológiának még olyan dolgok is a részei, mint az élettér-elmélet, az eugenika, a megcsavart szociáldarwinizmus (erő kultusza), szociális egyenlőség a néptársak között, egy mindenkori vezér tisztelete, demokratizmus elutasítása, és még lehetne sorolni. Na látod, ahol ez mind megvan, arra mondhatod hogy náci, de ahol nincs, ott nem mondhatod. Ilyen szempontból szerinted a DAK-beli Apartheid-rendszer is náci volt? Megsúgom ezt is: nem volt náci! A feketékkel szemben rasszista politikát folytatott, de demokratikus állam volt, úgyhogy eleve kizárt a lehetőség az Apartheidet nácizmusként emlegetni.

- És a végén gondolkodj el egy kicsit: akkor mi van ha azt mondom hogy "rohadt zsidó" vagy "rohadt cigány"? Akkor is ennyire bántaná a füledet ha azt mondanám hogy "orohadt kazakh"? Vagy azt le se sz.rnád? Vajon miért is? A zsidó meg a cigány az ilyen "übernation"? Nekik még a népnevüket sem lehet kimondani? Bocsi, de ha nekem meggyűlik a bajom egy zsidóval, akkor bizony le rohadt zsidózom, ahogy egyébként te is le rohadt parasztozol bárkit, aki fellök az utcán! Na akkor mit is jelent ez? Tán csak nem rasszista vagy a parasztokkal szemben? Vagy neadjisten, egyenesen náci is vagy?

Gondolkodj egy kicsit, mielőtt hülyeségeket beszélsz.

2009. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
34%
Apa, kezdődik!
2009. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
10%
Ma ket csoport van. Kommunista es naci. Te melyikbe tartozol?
2009. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
25%

Az első nagyon frappánsan megfogalmazta a lényeget. Ha valaki másképpen látja a dolgokat, mint kedves jobbikos barátaink, az máris hazaáruló, idegenszívű, retkes ork meg zsidó. Röhejes, ahogyan erőlködnek, hogy ők mennyire nem antiszemiták illetve nácik, aztán gyakorlatilag az összes hozzászólásukban elszólják magukat.


Fárasztóak...

2009. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
69%

"Ha valaki másképpen látja a dolgokat, mint kedves jobbikos barátaink, az máris hazaáruló, idegenszívű, retkes ork meg zsidó."


Ha mint Jobbikos maskeppen latom a dolgokat akkor rogton naci vagyok. Nekem ez nem rohejes, de faraszto!

2009. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
15%

Furcsa hogy ugyan azt elmondhatja a két oldal, hogy azok az érvek működhetnek.

Viszont ami a gond, a 13,11 es számár hogy nekik már volt lehetőségük megmutatni hogy mi a tutti.

És sajnos látszik az eredmény!


Szóval mindig egy kicsit szerényebbnek kellene lenni amikor arról beszélünk hogy kinek is lehet igaza, hiszen a jelen a legnagyobb bizonyítéka az elméletnek.


A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:11


A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:13

2009. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
39%
Mondtam, hogy erre a kérdésre nem fogsz értelmes válaszokat kapni.
2009. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
60%

"Viszont ami a gond, a 13,11 es számár hogy nekik már volt lehetőségük megmutatni hogy mi a tutti. "


Tessék???

2009. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:

"Furcsa hogy ugyan azt elmondhatja a két oldal, hogy azok az érvek működhetnek."


Milyen két oldalról delirálsz?

2009. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
53%

"Viszont ami a gond, a 13,11 es számár hogy nekik már volt lehetőségük megmutatni hogy mi a tutti."


Ezt én sem értem! Ez milyen nyelven van??????

2009. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!