Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért állítják a jobbikosok...

Mért állítják a jobbikosok hogy nem nácik?

Figyelt kérdés

Ami úgy jár mint egy kacsa.... Akik zsidóznak és cigányoznak mért nem nácik mért csak antiszemiták egyébként hitler is csak antiszemita volt?


Az oldalon lévő jobbikos hozzászólás:

"Hülye zsidó.A Jobbiknak semmik köze sincs a nácikhoz."

Megfér ez a 2 dolog egymás mellet?


2009. dec. 9. 03:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
58%

A Jobbik sohasem állitotta, hogy "náci"! Provokátorok és hazugságokat megfogalmazó aljas rágalmazók viszont szabadon garázdálkodnak a szavakkal és előszeretettel cimkéznek másokat, igy a JOBBIKOT is. Aztán ismétlik, mi több hivatkoznak a saját maguk által kreált förmedvényekre, kitalációkra. Ezek a világpolgárok hozzák a legtöbb aljasságot is az emberiségre, az emberiség nevében!

Aki az ilyen szófacsaróknak hitelt ad, vessen magára!

2009. dec. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
44%

Kedves "előre megmondtam hogy sablon lesz"!


Ne ezt ismételgesd légy szíves, hanem próbálj érvelni, ellenérvelni. Egy felületes olvasónak úgy tűnhet, hogy a te álláspontod az igaz, hiszen tényleg azt mondják, amit mondtál, de te előre leszögezted, hogy az hülyeség lesz. Építő jellegű vitát kérnénk.


(Morvai Krisztina mellékesen egyik szülőjére nézve zsidó származású. Szerintetek náculna?)

2009. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
68%
Egyaltalan nem vagyok biztos benne hogy a Jobbikosok zsidoznak ezen az oldalon. Van egy par elvetemult aljas ember aki ugy akarja lejaratni a Jobbikot, hogy mint Jobbikos primitiv baromsagokat ir. Ez is egy taktika csak elegge aljas modszer!
2009. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
50%

"Ne ezt ismételgesd légy szíves, hanem próbálj érvelni, ellenérvelni. Egy felületes olvasónak úgy tűnhet, hogy a te álláspontod az igaz, hiszen tényleg azt mondják, amit mondtál"


Azt mondjátok, szóról szóra, amit megjósoltam. Most akkor hol tévedek? Igazam volt, ti meg szépen felmondjátok a leckét. Az én bajom? Nem.


"de te előre leszögezted, hogy az hülyeség lesz. Építő jellegű vitát kérnénk."


Miről? Az összes "érvedet" előre tudom. Kívülről fújom az összes jobbikos szöveget a "Neked persze könnyű a II. kerületi villádból okosokat mondani, bezzeg ha itt lennél Szabolcsban"-tól a "multik adókedvezményeket kapnak"-ig és a többi ökörségetekig. Bármilyen jobbikos-nemjobbikos vitát tudnék reprodukálni, ezért nem nagyon érdekel már, mit mondanak a jobbikosok. Előre ismerem a szövegkönyvet. Ez pedig azért van, mert az egész jobbikosság nem más, mint néhány nagyon primitív, demagóg hazugság ismételgetése.


"(Morvai Krisztina mellékesen egyik szülőjére nézve zsidó származású. Szerintetek náculna?)"


Na és? Ismerek öngyűlölő, náci zsidót is (tiszta zsidó származásút). És olvastam könyveket, klasszikus antiszemita műveket, amiket zsidók írtak: Trebitsch és Weininger. (Fogadjunk, hogy te nem.) Még több magyargyűlölő magyart ismerek, főleg jobbikos körökben. Ők azok, akik szerint a magyarok birkák (szerintem emberek), meg ez az ország elviselhetetlen (szerintem meg egész jó hely). Azt hiszed, meg tudsz lepni? Ezt hiszi egy egyszerű jobbikos lélek? Ugyan már!

2009. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

"És olvastam könyveket, klasszikus antiszemita műveket, amiket zsidók írtak: Trebitsch és Weininger. (Fogadjunk, hogy te nem.) "


Igazad van, nem olvastam mert nem erdekel. A Gusztostol tanulom a zsidoimadatot. Az is er v.mit, nem?

2009. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
15%

"Egyaltalan nem vagyok biztos benne hogy a Jobbikosok zsidoznak ezen az oldalon. Van egy par elvetemult aljas ember aki ugy akarja lejaratni a Jobbikot"


Sőt! A kurucinfóra is csak az elvetemült, gonosz zsidók csempésznek antiszemita irományokat!

2009. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
39%
Igazából a Jobbikot és a Gárdát is zsidók hozták létre, azért, hogy lejárassák az igaz magyarokat.
2009. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
49%

"Azt mondjátok, szóról szóra, amit megjósoltam. Most akkor hol tévedek?"


ott tévedsz h azért mert egyszer vállaltál egy vitát amit elvesztettél mert nem tudtál mit mondani az érvekre most attól még nem lesz igazad, hogy ideírod azokat amikkel már akkor se tudtál mit kezdeni, hogy ezeket fogják felhozni talán azért hozzuk fel ezeket mert úgy gondoljuk h ezek az érvek azok amik most itt számítanak

2009. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
22%

"ott tévedsz h azért mert egyszer vállaltál egy vitát amit elvesztettél"


Még sohasem vesztettem vitát jobbikos ellen. Jobbikos ellen így néz ki egy vita:


JOBBIKOS: <pártszlogen>

ÉN: <ellenérv>

JOBBIKOS: Zsidó! Cigány! Liberális! Agymosott! RTL-Klubot néző! Nemmagyar!


Elhiszem, hogy egy jobbikos számára ilyen vitát nyerni, én viszont nem húztam be magamnak a vereségek közé, bocs :)))


"attól még nem lesz igazad, hogy ideírod"


Nem is attól van igazam, hogy ideírom. Attól _függetlenül_ hülyeségek a jobbikos szövegek, hogy mind felférnek 2 db A/4-es oldalra.

2009. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
kérlek várom az ellenérveket
2009. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!