Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért állítják a jobbikosok...

Mért állítják a jobbikosok hogy nem nácik?

Figyelt kérdés

Ami úgy jár mint egy kacsa.... Akik zsidóznak és cigányoznak mért nem nácik mért csak antiszemiták egyébként hitler is csak antiszemita volt?


Az oldalon lévő jobbikos hozzászólás:

"Hülye zsidó.A Jobbiknak semmik köze sincs a nácikhoz."

Megfér ez a 2 dolog egymás mellet?


2009. dec. 9. 03:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
15%

A Jobbik nem náci kéremszépen. Igazából nem is rasszisták, csak jólétet akarnak ennek kis népnek ebben a csúnya csúnya nagyvilágban. Mellesleg sohasem zsidóznak, cigányoznak és nincsenek árnyalt megnyilvánulásaik...

És tudod mit kívánok? Hogy a Jobbik neve összefűződjön a nácikkal, még ha nem is ugyanaz a kettő mert megérdemlik.

Ha valaki megnyitja a jobbik.hu-t és pár cikket elolvas és nem látja a gebaszt az azt jelenti hogy k u r v a ostoba már elnézést a kifejezésért.

Vagy nézz rá Szegedi Csanádra. Istenem. Vagy Morvai Krisztinára vagy Vona Gáborra. Kiráz az interjúktól a hideg...

Ennek kérem nincs helye Magyarországon. Könyörgök a magyar néphez ne kövessünk el még egy történelmi baklövést.

Tudjátok: "Megbűnhődte már e nép a múltat és jővendőt"

2009. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
19%
mert ha bevallanák, nem indulhatnának a választásokon sem. majd utólag megmondják, hogy "mi sosem mondtunk olyat hogy nem vagyunk azok, de azt sem, hogy igen".
2009. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
11%

Egyszerű, mások próbálják rájuk rakni a "náci" ruhát. Ha én neked azt mondom, hogy hülye bunkó cionista vagy, meg az anyád... Akkor szerintem letagadod. (én is letegadnám)

Mindig vannak olyan szimpatizánsok akik kicsit máshogy értékelik a pártjukat.(meg ellen szimpatizánsok)

A nácizmus (nemzetszocializmus) több az antiszemitizmusnál.

2009. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
58%
Tagja vagyok a Jobbikna, gárdista vagyok, és nem vagyok náci. Tudod te egyáltalán, kik (voltak) a nácik?
2009. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
65%

A jobbik nem náci, ez egyértelmű.....sajnos.

Amúgy azt a viccet ismeritek ugy kezdődik hogy a diplomás cigány találkozik az úton a kőműves zsidóval XD

2009. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem azok. Az ostoba általánosításokat (jöjjön jobbról vagy balról) meg majd kinövöd. Talán.
2009. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
69%

Azért állitják mert nem azok.Nekem semmi bajom nincs a zsidókkal,a cigányokkal sem azért van bajom mert más nemzetiségüek,hanem mert olyanok amilyenek......

És igen vannak köztük rendesek is.

Érdekes a kinaiak is szines bőrüek mégsem hallottam még olyan jobbikost aki szidná őket,azért mert dolgoznak,tudnak viselkedni,és tudnak alkalmazkodni a többséghez.

2009. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
71%

akkor megint leírom mint már ide sokszor megtettem:

A Jobbik Magyarországért Mozgalom nem náci. a nácik Magyarországon a hungaristák. ők vették át az NSDAP elveit és ültették át magyar viszonylatokra. a Jobbik nem hungarista párt még akkor se ha vannak hungarista szavazói.

ha jól tudom Magyarországon van egy hungarista párt vmi nemzeti munkáspárt v mi)

másodszor a Jobbik nem lehet antiszemita sem mert az antiszemitizmus a rasszizmus egyik fajtája. a bökkenő ott van, hogy az arab népek is a szemita népcsoportba tartoznak akikkel viszont a Jobbiknak semmi bajuk. a Jobbik egy anticionista párt. tehát nem azokkal a zsidókkal van baja akik élik egy átlagember életét hanem azokkal akik gyarmatosítani próbálják országunkat.

jöhetnek a kövek

2009. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
10%
Eddig jól nyomjátok, jobbiknyikok, a szövegeitekben minden sablon megvan, amit az első válaszban előre jeleztem. Csak így tovább, zombik!
2009. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
50%

eggyel előtted írtam:

kérlek köss bele a mondanivalómba és megpróbálok rájuk válaszolni. sajnos az ilyen válaszokkal nem tudok mit kezdeni

2009. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!