Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért állítják a jobbikosok...

Mért állítják a jobbikosok hogy nem nácik?

Figyelt kérdés

Ami úgy jár mint egy kacsa.... Akik zsidóznak és cigányoznak mért nem nácik mért csak antiszemiták egyébként hitler is csak antiszemita volt?


Az oldalon lévő jobbikos hozzászólás:

"Hülye zsidó.A Jobbiknak semmik köze sincs a nácikhoz."

Megfér ez a 2 dolog egymás mellet?


2009. dec. 9. 03:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
28%

"kérlek várom az ellenérveket"


Ahhoz előbb érvek kellenek, okosticián :)))


Melyik érvekre?

2009. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
55%

akkor megint leírom mint már ide sokszor megtettem:

A Jobbik Magyarországért Mozgalom nem náci. a nácik Magyarországon a hungaristák. ők vették át az NSDAP elveit és ültették át magyar viszonylatokra. a Jobbik nem hungarista párt még akkor se ha vannak hungarista szavazói.

ha jól tudom Magyarországon van egy hungarista párt vmi nemzeti munkáspárt v mi)

másodszor a Jobbik nem lehet antiszemita sem mert az antiszemitizmus a rasszizmus egyik fajtája. a bökkenő ott van, hogy az arab népek is a szemita népcsoportba tartoznak akikkel viszont a Jobbiknak semmi bajuk. a Jobbik egy anticionista párt. tehát nem azokkal a zsidókkal van baja akik élik egy átlagember életét hanem azokkal akik gyarmatosítani próbálják országunkat.

jöhetnek a kövek


egyszer már leírtam de erre azóta sem kaptam semmit pedig már utána is mondtam h várom az ellenérveket

2009. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
18%

A Hungarista Mozgalom és a Jobbik


[link]

2009. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:

"akkor megint leírom mint már ide sokszor megtettem:

A Jobbik Magyarországért Mozgalom nem náci."


Na ez az, ami a jobbikosokon kívül SENKIT sem érdekel. A nácikkal sem az a baj, hogy nácik, hanem az, ami a nácizmussal emellett jár: a diktatúrára törekvés, az agresszivitás, a rasszizmus és az átható idiotizmus. A Jobbikkal sem az a baj, hogy "nemzeti radikális", mert az, hogy "nemzeti radikális", az csak egy címke, akárcsak a "náci", ami szintén csak egy szó. A Jobbikkal a végtelen idiotizmusuk, kreténségük (hozzánemértésük a gazdaságtól a külpolitikáig, a történelemtől a közgazdaságtanig, a jogtól a politológiáig mindenhez) a problémás, és az az agresszivitás, ami mindezek mellé társul. A diktatórikus gondolkodásukkal, a dilettantizmusukkal és a gyűlölködésükkel van baj. Nem, nem nácik. Csak pont ugyanaz a baj velük, mint a nácikkal volt. Ezért az egyszerűség kedvéért le is lehet őket nácizni, mert ez úgyis csak az ő érzékeny jobbikos lelküket zavarja, normális ember érti az asszociációt.


Érv és ellenérv - nem arról a senkit sem érdeklő, értelmetlen szőrszálhasogatásról beszéltem, hogy náci-e a Jobbik, hanem a jobbikos "vitakultúráról" általában. Mert az, hogy milyen értelemben "náci" a Jobbik, ez tényleg csak titeket érdekel. Hanem a sok idiótaságról, amit a jobbikosok összehordanak "multikról", "külföldi tőkéről", zsidókról, meg arról, hogy a szabolcsi almára kell alapozni a magyar gazdaságot (Vona Gábor, június 30-i interjú), meg a többi efféle holdkóros kreténségről.

2009. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
30%
már megbocsáss de ez megint csúsztatás igen ha jól emlékszem leírtam, hogy a Jobbiknak vannak hungarista szavazói de attól a párt még nem lesz hungarista. itt is megpróbáljál összemosni a kettőt az alapján, h egy időben kiadtak két külön nyilatkozatot. ugyanakkor vmi cionista főbírózást is emlegetnek amit én nem találtam meg Vona Gábor közleményében. az lehet h a kuruc odarakta amikor lehozták a közleményt de a kuruc nem a Jobbik oldala ő is csak egy szimpatizáns
2009. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

[link]


válasz a sok idiótaságra a multikról részhez többre egyenlőre nincs időm de majd megpróbálok arra is válaszolni.ja és mielőtt jön az érv h ez nem hiteles stb ez Financial Times-ban megjelent cikk fordítása

2009. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
Érvet kértem, nem linket. Vagy azt a cikket te írtad?
2009. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
28%

Ha valóban a cikket akarod olvasni, akkor ezt a linket ajánlom:


[link]


A Barikádban közölt cikknek annyi köze van a FT írásához, hogy kiemelt belőle egyetlen aspektust, és nyuszómuszózva szidja a külföldi tőkét. Ez a Barikád olvasóinak lehet, hogy megteszi, de aki a gazdasági folyamatok iránt érdeklődik, jobban szereti a számokat, a tényszerű beszámolókat és elemzéseket az elfogult szövegelésnél.

2009. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

Magyar nyelvű (szakmai, és nem elfogult) összefoglaló pedig itt:


[link]

2009. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

Miket olvasok ebben az FT-cikkben. Nahát, nyuszómuszó!


"A key element in boosting confidence has been the support for the region pledged by the EU, the International Monetary Fund and other international

financial institutions (IFIs). While Poland has not required any rescue finance, it has secured a $20.6bn IMF reserve credit line."


A nemzetközi karvalytőke!


"Public construction schemes have helped save a building industry hit hard by a sudden end to growth in property

development."


Állami beruházások, ejnyebejnye! Csak nem hitelből? Mit is ír a cikk?


"With the tax-take shrinking and welfare spending rising, the budget deficit climbed to about 6 per cent of GDP this year and is planned to expand further in 2010 to 7 per cent. Achieving the 3 per cent limit required for joining the euro now looks hard."


Lengyelországban sincs ingyenleves.


"The export sector was assisted by a sharp decline in late 2008 and early 2009 in the zloty"


Ilyen nálunk is volt :)


"But officials argue Poland’s long-term attractions

remain: it is a big underdeveloped market of 38m people and an export base, with labour costs a quarter of west Europe’s. In the EU, only Romania is substantially cheaper."


Megint a kizsákmányoló karvalytőke!


Na, ennyi cikkszemlével megelégszem. Most már jöhet a zsidózás-cigányozás-hazaárulózás, meg jöhet az, hogy szemét zsidó vagyok, aki a karvalytőke lapjait (FT) olvassa!

2009. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!