Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért állítják a jobbikosok...

Mért állítják a jobbikosok hogy nem nácik?

Figyelt kérdés

Ami úgy jár mint egy kacsa.... Akik zsidóznak és cigányoznak mért nem nácik mért csak antiszemiták egyébként hitler is csak antiszemita volt?


Az oldalon lévő jobbikos hozzászólás:

"Hülye zsidó.A Jobbiknak semmik köze sincs a nácikhoz."

Megfér ez a 2 dolog egymás mellet?


2009. dec. 9. 03:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

Ma 15:59-nek

Mertmég nem is tudtál vitázni egy igazi JOBBKOSSAL! Az érvekre visszagondolva. Sok a furcsaság abból, amit a JOBBIKOS-OKRÓL feltételezel.

2009. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
33%

"Mertmég nem is tudtál vitázni egy igazi JOBBKOSSAL!"


Hát igen, kis jobbikos barátod szénnéégése a Financial Times cikkével nem is volt vita. A vitához két partner kell.

2009. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
28%

A válasz megírásának időpontja: ma 23:36


Az a helyzet, hogy fanatikusokkal felesleges vitatkozni. Egészen más szintről közelítitek meg a dolgokat. Hiába sorolsz fel észérveket, nekik ott van előtte az érzelmi szűrő, a kedvenceikért való naiv odaadás, és ami nem illik be az ábrándjaikba, azt képtelenek tudomásul venni. Én személy szerint szívesen olvasom a hozzászólásaidat, de kétlem, hogy neked bármi örömöd van a velük való vitában. Meggyőzni úgysem tudod őket, ahhoz többnyire túlságosan elvakultak, és egyszerűek. Csak remélni tudom, hogy egyszer majd ők is kijózanodnak ebből az állapotból, mert ez sincsen örök idők óta.

2009. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek!

Igy kellene a vitázóknak ismernie egymást, mint itt az előző hozzászóló! Lehet, hogy tizedére csökkenne az egymással szembenállás, "megnemértés"! Itt van a kutya elásva! Figyeljetek jobban egymásra és nem lesz parttalan a vita, ha már vitázni akartok!

2009. dec. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
28%

"Az a helyzet, hogy fanatikusokkal felesleges vitatkozni. ... Meggyőzni úgysem tudod őket"


Őket meg fogja győzni az élet, az idő. Kb. 2-3 év alatt fognak kigyógyulni a jobbikizmusból, ezeknek a kórságoknak ennyi az átfutási ideje. (A gondolkodás arra jó, hogy azzal ezeket a 2-3 éves folyamatokat le lehet rövidíteni 10-20 percekre, de persze a gondolkodás képessége nem általános, csak keveseknek adatott meg). Éppen ezért nem azért vitázom velük, hogy meggyőzzem őket. Viszont a tömegpszichológia érdekel, a politikai és egyéb marketing érdekel, és a jobbikizmus remek példa ezeknek a működésére, mert a szokásosnál is egyszerűbb eszközökkel dolgozik.

2009. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

01:02 alaposan félreérted, miről van szó.


Szembenállás egyébként nem akkor nem lesz, ha mindenki kussol, hanem akkor, ha mindenki egyetért. Jó lenne az? Nem.

2009. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Veled tudnék vitázni!

Azért azt nem gondolod, hogy a jelenlegi politikai adok- kapokat spontán folyamatokként kellene nézni! Az emberi pszihológia nagyszerűen irányítható! Ha csak tanulmányozod attól a társadalom nem jut előbbre, de ugyanúgy manipulálható lesz, ha nincs ellentmondás. Aki ellentmond azt meg kell győzni! Ha nem érvekkel, akkor félelemkeltéssel, ha azzal sem, erőszakkal! Mondj jobbat!

2009. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

"Még sohasem vesztettem vitát jobbikos ellen. Jobbikos ellen így néz ki egy vita:


JOBBIKOS: <pártszlogen>

ÉN: <ellenérv>

JOBBIKOS: Zsidó! Cigány! Liberális! Agymosott! RTL-Klubot néző! Nemmagyar!"


Ezt a bölcsészkaron tanultad? :D

2009. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

"Ezt a bölcsészkaron tanultad? :D"


Mérnök vagyok. Esetleg valami érdemit?

2009. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Nem mondanám magam jobbikosnak,de nem értem a logikádat!

Ugy akarsz vitatkozni hogy csak neked lehet igazad, mert az érveid megdönthetetlenek. Nem tudom elhinni! Honnan tudod, hogy olyan jobbikossal vitatkoztál, aki provkált téged is és te erre ugrottál? Rengeteg kósza információt terjesztenek itt, amit egyszerü megérteni, választ sem érdemel.Folytassam?

2009. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!