Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajuk az embereknek a...

Mi bajuk az embereknek a Hungaristákkal? Miért nézik le azokat akikben van nemzeti öntudat?

Figyelt kérdés

Az emberek ma lenézik a Hungaristákat. Baj ha valakiben valamiben van nemzeti öntudat. Az emberek kiröhögnek, idiótának néznek minket. Szerintem azokat kellene lenézni akik már nem büszkék arra, hogy magyarok. Azokat akik utálják Magyarországot. Mert "Nincs más föld, nincs más ég, nincs más menedék."

Bunkó válaszokra nem vagyok kiváncsi.


Szebb Jövőt!


2009. nov. 28. 14:17
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:
Én azért utálom a hungaristákat mert mocskos módon általánosítanak, népirtással jönnek és "dögöljön meg aki nem fehér" felfogással! Ezért utálják a hungaristákat. Bennem is van nemzeti öntudat és mégsem vagyok hungarista :) És nem faji alapon ítélek meg embereket, vannak normális cigány haverjaim is... és inkább barátkozom egy normális cigánnyal mint egy mocsadék hungaristával.. amúgy a hungarizmus csak egy divathullám
2010. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!