Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajuk az embereknek a...

Mi bajuk az embereknek a Hungaristákkal? Miért nézik le azokat akikben van nemzeti öntudat?

Figyelt kérdés

Az emberek ma lenézik a Hungaristákat. Baj ha valakiben valamiben van nemzeti öntudat. Az emberek kiröhögnek, idiótának néznek minket. Szerintem azokat kellene lenézni akik már nem büszkék arra, hogy magyarok. Azokat akik utálják Magyarországot. Mert "Nincs más föld, nincs más ég, nincs más menedék."

Bunkó válaszokra nem vagyok kiváncsi.


Szebb Jövőt!


2009. nov. 28. 14:17
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
48%
én 14:28-al maximálisan egyetértek.
2009. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes dolog. Vannak problémák, és mehetnének a dolgok jobban is, ezzel mindenki nagyjából egyetért.


A különbség, ha ezek megoldását az ember magunkban keresi, hogy mi hogyan tudnák ezt javítani saját magunk, és ne adj isten ezért még az önkritika vagy netán az önirónia sátáni eszközeivel él, akkor az szemét "antimagyar".

Míg aki megelégszik azzal, hogy mindenről a kommunisták, a zsidók és a biciklisták tehetnek, mi meg csak áldozatok vagyunk, akkor az igazi rendes hazafi.

2009. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
48%
nekem a saját bátyám hungarista.nehezen viselem.14:28-as,illetve az utolsó hozzászóló kb.jól leírta az én érveimet is.
2009. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim válasza:
67%
Sajátos dolog, hogy nálunk ilyesmi van (mert én még nem hallottam pl: italistákról, vagy germanistákról, de ez persze lehet az én elmaradottságom is). Ha mind rendes, hazafias honpolgárok lennénk, nem lenne szükség ilyen hülye cimkékre és vitatkozni sem kellene a létjogosultságán.
2009. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
86%

A nemzeti öntudat nem onnan fakad, hogy ellenségeket keresünk magunknak, és felelőssé tesszük őket minden nyomorúságunkért. ( pl. cigány, zsidó )


Vegyél magyar terméket, ápold a magyar kultúrát, élj becsületesen.

A magyar termék egy érdekes dolog, hiszen eladták az országot, ezért szinte bármit veszel, azzal a multit gazdagítod. De a Magyarországon gyártott termékekkel magyar munkahelyeket lehet megőrizni. Odafigyelsz erre amikor vásárolsz ?

A magyar kultúra ápolása kapcsán, talán elő kellene venni a nagy magyar írók műveit. Hány regényt olvastál Mikszáth, Jókai, Arany tollából ? Inkább a Mónika show-t meg a Heti hetest nézed ?


A becsületről :

Nem szeretem az USA-t, de egy dolgot azért el kell ismerni. Szemrebbenés nélkül tesznek bilincset az multi vezérére, a sztárszínészre ha megérdemli. Nálunk ez kevésbé látványos. Kiváló nyomozók sora hagyta ott a testületet az elmúlt években azért, mert sorra tették az alsó fiókba a politikusok csalafinta tetteivel kapcsolatos aktákat. Egy-két kirakatperen túl nem nagyon találkozhatunk felderített cselekménnyel.

A Jobbik meg a Magyar Gárda mögött azért vannak jó jogászok. Miért mennek mégis fejjel a falnak, keménykednek a zsidókkal meg a cigányokkal. Ehelyett megfelelő jogi eszközökkel simán őrületbe lehetne kergetni a hatalmat. ( pl. Miért nem vizsgálja senki azt, hogy a bodzagyűjtő cigányoknak pontosan miből tellett BMW-re. Ahogy az én eltudok számolni az APEH felé az életszínvonalamnak megfelelő jövedelemmel, úgy ezt másoknak is meg kellene tenni. ) Egyszerűen munkára kell kényszeríteni a hatóságokat ( Önkormányzat, APEH, Rendőrség, ANTSZ stb. ) Megkövetelni tőlük a jogszabályok betartását és betartatását.

És folytathatnám a sort. De nálunk a nemzeti öntudat egy nagy NULLA.

Borzasztóan rossz az emberek hozzáállása. A NEM tudom megoldani mert.(és ide jön legalább 5 indok kapásból)... hozzáállás helyett a Nem tudtam hogy lehetetlen ezért megoldottam hozzáállás kellene.

2009. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
60%
én azért nem bírom igazán őket,mert csak ők hívják magukat olyan ngy magyaroknak,pedig én is az vagyok.Csak nem akarom újra tárgyalni Trianont mert ami volt az volt.Nem vonulok minden ünnepkor és nem hordok magamon árpádsávos kitűzőt.
2009. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:
100%
Nagyon sok mindennel kapcsolatban maximálisan egyetértek a 15:42-essel, de a Gárda elleni médiahadjárat szerintem nem feltétlenül az igazságon alapszik, inkább valakinek a hatalomféltésén... de ez nem tartozik szorosan kérdéshez.
2009. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
88%
A gárda elleni média hadjárat kis ravaszsággal kivédhető lenne. Csak nem kellene fejjel a falnak menni. A cigók áldozatnak mutatják be magukat, aztán amikor kikapcsol a kamera, már a kezükben a kés meg a balta.
2009. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
85%

Már bocsánat, de a hungaristákat ne keverjétek a nemzeti radikálisokkal!

A hungaristáknak semmi köze a jobbikhoz és a magyar gárdához!

2009. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
83%

Én nagyon szeretem a hazámat, de ha ezt hangosan kijelentem egy társaságban, akkor simán lehülyéznek, mert azt hiszik, hogy én is a hungarista és egyéb gyülevész népségek sorait gyarapítom. Pedig távol álljon tőlem.


Köszönöm nektek hungaristák, hogy szinte sikerrel leromboltátok a hazafiságot minálunk!

2009. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!