Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajuk az embereknek a...

Mi bajuk az embereknek a Hungaristákkal? Miért nézik le azokat akikben van nemzeti öntudat?

Figyelt kérdés

Az emberek ma lenézik a Hungaristákat. Baj ha valakiben valamiben van nemzeti öntudat. Az emberek kiröhögnek, idiótának néznek minket. Szerintem azokat kellene lenézni akik már nem büszkék arra, hogy magyarok. Azokat akik utálják Magyarországot. Mert "Nincs más föld, nincs más ég, nincs más menedék."

Bunkó válaszokra nem vagyok kiváncsi.


Szebb Jövőt!


2009. nov. 28. 14:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Nem a hungaristákat nézzik le hanem a jobbikos, náci fiatalokat, kopasz skinheadeket.

Attól hogy felvesznek egy bakancsot nem lesznek jobbak.

2010. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
68%
Te kérdező konkrétan mit csinálsz az országért? Pl.:a GDP-t növeled?
2010. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
67%

Az első válaszadó jól jellemzi a helyzetet. A "Kitartás!" Szállasiék nyilas köszöntése volt. A hungaristákról az a megalapozott közvélekedés, hogy kirekesztő módon próbálnak magyarok lenni és az erőszakra is hajlamosak. Ez értelmes embereknek nem vonzó.

Ha nemzeti öntudatod van, mutass fel valamit, amire a többiek büszkék lehetnek, találj fel valamit, nyerj az olimpián, gyógyíts meg másokat, taníts stb. Az hogy beöltözöl egy egyenruhába és véleményt alkotsz mások magyarságáról, az nem egy nagy teljesítmény.

2010. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
68%

Pl. azért mert úgy köszönnek, hogy szebb jövőt. Gyerekes.


Meg kopasz bunkók a hungaristák. Erőszak, erőszak, erőszak, ennyit tudnak.

2010. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

23:44


Keversz minket a radikálisokkal!


www.jovonk.info , www.paxhungarica.org , vagy www.mozgalom.net


Innét tudsz tájékozódni rólunk.

2010. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:

"Pont emiatt a hozzáállás miatt, hogy csak nekik lehet nemzeti öntudatuk, csak ők lehetnek igazi magyarok, a többiek mind nem igazi magyarok. Hogy összemossák a saját politikai nézeteiket a nemzeti öntudattal, magukat tüntetve fel a nemzet egyedüli igazi képviselőjének.


Egy frászt. Ebben az országban élünk közel 10millióan, MIND magyarok, és nem pont majd ti fogjátok eldönteni, hogy ki az igazi magyar - főleg hogy általában ennek az országnak a nagyjai a legritkább esetben jöttek a hungaristák és hasonlók köréből.

Ez a probléma." ÍGY IGAZ, ZSENIÁLISAN RÁTAPINTOTT A LÉNYEGRE, akárcsak ő is: "ÉN IGAZI MAGYAR VAGYOK, FELŐLEM LEHET COOL TV VAGY HETI HETES, ENGEM NEM EZ HATÁROZ MEG" pont ez a véleményem!

2010. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

A árpádsávos zászlótók (és a fekete egyenruha) azokra emlékeztet akik lemészároltak oly sokakat nagyszüleim testvéreiből. Mondhatsz amit akarsz, hogy az árpádsáv ilyen régi meg így meg úgy de így zászlónak csak Szálasi emberei használták (a hozzá tartozó magatartás nem segít).


Bizony örülök hogy egy fél világ választ el attól ahol -- ma láttam a fotót -- a köztéren teljesen természetes hogy egy náci zászló leng és mögüle ez a Jobbik nevű párt kampányol. Tegyétek. Legfeljebb még többen jönnek el azokból akik tényleg tehetnének valamit az országért (én négy éve, mikor utoljára fizettem adót Magyarországon több mint 400e-t fizettem egymagam pedig csak magam vagyok, cégem nincs de én nem csalok adót) és marad a csőcselék. Magatoknak csináltátok, egyétek is meg.

2010. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki félreérti: havi négy kiló. És nem vagyok bankár, manager meg isten tudja mi... csak egy ügyes, okos és szorgalmas ember. Ezeket űztétek el. Egyetlen barátom maradt csak Magyarországon s ki tudja ő meddig húzza.
2010. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:

na nem olvastam végig az összes hozzászólást, remélem senki nem írt még hasonlót.

Kedves Kérdezőtől kérdezném meg én hogy ő mégis mire büszke ebben az országban? Szerintem nem lenne túl hosszú a lista ha fel kéne sorolni... Meg a sok idióta arra vár hogy visszacsatolják a régi részeket meg nagymagyarország meg minen lóf.sz, de aztán azt meg minek? Azokat az országokat is tönkretegyük? még ezt a kis országot se tudjuk normálisan irányítani, rendberakni stb...

Én nem nézlek le titeket, hungaristákat, de nem is értek egyet veletek! Remélem ez azért nem baj.

2010. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a bajom az általam ismert hungaristákkal,hogy ők mindenkit leszólnak(aki nem az).Engem is szóltak már le,hogy én nem is vagyok igazi magyar,meghogy én nem is lehetek az.Mert miért nem?4-es,5-ös dolgozatokat írtam Magyarország történelméről!Ezek a f.sok meg azt hiszik h ezzel most olyan nagyon tudnak változtatni az ország helyzetén...DEHOGY TUDNAK VÁLTOZTATNI.
2010. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!