Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajuk az embereknek a...

Mi bajuk az embereknek a Hungaristákkal? Miért nézik le azokat akikben van nemzeti öntudat?

Figyelt kérdés

Az emberek ma lenézik a Hungaristákat. Baj ha valakiben valamiben van nemzeti öntudat. Az emberek kiröhögnek, idiótának néznek minket. Szerintem azokat kellene lenézni akik már nem büszkék arra, hogy magyarok. Azokat akik utálják Magyarországot. Mert "Nincs más föld, nincs más ég, nincs más menedék."

Bunkó válaszokra nem vagyok kiváncsi.


Szebb Jövőt!


2009. nov. 28. 14:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
53%

Azt hiszem, ezt ők sem tudják... talán az a sok agymosás ami a médiából jön. Na és arról ne is beszéljünk, hogy a hungaristákat előszeretettel mossák össze a nácikkal, talán ez lehet egy ok a sok közül...de! így sem szabad megtörnünk, harcolni kell a végső célig, nem sokára "felvirrad a mi napunk, a Hungaristák napja"!;)

Kitartás!

2009. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
63%

Pont emiatt a hozzáállás miatt, hogy csak nekik lehet nemzeti öntudatuk, csak ők lehetnek igazi magyarok, a többiek mind nem igazi magyarok. Hogy összemossák a saját politikai nézeteiket a nemzeti öntudattal, magukat tüntetve fel a nemzet egyedüli igazi képviselőjének.


Egy frászt. Ebben az országban élünk közel 10millióan, MIND magyarok, és nem pont majd ti fogjátok eldönteni, hogy ki az igazi magyar - főleg hogy általában ennek az országnak a nagyjai a legritkább esetben jöttek a hungaristák és hasonlók köréből.

Ez a probléma.

2009. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
53%
A "hungarizmusnak" nem arról kéne szólnia ami manapság megy. Nagy-Magyarország meg isten tudja hány baromság egyvelege. Kikérem magamnak a magyarok nevében ezt a csürhét.
2009. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
83%

Igen...? És szerinted akkor mért van még mindig heti hetes? meg cool tv meg hasonlók, ott a sok buzulás megy éjjel-nappal...Istenem lerí róluk az antimagyarság... egyfolytában a nemzetet gúnyolják, de ez kell a magyaroknak. Hát akkor csak hajrá.Én nem azt mondtam, hogy aki nem 'magyarkodik' az nem is magyar, de ha itt igen is mind a 10millió embert érdekelné az ország sorsa már rég nem így kéne legyen minden. Nem fogok egyébként itt vitázni senkivel, mert tisztában vagyok vele, hogy nem tudom se én se ő nem tud meggyőzni engem.

14:24-es voltam.

2009. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
86%
14:28asnak ment a válasz.
2009. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
73%

Az ostoba médiahadjáratok miatt. De az is ok hogy rengeteg az a hülye aki tényleg ne tudja miről beszél és inkább árt mint használ. Ezeket ha nem irányítja senki sokat ártanak a többiek megítélésén.

Am meg szentem nem hőzöngéssel, kukaborogatással lehet célt érni. Ezzel csak alájuk adjuk a lovat. VAgy őket kell célzottan és olyan keményen támadni, hogy ne tudjanak részt venni a közéletben, vagy egyszerűen ki kell őket szorítani az irányításból és felhozni bűneiket, melyekért az akasztás igen kicsi büntetés.

2009. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
59%
Én magyar vagyok. Felőlem lehet cool tv, vagy akár heti hetes. Engem nem ez határoz meg!
2009. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
58%

engem idegesítenek.agresszívek,és szemellenzősek.


azt hiszik az idióta megmozdulásaikkal megváltják az országot..rossz a módszer...a céljaik megfelelőek,de az erőszak,ellentmondást nem tűrés nem elfogadható.

2009. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
33%

utolsó vagyok


azt még hozzátenném,h.magával az öntudattal semmi gond nincs.tehát amit írtam nem mindekire vonatkozik.

2009. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
48%
én szeretem a Heti Hetest.nem magán a nemzeten röhögnek.magukat is önkritikával,öniróniával kezelik.ezt több embernek kéne megtenni ebben az országban--amúgy meg van mit nevetni magunkon.....
2009. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!