Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok csak tudatlanságól...

A fiatalok csak tudatlanságól Jobbik-szavazók?

Figyelt kérdés

Bár nem hiszem el a statisztikákat, miszerint a fiatalok nagy része Jobbikos, azért találkoztam már az én környezetemben is néhány elvetemült Jobbik-rajongóval.



Mivel szeretek a politikáról beszélgetni, szívesen megyek bele vitákba, és majdnem a összes olyan fiatal ismerősömet kifaggattam, aki Jobbikos, mindegyiküknek ugyanazt a kérdés tettem fel: de miért szavaznál rájuk?


A válasz szinte mindenhol ugyanaz volt: mert ők majd elkergetik a cigányokat és a zsidókat, meg visszaszerzik Nagy-Magyarországot.

Ennyi és nem több, se egy elvet, se a programterv egy pontját, se egy konkrét elképzelést nem tudtak mondani a Jobbiktól, sőt még én voltam a "hitetlen", mikor azt mertem mondani, hogy a dolog azért nem úgy megy, hogy a Jobbik kormányra kerül, aztán onnantól kezdve nem lesznek se zsidók, se cigányok.


Hozzáteszem, a gyakori kérdéseken is többnyire ilyen válaszokat olvasok, azok akik esetleg megpróbálnak érvelni a jobbik mellett, olyan közgazdaságilag halott és destruktív gondolatokat magyaráznak el, hogy csak bámulok....


2013. nov. 19. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
50%

"A mi családunkra egyébként ebben ne is számítsanak. "


Nem is számított senki. A hozzátok hasonló nyámnyilák elég ha az ágy alá be mernek bújni hadiállapotban.

2013. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
44%

"Valaki magyarázza már el, hogy mi a baj a zsidókkal?"


Egyszer majd vásárolj egy történelem könyvet! Már ha tudsz olvasni...

2013. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
41%

Ezt nem nyámnyilaságnak, hanem gondolkodásnak hívják. Miért veszítsem el az apámat és a bátyáimat azért, mert valami öntelt, hataloméhes alak bele akar ugrani egy olyan háborúba, ahonnét csak vesztesen kerülhetünk ki. Aki harcolni akar, az álljon katonának vagy menjen ki Pakisztánba.

Annak a hozzászólónak is csak gratulálni tudok, aki azt írta, hogy az országban csak magyaroknak van keresni valója. Akkor nekünk sincs keresni valónk más országban? Takarodjanak ki pl. Ausztriából azok a magyarok, akik itt nem tudnak megélni csak ott? Mert ez ugyanaz. Felőlem jöhet ide bármilyen nemzetiségű, ha normális és hajlandó dolgozni.

2013. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
51%
Melyik történelem könyvből fogom ezt megtudni kedves 12.53 ? Írjál szerzőt és oldalszámot. Én csak azt tanultam a zsidókról, hogy koncentrációs táborokba vitték őket, ahol embertelen körülmények között tartották őket, mielőtt kivégezték őket. Nem egy csecsemőt megölték és ikereken kísérleteztek.
2013. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
4%
Nah, itt van az 53%-os Jobbikos díszpéldány. Ezért van rossz híre a pártnak, és ezért nem veszi komolyan a normális ember többsége.
2013. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
28%

"De nagyon szívesen válaszolok, aki és ami nem magyar annak az országban nincs is semmi keresnivalója."


Staudt Gábor és a Zázriveczet is beleértve, ugye? ;)

2013. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:

A tudatlanságukat a tutujgatott kedvencitek bizonyítják leginkább! :)


Egyébként adjátok elő borsodban pl. a "tudatlanok" című előadásotokat!


És az okokat kellene orvosolni, és lám el is tűnne ez a párt, de hát a főnökeitek nem is akarják.

2013. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
83%
Az az furcsa, bár számomra nem az, hogy ismeretségi körömből több történelem szakos tanár, értelmiségi a Jobbikkal szimpatizál. Szavazni lehet, hogy nem mennek de ha mennének akkor a Jobbikra szavaznának.
2013. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

"Nulla háttértudással érvelnek egy párt mellett, miközben még azt sem tudják, hogy tulajdonképpen mi az az IMF, állampapír vagy bármilyen más gazdasági/pénzügyi/politikai fogalom."


Na és amúgy melyik párt követői tudják ezeket általánosan Magyarországon? :D

2013. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok az agymosott.. A cigányokat nem kiirtani kell, bőven elég ha rájuk is vonatkoznak a törvényeink.

Gondolok itt arra, hogy amikor utazok haza a vonaton 10 esevel utaznak jegy nélkül, szerencsétlen kaller leszallitani nem meri őket egyedül, csak nagy ritkán ha rendőrök is vannak a vonaton.

Ismerősöm megkeseltek 2en, mert nem adott nekik cigit, ismerősöm ellen eljárás indult rasszizmus vádjával mert megprobalta védeni magát, természetesen a 2 cigány egymásnak tanuskodott, ő meg egyedül volt..

Szomszédomat kilakoltattak, mert nem tudta miből fizetni a költségeket, 1 éve nem kap munkát sehol.. Tisztességes 50 körüli pórul járt házaspár, maga mögött 25 év munkával ugyan annál a csődbe ment cégnél.. Az utca végén egy 10 en pár fős putri cigány család önkényesen bekoltozott egy romokban álló házba, azóta sokszorosan megnőtt a bűncselekmények száma, a hatóságok nem tesznek semmit..

Tanár ismerősöm 2.os osztályában van 3 15 éves cigány, képtelenség miattuk órát tartani, de rejtélyes okokból még nem rúgták ki őket, és kisegítőbe sem kerültek (a közel 30 fős putri megfenyegette a tanárt hogy ha szól az igazgatónak megolik..)

Ha egy magyar ember olyan körülmények között neveli a gyereket mint amik a putrikban uralkodnak, állami intézménybe kerül a gyerek, a szülő meg börtönbe veszélyeztetes stb váddal.. Nekik plusz pénz jár 8 gyerek életének a tonkreteleleert..

Soroljam még emberek?

Ébredjetek már, nem kiirtas kell, egyszerűen az hogy a ránk vonatkozó törvények rájuk is vonatkozzanak..

2013. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!