Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 50ezer Ft, ha gárdista egyenru...

50ezer Ft, ha gárdista egyenruhát viselsz. Felháborító?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gárdatag nem is tervezem, nem istenítem őket, bár nem is utálom. A lényeg, hogy ez már eléggé durva, hogy ilyen ruhát hordasz, akkor megbüntetnek. Van még valaki aki szerint itt demokrácia van?


Persze, tudom jönnek majd azok akik halálosan utálják a gárdát, mert szerintük ők provokálják meg utálják a cigányságot és ők az okai mindennek, stb. ezt nem is vesézném ki, nem tartozik ide, viszont ennyi erővel holnap betilthatják a bakancsot, vagy a napszemüveget, a bőrkabátot, akármit. Ez szerintetek kicsit sem hasonlít az elnyomó diktatúrához?


2009. nov. 18. 14:03
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
azért gondolkozol rosszul te nagyon hülye seggnyalózós szerencsétlen, mert itt az emberi szabadságjogokat sértik. De te ezt nem fogod felfogni, másnap azonnal leesett, neked nem fog.
2009. nov. 18. 14:35
 12/46 anonim ***** válasza:
82%
Akkor szerintetek ez a DEMOKRÁCIA?Hisz a bíróság is kimondta alkotmányellenes lenne betiltani az egyenruha viselését.Itt elsősorban arról van szó,hogy a hatalom egyszerűen megtiltotta a szabad véleménynyilvánítást!Ez pedig nem demokrácia így hanem diktatúra lehet a következő rendelet megtiltja a szabad választást,vagy akinek fehér az autója az nem használhatja majd a környezetkímélésre hivatkozva!
2009. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

"ma 14:29" a cigányságot miért nem tiltják akkor be? Ők nem félelemkeltőek, ugyan már hagyjuk már ezt az idióta maszlagot. Mindenesetre nem is erről volt szó, hanem arról, hogy megtehetik, hogy betiltanak egy öltözéket, holnap betiltják majd a fekete pólót és nadrágot is, vagy a hosszú vagy a zselés hajat, mert megtehetik.


de igazából ez a baj, hogy ennyire nem gondolkoztok, mert csak azt látja az elhomályosult politikától bizsergő agyatok, hogy "jobbik" és "gárda".

2009. nov. 18. 14:38
 14/46 A kérdező kommentje:
másnap == másnak
2009. nov. 18. 14:39
 15/46 anonim ***** válasza:
25%

Na,idefigyelj te nagyokos Jobbikos! A demokrácia azt jelenti,hogy mindenki elmondhatja szabadon a véleményét,de egyúttal tiszteletben tartja azokét is,akik nem értenek vele egyet.Azzal vitatkozhat kulturáltan.Te viszont nem ezt teszed! A másként vélekedőket sértegeted,minősíthetelen szavakat használsz velük szemben!

Ha elfelejtetted volna, a Gárdátokat a Bíróság betiltotta,csak ők ezt nem veszik figyelembe,mert nem tartják be a törvényt,mel szerint a jogerős ítéletet BE KELL TARTANI:Egy minősíthetelenül viselkedő,gyűlöletet,félelmet keltő,katonásdit játszó társaság.Nem az ő dolguk rendet tartani az országban!

Ha a rendfenntartók nem tudnak rendet teremteni,akkor a demokrácia szabályainak megfelően fel kell ellene szólalni stb.,de nem lehet önbíráskodni!Az már nem demokrácia,hanem anarchia!

Az 50.000.- Ft-ot én is nevetségesnek tartom,mert nem pénzbüntetést kellett volna kiszabni,hanem börtönbe zárni azokat,akik nem tartják be a törvényeket.Ha tovább így működnek,akkor rövidesen lánga borul az ország.Ennek legnagyobb vesztesei a vétlen magyar emberek lesznek.Lehet,hogy éppen a te szüleid vagy a családod.

Nem Hitlert,meg Szálasit kellene utánozni,amint ti teszitek.

Mielőtt engem is lehordasz mindenkinek,közlöm,hogy nem vagyok egyetlen pártnak sem a szimpatizánsa,én is sok mindennel nem vagyok megelégedve,de nem akarom,hogy felelőtlen emberek miatt több baj legyen ebben az országban,mint ami van:Már pedig ti ezt akarjátok.

2009. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

utolsó, elégé szánalmas vagy de tényleg.

Szót nem ejtettem pártokról, de te kapásból elkezdesz itt jobbikosozni. Én nem szidtam senkit sem párt alapján, ezt te viszont megteszed amivel már elárultad mennyire értelmes vagy.


A többivel kapcs azt hiszem fölös írnom bármit is, mert nem jut el az agyadig úgysem.

2009. nov. 18. 15:08
 17/46 Harmoka ***** válasza:
10%
Felháborító, hogy csak ötvenezr!!!
2009. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

A gárdát betiltotta, ez már az új magyar gárda. Törvényeket tisztelni kell, az új magyar gárda nincs betiltva, mégis büntetik. A nagy törvényesség...


Már kezdem azt hinni, hogy fölösleges vitatkozni egyesekkel, annyira be van szűkülve a látáskörül. Gárda szót meghallja egyből katonásdit játszanak. Fegyver nélkül, emberek megsegítése ha katonásdit ért vajon alatta?


Megfélemlítés is..

Annyira tiszteletben akarjátok tartani mások jogait, csak a miénket nem tartja senki sem tiszteletben.(nem vagyok gárdista, nem is a gárdára értettem az utolsó bekezdést)

2009. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

14:56 os.

1."Na,idefigyelj te nagyokos Jobbikos! A demokrácia azt jelenti,hogy mindenki elmondhatja szabadon a véleményét,de egyúttal tiszteletben tartja azokét is,akik nem értenek vele egyet."

-Kinek állt oda a Gárda a fejéhez szorított fegyverrel,hogy lépj be a jobbikba vagy a gárdába?\olyanról viszont hallottam nem egyszer ha belépsz felgyújtjuk a házadat,megölünk,összeverünk\


2:"Ha elfelejtetted volna, a Gárdátokat a Bíróság betiltotta,csak ők ezt nem veszik figyelembe,mert nem tartják be a törvényt,mel szerint a jogerős ítéletet BE KELL TARTANI"

-A betiltott gárda feloszlott ez az ÚJ MAGYAR GÁRDA MOZGALOM teheát betartották a törvényt.


3:"Egy minősíthetelenül viselkedő,gyűlöletet,félelmet keltő,katonásdit játszó társaság"

-Mínősíthetetlen ahogy segítenek az árvíznél,a bajba jutott embereken és aroma gyerekeknek is gyűjtenek ételt ruhát.félelmetes nagyon.


4:"Nem az ő dolguk rendet tartani az országban!

Ha a rendfenntartók nem tudnak rendet teremteni,akkor a demokrácia szabályainak megfelően fel kell ellene szólalni stb.,de nem lehet önbíráskodni!Az már nem demokrácia,hanem anarchia! "

-Igazad van de folyamatosan szólalnak fel mindenhol már évek óta,hogy a rendőrség nem képes biztosítani a közbiztonságot.Mikor önbíráskodtak?éppen a békés demonstrációjuk miatt tehetnek meg velük mindent!


5:"Az 50.000.- Ft-ot én is nevetségesnek tartom,mert nem pénzbüntetést kellett volna kiszabni,hanem börtönbe zárni azokat,akik nem tartják be a törvényeket.Ha tovább így működnek,akkor rövidesen lánga borul az ország.Ennek legnagyobb vesztesei a vétlen magyar emberek lesznek.Lehet,hogy éppen a te szüleid vagy a családod.

-Láttál már börtönt kapni a csapatosan garázdálkodó,sofőrverő,teszkófosztó,tanárverő embereknek?Lángba borul az ország de nem a gárda miatt hanem mert a jelenlegi hatalom szerint ha valaki sértve érzi az etnikai hovatartozását annak szabad ölni ,rabolni,rendőrőrsöt támadni csapatban szétvrni egy autót,lincselni vélt sérelem miatt,de ha fekete nadrágban fehér inget veszel az azonnali retorziót kíván.Édesanyám tanárnő és ha rosszat mer szólni\pl lajoska ne zavard az órát,mert kiküldelek\akkor a tíz éves gyerek így szól vissza kuss vén k.urva mert megba.sz.om a segged!\

6:"Nem Hitlert,meg Szálasit kellene utánozni,amint ti teszitek.

Mielőtt engem is lehordasz mindenkinek,közlöm,hogy nem vagyok egyetlen pártnak sem a szimpatizánsa,én is sok mindennel nem vagyok megelégedve,de nem akarom,hogy felelőtlen emberek miatt több baj legyen ebben az országban,mint ami van:Már pedig ti ezt akarjátok.

-Nem utánzunk senkit csak egyszerűen szégyen,hogy a Magyar embernek van a legkevesebb joga Magyarországon,és ha valakit ez zavar akkor náci fasiszta rasszista!A legnagyobb baj a jelenlegi vezetés és az ország vele csak mélyebbre süllyed!MI csak egy élhető biztonságos országot akarunk ahol félelem nélkül lehet élni!

2009. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
77%
utolsó: pont ugyanezekre gondoltam én is eggyel feljebb, leírtad a lényeget.
2009. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!