Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne elvenni a szavazati...

Nem kéne elvenni a szavazati jogot azoktól, akik elhagyják az országot?

Figyelt kérdés

Milyen jogon szólnak bele az itthoni ügyekbe, ha nekik büdös volt a munka itthon? Persze a jó fizetésért külföldre mennek, de fodrászhoz, fogászhoz meg szavazni hazajönnek. Mélységesen felháborít ez az undorító magatartás.

Más is így van ezzel?


2013. okt. 28. 13:34
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező! Ezzel az erővel a határon túli magyaroknak sem kellett volna megadni a szavazati jogot, mert ők sem itt élnek, nem gondolod?"


Kedves válaszoló! Mi lenne, ha a kérdésre próbálná meg válaszolni és nem elterelni a témát a határon túli magyarokra? Ha arra lettem volna kíváncsi, hogy vegyük-e el a választójogot a határon túli magyaroktól, hidd el, akkor azt írtam volna bele a kérdésbe.

2013. nov. 8. 14:48
 32/32 anonim ***** válasza:
14:48: ugyanaz a szituáció, szerintem.
2013. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!