Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne elvenni a szavazati...

Nem kéne elvenni a szavazati jogot azoktól, akik elhagyják az országot?

Figyelt kérdés

Milyen jogon szólnak bele az itthoni ügyekbe, ha nekik büdös volt a munka itthon? Persze a jó fizetésért külföldre mennek, de fodrászhoz, fogászhoz meg szavazni hazajönnek. Mélységesen felháborít ez az undorító magatartás.

Más is így van ezzel?


2013. okt. 28. 13:34
1 2 3 4
 21/32 bumbi02 ***** válasza:
A vendéglátásból te most felsoroltad azokat az állásokat, amikhez nem kell végzettség, se tapasztalat.. Ne hasonlítsuk össze szakmákkal..: )
2013. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
4%

"Bocsánat, hogy akarom építeni a jövőmet, és nem csak dolgozni akarok, de pénzt is szerezni azzal, amiben jó vagyok."


Nincs bocsánat, te aljas mocskos libsibolsi hazaáruló féreg!!!! Éjjen Orbán Viktor Szivárványbanszületett Admirális-Generális Elnök Miniszterelnök Úrfi, Mennyei Megtestesítője Dicső Hazánknak!!! Egy IGAZ MAGYAR szívesen éhendöglik, ha őt szolgálhattya!!! A hazaárulóknak csak a pénz kell és nem imádják Őfelsége Isteni Fényét!!! Áldozzunk csecsemőket, hogy Gondoskodó Orbán Atyánknak jó legyen és Dicsősége Betöltse a Mennyet és a Földet!!!! Hozsánna a Magasságos Orbán Viktor Szentatyánkba, ÁMEN ÁMEN ÁMEN VIVÁT VIVÁT ÉJJEN SOKÁ!!!! Tiéd a testem Viktor, vedd el, tégy a magadévá te FideszIsten!!! N/87

2013. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom...ez Ki?
2013. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
6%
Margit néne üzenetét tolmácsolom a szomszédból.
2013. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy kedves kérdező nem tetted még fel magadnak a kérdést, hogy a magyarok mégis mit szeressenek Magyarországban, amikor az megveti őket és nem foglalkozik velük?


Kb. mint egy alkoholista, tirpák apa és a gyereke közti kapcsolat, amihez leginkább hasonlítani lehetne a szitut...

2013. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

@23: nem veszed észre, hogy ironizál?


Tegnap este én is kiakadtam.

Kombínón hatalmas nagy fent maradt reklámcsík kivűlről, hogy OV személyesen mond beszédet 23-án. Ez már a személyi kultusz előszele.

2013. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 PHP de kóder! ***** válasza:
52%

szerintem az erdelyiektol kene elvenni eloszor


aztan aba is lehet hagyni az elveteleket

2013. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem kéne elvenni a mandátumukat azoktól, akik olyan helyzetet teremtenek, hogy a fiatalok tömegesen gondolják úgy, hogy külföldön jobban megbecsülik a szaktudásukat, vagy jóval olcsóbban tudnak tanulni?
2013. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Aki nem ebben az országban él életvitelszerűen, nem itt adózik, és nem érzi a bőrén a választott kormány intézkedéseinek hatásait, annak alapból nem kéne, hogy legyen szavazati joga. A felelősség a magyar származású, de külföldön élőkért nem feltétlenül a szavazati joggal tud érvényesülni.
2013. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ezzel az erővel a határon túli magyaroknak sem kellett volna megadni a szavazati jogot, mert ők sem itt élnek, nem gondolod?
2013. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!