Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van veletek? Mi ez az...

Mi van veletek? Mi ez az őrületes zsidózás? Olvastátok ti a Mein Kampf-ot? Nem látjátok a hasonlóságot?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 15:26
 81/93 anonim ***** válasza:
60%

A kérdező teljesen idióta. Náci hadsereg,Mein kampf stb.


Fogadjunk,te nem olvastad!


De jót mosolyogtam rajta!

2010. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 bumbi02 ***** válasza:
58%
hát nekem magyar ember létemre semmi bajom nincs a zsidókkal, nem ért a zsidók felől semmien attrocitás... akkor mi az h üljenek el a valagukon? hogyha nem szajkozzák nektek mindenféle internetes portálokon hogy a zisdók megvesznek észre se vennétek... egyikőtők se tudna mondani nekem személyes tapasztalatot hogy őt hogyan kárositották meg a zsidók...
2010. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én náci, hogy a Mein Kampfot olvassam. A palesztin mártírok sem azzal múlatják az idejüket.
2010. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
Bumbi02, azért Rákosi, Péter Gábor vagy Kun Béla neve neked is mondhatna valamit. Na ők pl. elég sok megyart megkárosítottak.
2010. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 bumbi02 ***** válasza:

ez összesen már 3 volt.. utáljuk miattuk mind a 15-16 milliót?


amugy meg.. magyar származásuak közül is mutatni lehetne többet aki ártott a magyaroknak..

2010. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
Eddig egyről sem tudtál, most már tudsz háromról. Kérdezősködj még, jár utána, hátha akad még egy pár.
2010. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
Hát ennek a kérdésnek igazán nincs semmi értelme.A JOBBIK miért lenne egy neorasszista párt.Sőt szerintem a legnagyobb rasszista nemzet az a zsidó.
2010. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:

Kedves bumbi02!

Én nem a zsidókat utálom hanem azt ahogyan irányítják és befolyásolják a közvéleményt a politikát a gazdaságot és a kultúrát. Mond meg nekem miért van az ,hogy a hollywoodi színészeknek és rendezőknek legalább fele zsidó? Talán nem azért mert ők az irányítói a filmiparnak? Egy kis nemzetnek kellene lennie olyannak mint a magyarnak.És én még az iránt is kétségeim vannak ahogy a holokausztot ők beállítják.Én mélységesen elítélem azt amit csináltak velük de az ha valaki azt jelenti ki,hogy ez nem egészen így volt azt már sok helyen börtönnel büntetik.Ez meg mégis milyen dolog?

2010. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 bumbi02 ***** válasza:

Én nem a zsidókat utálom hanem azt ahogyan irányítják és befolyásolják a közvéleményt a politikát a gazdaságot és a kultúrát. Mond meg nekem miért van az ,hogy a hollywoodi színészeknek és rendezőknek legalább fele zsidó? Talán nem azért mert ők az irányítói a filmiparnak? Egy kis nemzetnek kellene lennie olyannak mint a magyarnak.És én még az iránt is kétségeim vannak ahogy a holokausztot ők beállítják.Én mélységesen elítélem azt amit csináltak velük de az ha valaki azt jelenti ki,hogy ez nem egészen így volt azt már sok helyen börtönnel büntetik.Ez meg mégis milyen dolog?


Akkor utáld azokat akik irányitják a közvéleményt, meg a hasonlókat.. azokat én is utálom.. de ezek közt nem csak zsidók vannak.. az meg h nagy arányba vannak zsidók, engme nem érdekel.. azért mert sok jobbikos zsidózik nem az összes jobbikosról állitom hogy fafejüek, gyülölködöek, stb... csak nagyrészükröl.. ameikröl tudom h az .. ez olyan h vki mondaná nekem h ö jobbikos.. attól még barátkoznék vele (sőőt barátaim közt elég sokan szélsőségesek), mert engem nem érdekel, ismerem milyen.. ugyanilyennek kéne lenni a többi kategoriában is.. ismersz vkit akiről kiderül zsidó.. mibe változik véleményed? elvileg semmibe se kéne.. azok a "gonosz zsidók" felsőbb körökbe mozognak és 15-16millióból elenyésző a számuk.. a többit fölösleges miattuk utálni... nem utálom az összes tanárt csak azér mer 2-3 kicsszik velem..

2010. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
Azt azért elfelejtettem hozzá tenni és ez teljesen én hibám ,hogy nem szoktam általánosítani tehát ebben teljesen egyetértek veled ,hogy a 15-16 millió zsidót minek utáljon az ember.Én nem vagyok antiszemita de filoszemita sem.Ugy hogy végülis nem is áll olyan messze egymástól a véleményünk.
2010. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!