Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van veletek? Mi ez az...

Mi van veletek? Mi ez az őrületes zsidózás? Olvastátok ti a Mein Kampf-ot? Nem látjátok a hasonlóságot?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 15:26
 61/93 anonim ***** válasza:
52%
MIvan kérdező? zsidó vagy?
2009. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok. originális.
2009. nov. 13. 15:06
 63/93 anonim ***** válasza:
42%
Ez csupán csak a te véleményed, és szerintem ehhez tartsd magad.
2009. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
38%

"Ez nem velemeny hanem teny te agyalagyult...!!!!"


Többek között az ilyen lehengerlő és böszme hangvétel miatt van elegünk a szélsőséges politikusokból és híveikből.

2009. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
33%

Elozonek!!!

Dehat ezek az igazi magyarok!!!

Nem mindenki olyan lehengerlo mint en de ilyeneknek is lenni kell...maskent nem mukodne az egesz!!

Most legalabb valoban latszik hogy "Mennyien is vagyunk mi MAgyarok"

Velemenyem szerint a tobbiek pedig vagy parazitak vagy pedig ilyen megalkuvo nepseg mint TE!!!

Remelem tobben leszunk!!!!

2009. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
71%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:02


Szerintem fogd vissza magag egy (nem) kicsit. Ne parazitázz le, és ne nevezz megalkuvónak másokat, csak mert nem egyezik a véleményed az övével. Csak lejáratod magad is, meg azokat is, akiknek elvileg az oldalán állsz.

Eljuthatnál már odáig végre te is, meg a hozzád hasonló idegbetegek, hogy ésszel él az ember, és nem indulattal. Attól, hogy telekiabálod a fórumot, meg telepakolod felkiáltójelekkel a mondanivalódat, még nem lesz igazad.

Az eszedet próbáld használni, és ne az indulataidat.


egy Jobbikos

2009. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
43%

Ponosan az eszemet hasznalom ezert vagyok rovid es tomor es nem kezdek magasnyaku beszedeket irkalni ezen az oldalon mert az senkit sem erdekel...mindenki csak a sajat hoskoltemenyet irogalja eszre sem veszi hogy el sem olvassak...Mindeki harcol mindenkivel [ezek szerint meg a Jobbikosok is egymassal]...de nem bant a dolog mert ez csak igy tud mukodni...Vannak akik az eszukkel akarjak megoldani{ez vagy Te}Nem tul nagy sikerrel hozza kell tegyem.Vannak akik indulatosok es 2 perc alatt mag akarjak ertetni az emberekkel ami tortenik{ez vagyok en} es vannak akik erovel es eroszakkal szeretnenek elobbrebjutni {ezekre is szugseg van}Ha erted mire gondolok...de ha nem szivesen elmondom!

Az eddigi tapasztalataim szerint itt 80% -a az embereknek indulatos ..10 ertelmes de inkabb csak okoskodaskent jon le az egesz 10 pedig vadbarom..

2009. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
Az oldalra ertettem a %-os dolgot
2009. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:16


Szerintem az embereknek nem 80%-a indulatos. Sokkal kevesebb. Csak ők nincsenek rivaldafényben, meg nem üvöltenek teli torokból. Inkább csendben teszik a dolgukat. Ha meg mondanivalójuk van, akkor azt alátámasszák. Ezért hosszú sokszor.

Mellesleg én nem harcolok ellened, meg mások ellen sem. Demokrácia van, vagy mifene. Ha az Mszp vagy a Fidesz győz, akkor sem fogom lelövöldözni őket, meg nem fogom anyázni sem. Tudomásul fogom venni, hogy ők azt akarták. Attól még ők nem lesznek kevesebbek nálam, mert máshogy látnak dolgokat.

2009. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
41%

Nem is kell "harcolnod"senki ellen csak meg kene ertsd amirol beszelek.Ne hurrogd le azokat akik Jobbikosok es egy picit agresszivabbak mint te mert oriasi szugseg van rajuk nem beszelve arrol hogy csak rontasz a helyzeten

Te azt szeretned hogy "fejezzek be a zsidozast"Feleslegesen farasztod magad mert nem fog sikerulni es nem is kell sikeruljon.A lenyege az egesznek az kene legyen hogy az emberekben megcsillanjon a "nemzeti ontudat"{ami mar reges reg nincs}

Tehat amikor azt mondom hogy Mi Magyarok az nem zar ki teged sem sem pedig egy "normalis ciganyt..{ami miatt eredetileg megtamadtal}

2009. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!