Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastátok Tormay Cécile...

Olvastátok Tormay Cécile Bujdosó könyvét? Nagy lett a politikai visszhangja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem is hallottam róla,tehát nem lehetett nagy visszhangja.
2011. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon jó könyv, mindenkinek ajánlom!


Leírja a szerző, hogy 1918-1919 között hogy vették át a hatalmat Magyarország felett a zsidók és hogyan fonódik össze a marxizmus a zsidósággal. Olvasmányos és ugyanakkor ledöbbentő könyv.

2011. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezek szerint egy zsidó-összeesküvésről szól? Kér lenne az időt pazarolni az elolvasására.
2011. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Én el szerettem volna olvasni, de nem találtam meg sehol.

Máig gőzerővel keresem.


Marschalkótól olvastam a Világhódítókat és az Országhódítókat és ő nagyon sokat idézi Tormay-t. Ezt a két könyvet is ajánlom, fent vannak neten. :)

2011. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

"Ezek szerint egy zsidó-összeesküvésről szól? Kér lenne az időt pazarolni az elolvasására."


Ne is nézzél rá a könyvre, nehogy még a végén gondolatbűnöző legyél itt nekünk... :)

2011. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pozitiv ***** válasza:
58%
Kötelező olvasmány kéne, hogy legyen az egész világon! Nem csak Magyarországot kebelezték be a könyvben leírtak szerint, hanem a legtöbb "fejlettnek és fejlődőnek" mondott országot is.
2011. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pozitiv ***** válasza:
58%

Nem csak Magyarországot, hanem az egész világot a könyvben leírtak szerint akarják bekebelezni.

Azért nincs visszhangja, mert az egész médiaipar és a hivatalosan politikusoknak nevezett színészgarnitúra is a gonosz, elnyomó nagytőke tulajdona.

2011. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Szuper jó könyv!


Olvassa el mindenki!!!


Nagyon jókat ír a szabadkőművesekről és arról, hogyan fonódtak össze Sztálinnal, Hitlerrel. A kommunizmusban és a fasizmusban is ott voltak jelen a zsidók. A világot kormányozzák, 1919-tól Magyarországot is.

2011. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Értem. Tehát ez egy fantasy? Zsidó összeesküvés meg Hitler, meg Sztálin meg szabadkőművesek...nem szeretem a fantasy-tt
2011. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg van esetleg angolul vagy németül?
2011. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!