Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van veletek? Mi ez az...

Mi van veletek? Mi ez az őrületes zsidózás? Olvastátok ti a Mein Kampf-ot? Nem látjátok a hasonlóságot?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 15:26
 21/93 anonim ***** válasza:
36%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:01

"Nem tekintem magam semminek"

Valaminek biztos vagyok benne hogy tekinted magad!!!!

Magyarnak nem ,az tuti!!!Ugyhogy jobb lenne ha nem tennel ilyen kijelenteseket hogy "Jobb is ha Kihal""Ezek szerint semmi kozod hozza...

2009. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
47%

"A Jobbik nem naci es nem rasszista ...egyszeruen csak szeretnek megmenteni a magyarokat a pusztulastol..."


Milyen pusztulástól? Kifejted röviden, világosan? Kérlek azt is fejtsd ki, kik okozzák szerinted ezt a pusztulást.


"50 ev mulva eltunnek a magyarok a fold felszinerol ha nem teszunk erte"


Miért tűnnek el, és konkrétan mit szándékoztok "tenni"? Jó lenne, ha nagy szavak és érzelmes képek helyett valami konkrétumot vezetnél elő.

2009. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
61%

Te eléggé tudatlan vagy...én voltam a Mein Kampfot, te viszont nem,mert ha olvastad volna, akkor tudnád , hogy le volt benne írva, hogy Hitler deportálni akarta a zsidókat és nem kiírtani....

egyébként meg:

[link]

2009. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
23%

Azt hittem végig kell olvasni 666 kérdést :)

de aki ezt írhatta az is biztos egy Hitlerhez hasonlóan intelligens (jó értelembe)ember lehetett (mint Lecter mester).

de sajnálom, hogy nem halljátok ki belőle a demagógiát

szurkolok nektek, hogy sikerüljön.

Egyébként ismertek ti személyesen egy zsidód is?

2009. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
45%
A kérdező jól megfigyelte, hogy akinek inge az vette magára. És én már a Jobbik nevét legalább 3szor olvastam...
2009. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
34%

17.37.

Itt egy valasz roviden es tomoren!!!

http://www.youtube.com/watch?v=L_mzaleognA

2009. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
68%
És te olvastad már a Talmudot? ;)
2009. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
46%
18.22 akkor itt a kerdesre a valasz hogy minek tekinted magad!!!!!!Termeszetes hogy nem hatott meg a video ..megmondjam hogy miert????????
2009. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
48%
Nyomul a harmadik erő, kézzel-lábbal kepesztenek. A válságnak "hála" előjöttek a semmiből, de jövőre már kormányozni akarnak. Látszik ez az egész interneten is.
2009. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
49%

"Nyomul a harmadik erő, kézzel-lábbal kepesztenek. A válságnak "hála" előjöttek a semmiből"


... és ahogy elmúlik a válság, el is fognak tűnni.

2009. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!