Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elegem van Magyarországból!...

Elegem van Magyarországból! Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés

2 éve tudtam hogy nem lesz jobb a helyzet, emiatt elkezdtem norvégul tanulni, amolyan biztonság tudás. Lesz egy jó szakmám 1,5 éven belül, villanyszerelő. Szerintetek jól teszem, hogy kiköltözök Norvégiába?

Tetszik a kultúra, a hideget szeretem, és jó az életszínvonal.


Hogy miért szeretnék elmenni?

Elegem van a kormányból, abból hogy vakbél gyanúval 3 órát kellett ülnöm a sebészeten, azután meg elküldtek az ultrahangra, ahol azt mondták jöjjek vissza jövőhéten. Marhára nem érdekelte őket hogy addigra belehalhatok, ha ez vakbél. Idegesít, hogy a buszon, vagy bárhol mindenki panaszkodik, de megértem, mert rossz a helyzet. Elegem van a cigányokból és még sorolhatnám. (A legfontosabb: ez nem provokáció, ez a véleményem csak)


Picit hosszú lett! Köszi a segítséget.



2013. okt. 13. 17:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
24%
Mint ahogy orbán sokkal több dologban hibás. Hagyjuk.
2013. nov. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Te tök hü.lye vagy, ugye tudod?
2013. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
39%
Tudom. De azért vannak az okosak,hogy segítsenek rajtunk.
2013. nov. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezőnek egy dalból idézek:


Búcsúzzunk szépen Iván,

aki elmegy az legyen vidám!


:)


pápá, jó utat Norvégiába! :)

2013. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!