Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elegem van Magyarországból!...

Elegem van Magyarországból! Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés

2 éve tudtam hogy nem lesz jobb a helyzet, emiatt elkezdtem norvégul tanulni, amolyan biztonság tudás. Lesz egy jó szakmám 1,5 éven belül, villanyszerelő. Szerintetek jól teszem, hogy kiköltözök Norvégiába?

Tetszik a kultúra, a hideget szeretem, és jó az életszínvonal.


Hogy miért szeretnék elmenni?

Elegem van a kormányból, abból hogy vakbél gyanúval 3 órát kellett ülnöm a sebészeten, azután meg elküldtek az ultrahangra, ahol azt mondták jöjjek vissza jövőhéten. Marhára nem érdekelte őket hogy addigra belehalhatok, ha ez vakbél. Idegesít, hogy a buszon, vagy bárhol mindenki panaszkodik, de megértem, mert rossz a helyzet. Elegem van a cigányokból és még sorolhatnám. (A legfontosabb: ez nem provokáció, ez a véleményem csak)


Picit hosszú lett! Köszi a segítséget.



2013. okt. 13. 17:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

Menj, jól teszed. Felesleges itt szenvedni. Aki pedig primitív és elkezd hazaárulónak hívni egyszerűen tojd le. Te életed, te hozd a döntéseket, olyan döntéseket hozol amik előrevisznek, ehhez megfelelő közeg kell ami itt Magyarországon nem kapsz meg.

Sok sikert a terveidhez!

2013. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
82%

Menny!!!!! Norvégia nagyon jól élhető ország, ha jól tudom ott van a legjobban élhető országok között élen a toplistán.

Sok sikert, jó szerencsét!

2013. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%

Ezt neked kell tudni.

Norvégia jó hely, érdemes megpróbálnod.

Ha nem tetszik, majd visszajöhetsz.


De attól még, hogy külföldre akarsz költözni, nem kellene a hazádat szidni. Ez valamiért Magyarországon nagyon divat, hogy ki tudja jobban ócsárolni a saját országát. (Érdekes, hogy azzal is szeretnek felvágni az emberek, hogy milyen hülyék voltak az iskolában matekból, fizikából.)

Mindenhol vannak problémák, inkább a pozitívumokat kellene hangoztatni, ahogy azt más népek is teszik.

2013. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
25%
Nekünk magyaroknak is elegünk van az ilyenekből. Tehát menj, ahová akarsz. De persze, ha sikerül ezt az országot jobbá tenni, és visszajössz, akkor megfizettetjük veled a munkánkat.
2013. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

A norvég életszínvonal magas, ezt nem tegnap óta tudjuk. Azért vigyázz, gond ott is van. Millió bevándorló, drágaság. Élelmiszer, alkohol, lakás iszonyú drága. Én ugyan nem élek külföldön, de kiterjedt rokonságom, ismeretségem van. Az egészségügy - sokan állítják - nem Magyarországon a legrosszabb. Olyan, amilyen, de odakint csak a fizetős egészségügyben kapsz maximális figyelmet. Norvégiát nem ismerem behatóan - bár sokszor jártam ott - Svájcot inkább, és nem voltam attól elragadtatva, amit hallottam.

Aztán ami nálunk a cigány, az odakint a muszlim, meg afrikai.

2013. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon jól teszed. Én az angolt beszélem középszinten és én is gondolkodom Norvégián. A norvég nyelvet nem tudom, de szívesen megtanulom. Szakács végzettségem van, 21 éves vagyok. Majd írd meg, hogy mi van és pattanok én is. :D


Hol tanultál meg norvégül? Magadat képezted?

2013. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jól teszed. Én is itt fogom hagyni Magyarországot, vagy Orbanisztánt lassan, amint lediplomáztam. Megyek Ausztriába. A doktorimat már ott fogom megcsinálni. :)
2013. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne tennéd jól? Ha van egy jó lehetőséged miért szenvednél itt? Jah, mert ebben az országban születtél ahol a politikusok tönkreteszik az országot, ahol te adózol a cigányoknak, hogy meg tudjanak élni... Komolyan hülye az akinek, ha van egy nagyon jó lehetősége, hogy elmenjen és nem megy el... Ez egy olyan ország ahol, pont a magyarokat szivatják, a magyaroktól "lopnak" stb stb, de a sok hülye még örül is magának...
2013. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%
azt hogy jól teszede majd az idő eldönti. de az biztos hogy jobb megpróbálni mint otthon maradni abban a putriban. ha nem jön össze még mindig lehetsz segélyen élő agyhalott fülkeforradalmár. Aki meg az egészégügyet hozta fel, inkább kipengetek 200 eurot havonta csak legyek normálisan ellátva mint otthon fizeted a hat rugót kvázi a semmiért.
2013. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%

Az a te dolgod, hogy hová mész, de nem muszáj az országot porig alázni, csak azért, mert hagyományosan le vagyunk maradva Nyugat-Európától. Komolyan, a történelem folyamán, mikor volt olyan, hogy olyan szinten voltunk mint Nyugat-Európa? Kb soha. Ez nem Orbán hibája, de nem is Gyurcsányé, sőt, nem is lehet szimplán egy ember számlájára írni. Így alakult a történelem.


Amúgy ahhoz mit szólsz, hogy az USA-ban nem ültél volna egy percet sem a sebészeten várakozva? Villanyszerelőként nem lenne olyan biztosításod, ami fizetné, csak azért ám.

2013. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!